У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Розробка додатків на React JS

На сьогоднішній день, React — це найпопулярніший в світі фреймворк для побудови веб-додатків.
Він має не тільки найбільшу ком'юніті розробників, але і ментейнітся Facebook, тобто має надійну підтримку великої корпорації. Зараз React найбільш популярний у замовників, на ньому пишуть найбільшу кількість проектів.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Приклади додатків на React JS

Чому React JS?

На відміну від звичайних веб-сайтів, додаток на React JS — це можливість створити інтерактивний продукт, в якому інтерфейс буде максимально швидко відповідати на будь-які дії відвідувача платформи.

Також він дозволяє реалізувати більш складні, інтерактивні елементи інтерфейсу, якщо порівнювати з реалізацією на сайті.

 

На стороні клієнта можна виконувати:

 • більш інтерактивну анімацію;
 • складні розрахунки;
 • створювати offline-first додатки, що дозволяють функціонувати при втраті інтернет-з'єднання;
 • максимально чуйні форми і таблиці, які не потребують перезавантаження сторінки.

 

Односторінковий додаток React (SPA) не є чимось особливим. Всі веб-ресурси, зроблені за допомогою фреймворків, односторінкові за своєю структурою. SPA дозволяють відразу повністю завантажити всю бізнес-логіку продукту, і працювати подібно настільним додаткам, без постійних запитів сторінок окремо. Подібні сайти запитують тільки той контент, що вимагає поновлення.

 

Що стосується такого розділу, як мобільні додатки на React, висока продуктивність і гнучкість бібліотеки знайшла застосування в реалізації фреймворка для мобільних додатків — React Native, в якому реакт виконує роль бібліотеки відображення інтерфейсу.

 

Angular або React?

Кожен інструмент хороший в чомусь своєму. Але, якщо заглиблюватися, між Angular і React немає будь-яких сильних відмінностей, які дозволили б сказати, що один з них набагато кращий за інший. У фреймворків є особливості, але вони настільки дрібні, незначні і перекриваються, що глобальної різниці немає.

 

Як висновок для цього пункту можна відзначити, що сучасні фреймворки можуть однаково покрити завдання, але все графіки/картинки/діаграми демонструють, що реакт виграє майже за всіма показниками.

 

Є якісь типи проектів, для яких React не підходить?

Чим складніший і більш насичений продукт в плані логіки, тим більше приводів використовувати саме реакт. Він абсолютно нецікавий на лендінг-пейдж, так як просто не окупає себе.

 

React дуже добре підходить для:

 • адмін-панелей;
 • дашбордів (статистика з елементами інфографіки);
 • CRM-систем;
 • додатків зі складною логікою;
 • інтернет-магазинів і маркетплейсів;
 • соціальних мереж.

 

За великим рахунком, на ньому можна робити все, крім простих односторінкових веб-сайтів — посадочні сторінки «не можна» тільки тому, що це не має сенсу. Можливо, не найбільш раціональним рішенням буде використання фреймворка для стандартного блогу з простими рішеннями.

Переваги створення додатка на React JS

Разробка додатку на React JS особливо вигідна в проектах, які передбачають велику кількість взаємодії з користувачем.

Такі продукти не вимагають перезавантаження сторінки або отримання даних відправки — можна завантажувати дані на сторону клієнта, щоб швидко їх віддавати, валідувати, показувати. Відповідно, відвідувач може отримувати миттєвий результат, а не дивитися на прелоадер, скелетони або, якщо пощастить, на порожній екран.

 

Чому вибирають React:

 • Інтерактивність. Відвідувач отримує швидкі відповіді, тому для нього поліпшується UX (досвід користувача).
 • Перевикористання коду. Бонуси від цієї переваги збільшуються разом з тим, як розростається проект. Програмісти створюють рішення, які можуть далі вставляти на інші сторінки. Чим більше продукт, тим швидше відбувається формування нових його частин. Виходить, що швидкість розробки зростає по мірі розвитку проекту.
 • Можливість виконання більш складної логіки на клієнті.
  Компонентний підхід дозволяє більш ефективно розділяти завдання в команді і перевикористати код. Через поділ всього на «маленькі логічні кубики», полегшується масштабування і підтримка великого проекту.
 • Велике ком'юніті дає бонус — готові рішення в опенсорс. Створення сайту не завжди вимагає написання всіх блоків з нуля. Іноді повністю виправдано взяти готові протестовані рішення, щоб здешевити розробку і концентруватися на більш складних речах, ніж створення велосипеда (написання чергового стандартного плеєра). У відкритому доступі є також готові набори UI-компонентів, що особливо актуально для адмінок — для них дизайн ніколи не цікавий, тому можна взяти пропрацьовані рішення і швидко зібрати інтерфейс.

 

Створення React додатків має деякі особливості — у всіх фреймворків важкуваті відносини з пошуковою оптимізацією. Але з кожним роком ситуація все сильніше налагоджується.

Які типи сайтів ми розробляємо на React JS?

онлайн-редактори і онлайн-конструктори
складні сайти для оренди і продажу, e-commerce проекти
адмін-панелі

Замовити створення React JS додатка від Artjoker

‘01
досвідчена професійна команда, що працює по SCRUM
‘02
якісне тестування
‘03
розробка надійних, масштабованих додатків, які добре підтримуються
‘04
оптимізований менеджмент
Історії успіху наших клієнтів

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський