У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання
UX дизайн сайтов и приложений

UX дизайн
сайтів і додатків

UX також можна назвати досвідом взаємодії. Це загальне враження відвідувача від взаємодії з сайтом, яке не закінчується на виборі товару - в UX входить весь шлях, який здійснює покупець.

Даний показник найпростіше оцінити по тому, наскільки відвідувачам інтернет-магазину комфортно і легко проходити всі кроки до здійснення замовлення. Розробка UX дизайну включає все те, що не входить в графічний дизайн і UI, опрацювання логіки взаємодії, структури сайту і так далі.

UX існує для того, щоб допомагати користувачам виконати свої завдання. Мета інших напрямків - створювати красиві продукти, які підходять для ЦА.

Особливості UX дизайну інтерфейсів
UX-дизайн - це про досвід користувача. Основне завдання User Experience Design - допомогти людині отримати бажане швидко і зручно.
Наскільки б гарними не були кнопочки, банери і випадаюче меню, відвідувач може просто не впоратися з керуванням і піти на інший сайт, де про нього подбають.
Турбота, в цьому випадку, виражається в тому, щоб відвідувач:
Використовував структуроване, продумане меню
Завжди розумів що відбувається на сайті в даний момент
Міг перейти з головної сторінки на будь-яку іншу за три і менше кліків
Йшов до мети (покупки, консультації і так далі) без перешкод, за допомогою очевидних кроків
Отримував реакцію на свої дії - особливо, якщо мова йде про роботу з банківською картою
Відразу розумів тему ресурсу і дії, які він може на ньому виконати
Якісний UX дизайн додатків або сайтів допомагає користувачеві з найменшими витратами часу і сил дістатися до мети, заради якої він перейшов по посиланню.

Продуманий функціональний інтерфейс без зайвих кнопок, зрозумілі сценарії взаємодії, інтерактивність - це лише мала частина деталей, які необхідно врахувати дизайнеру, щоб отримати зручний для користувачів продукт, який буде отримувати мінімум відмов.

Створення прототипу передбачає опрацювання гіпотез і Flow користувачів. При цьому фахівці максимально занурюються в тематику проекту і бізнес-модель клієнта. Такий підхід дає можливість протестувати гіпотези і знизити ризики (за допомогою аналізу конкурентів, роботи з даними Google Analytics, тестування c ЦА) на ранніх стадіях запуску проекту.

Забезпечити гнучкість структури веб-сайту
Збільшити показник продажів
Контролювати рівень відмов
Підвищити відсоток конверсій
Передбачити масштабування проекту (розширення категорій, впровадження нових блоків і функціоналу)

Етапи розробки UX дизайну сайту

Опрацювання завдань клієнта

Проводиться детальний розбір брифа, технічні фахівці додатково спілкуються з клієнтом. У процесі відбувається фіксація побажань і фіналізація вимог.

Проектування

Створення інтерактивного прототипу відповідно до структури сайту, яку дизайнери отримують від відділу маркетингу.

Презентація

І аргументація рішень, гіпотез.

Вартість і терміни
розробки UX

Завжди є типові проекти, в яких структура меню, кількість унікальних розділів і функціонал може бути майже ідентичний.

Ми їх називаємо «коробки» - збірка проекту, яка не має складної або унікальної логіки, структури. У разі роботи з такими завданнями, ми, звичайно, можемо відразу назвати фіксовані терміни і вартість.

У нас є «коробки» для корпоративних і е-commerce проектів. У першому випадку, на UX у нас піде два робочих дня, а на UI - трохи більше одного робочого тижня. Важливо відзначити, що розробка дизайну передбачає створення макетів під різні дозволи - 360рх, 1280 рх, 1920рх.

Замовити UX дизайн додатку від Artjoker

Ми розуміємо, що професіоналізм дизайнера можна оцінити тільки подивившись його портфоліо.

У розділі «Кейси» будь-який бажаючий може переглянути не один приклад UX дизайну, почитати про процес роботи і результати.

Відзначимо, що ми користуємося методами ітераційної розробки - презентуємо роботу не тільки в кінці, але і етапами. Це допомагає клієнту відслідковувати прогрес і вносити правки на початкових етапах створення веб дизайну UX, коли можна максимально швидко виправити що-небудь, не переробляючи логіку і структуру.

Крім використання даної методики, ми регулярно надаємо звіти і даємо доступ до завжди актуального календарного плану, що забезпечує повну прозорість процесів. Клієнти в будь-яку хвилину можуть оцінити те, на якому етапі перебуває проект як скоро буде готовий їх UX дизайн інтерфейсів.

Якщо ж ваш сайт не на стадії розробки, буде актуальний юзабітілі аудит. Ця послуга дозволяє оцінити поточні показники і зрозуміти що необхідно поліпшити, щоб користувачам було максимально зручно взаємодіяти з веб-сайтом або додатком.

Історії успіху наших клієнтів

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна