У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Комплексне просування сайту

Ефективним можна вважати тільки той сайт, який задовольняє бізнес-цілі свого власника.
І в цьому питанні без SEO не обійтися. Адже щодня в мережі з'являються сотні сайтів єдиної тематики, і щоб залишити далеко позаду конкурентів і підкорити серця клієнтів, потрібно докласти максимальних зусиль для того, щоб зробити ваш сайт відвідуваним та успішним. Але чи завжди для успіху досить лише одних позицій? Чи гарантують вони трафік і прибуток? І чи варто платити за місце в ТОПі, не отримуючи при цьому цільових відвідувачів, заявок із сайту та дзвінків? Замовивши комплексне SEO-просування ви платите тільки за результат.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Переваги комплексного просування сайту від Artjoker:

Надійний і зацікавлений партнер
Підвищення продажів інтернет-магазину
Детальну звітність про витрачений бюджет
Регулярний розвиток вашого бізнесу в мережі

Кейси з комплексного просування

Почніть продавати в мережі через 45 днів!

Ви хочете, щоб вкладені в розробку кошти окупилися якомога швидше? Ми не змусимо вас чекати. Системний підхід, Культ Дедлайну і чіткий розподіл завдань по командам, дозволили нам налагодити виробничий цикл інтернет-магазину, в результаті ви отримуєте готовий до продажу ресурс через 45 днів після старту робіт.
‘01
Виділений менеджер проекту, який курирує весь цикл розробки
‘02
Аналіз ринку, конкурентів, і потреб цільової аудиторії
‘03
Опрацьовані прототипи, з фішками і пастками для високої конверсії
‘04
Супровід на старті: команда маркетологів з рішеннями щодо залучення перших клієнтів

Якому бізнесу підійде комплексна пошукова розкрутка сайту?

Комплексне просування сайту підійде тим видам бізнесу, які орієнтовані на продаж і високу відвідуваність, а саме:
Інтернет-магазини‘01

Контентні проекти (інтернет-портали)‘02

Туристичні послуги‘03

Банківська і фінансова сфера‘04

Переваги розробки сайту в Artjoker
‘01
Експертиза 9 років у вирішенні ваших бізнес-завдань
‘02
Готовий сайт протягом 45 днів
‘03
Ваш сайт адаптований для мобільних гаджетів
‘04
30-денна гарантія: хостинг та технічна підтримка

Комплексний процес просування сайту:

На перший погляд, створення інтернет-магазину не вимагає від свого власника будь-яких надважких зусиль.
Не потрібно щомісяця сплачувати орендну плату, витрати на персонал також значно нижче, ніж в офлайні. Здавалося б — замовив розробку і чекай, поки все запрацює і почнуть капати гроші на рахунок. Але, насправді, інтернет-магазин — це продукт спільної праці розробника і замовника.
Аналіз‘01

Приступаючи до комплексної пошукового розкручування сайту, наші фахівці, в першу чергу, вивчають наявну ситуацію: аналізують вміст сайту і його позиції у видачі пошукових систем, проводять пошуковий аудит, з метою подальшої роботи щодо підвищення ефективності ресурсу.

Рішення‘02

Коли план просування сайту затверджений клієнтом, наші фахівці приступають до подальшої роботи.

Релізація‘03

Коли сайт вивчений вздовж і поперек, а всі його слабкості виявлені, ми приступаємо до дій, спрямованих на підвищення його ефективності. Сюди входить як внутрішня і зовнішня SEO-оптимізація, так і впровадження рекомендацій юзабіліті-фахівців, а також налаштування систем веб-аналітики та цілей на сайті.

Контроль‘04

З самого старту робіт над просуванням сайту ми проводимо регулярний аналіз позицій в Google і Яндекс, складаючи щотижневі звіти про відвідуваність і кількість скоєних на сайті цільових дій.

Складові ефективного просування сайту:
Зручність і зрозумілість‘01

На результати комплексного просування значно впливає юзабіліті сайту. По-перше, у випадку, коли сайт заплутаний, непривабливий і інтуїтивно незрозумілий - продажі та інші цільові показники будуть на мінімальному рівні. По-друге, алгоритми пошукових систем враховують поведінку користувачів на сайті при ранжируванні. Коли ми розробляємо інтернет-магазин або сайт, наші фахівці ще на етапі проектування продумують в дрібницях то, як зробити проект максимально зручним чекаючи користувача. У тих же випадках, коли до нас на просування заходить сторонній проект, то ми проводимо аналіз юзабіліті сайту з метою виявлення «вузбких місць» і подальшого впровадження необхідних змін.

Унікальний контент‘02

Одним із ключових, є золоте правило, яким повинен керуватися той, хто задумав провести SEO-оптимізацію сайту «Не вкради!». Адже пошукові системи не щадять тих, хто був помічений у наявності дубльованого контенту на сайті.

Продаючі тексти‘03

SEO-оптимізація сайту неможлива без наявності на ньому людських статей. Дуже важливо написати не просто тексти-пустушки, нехай і з входженням ключових слів, а зробити так, щоб прочитавши їх, людям захотілося зробити покупку саме у вас. На перший погляд може здатися, що написання текстів — робота легка, але тільки професійний копірайтер здатний врахувати всі потреби і очікування клієнтів і правильно зіграти на їх емоціях, спонукавши людину до дії одними тільки словами.

Комплексная работа‘04

Оптимізація сайту включає в себе довгий перелік робіт, нюанси кожної з яких, навряд чи варто пояснювати. Зараз ми не будемо вдаватися в подробиці внутрішньої і зовнішньої оптимізації. Вам потрібні клієнти і продажі, а як це зробити за допомогою просування сайту — вже наше завдання, яке ми виконаємо на «відмінно».

Правильні заклики до дії‘05

Заклик до дії — це елемент сайту, найчастіше кнопка, яка підштовхує відвідувача на вчинення певної дії. Наприклад, «Купити», «Додати в корзину», «Дізнатися подробиці», «Замовити», «Оформити заявку» — загалом все те, чого так хоче власник інтернет-магазину від своїх потенційних клієнтів.

Маркетингові активності‘06

Розробка інтернет-магазину — тТільки перший крок на шляху до успіху. Для того, щоб залучати нових клієнтів і стимулювати на повторні покупки вже існуючих, необхідно регулярно розвивати свій веб-ресурс. А саме, продумати маркетингової план з докладною стратегією і поетапно впроваджувати її в життя. Сюди відноситься не тільки просування в пошукових системах (SEO), але і контекстна реклама, e-mail розсилка, маркетинг в соціальних мережах, оновлення контенту на сайті, проведення акцій і сезонних розпродажів.

Якісний сервіс‘07

Коли ви займаєтесь таким бізнесом як торгівля, важливо розуміти, що поряд з якістю товару виступає до того ж і рівень сервісу. Завжди пам'ятайте про те, що клієнт не повинен залишатися незадоволеним, тому дуже важливо організувати якісну систему роботи зі зворотним зв'язком. Реагуйте не тільки на позитивні відгуки, але і на негативні, адже вони дозволяють вам розвиватися і ставати краще для своїх клієнтів! І пам'ятайте, що створення інтернет-магазину — тільки початок на шляху до успіху і зростання прибутку.

Чому ми?
16
років досвіду
500
реалізованих проектів
90
спеціалістів
Історії успіху наших клієнтів

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

Ми співпрацюємо понад три роки. Хочу подякувати як керівників, так і команду, яка нас супроводжує, за дуже ефективну і дуже якісну роботу. Дякуємо!

Артур Булгаков
Артур Булгаков Керівник проекту, Britishbook
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна