У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

Юзабіліті аудит сайту

UX аналіз дозволяє виявити проблемні зони і почати роботу над їх усуненням. Ця послуга є актуальною для вже працюючих проектів.
Якщо ж веб-портал створюється з нуля і розробка дизайну ще попереду, варто говорити про аналіз конкурентів. Він дозволяє на старті визначити вдалі сценарії взаємодії з цільовою аудиторією і покращувати/доповнювати їх, а не сліпо тестувати всі методики, якими багатий UX дизайн. Варто зазначити, що поліпшення користувацького досвіду також позитивно впливає на просування сайту, адже відбувається менше відмов.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Що таке юзабіліті аудит?

Послуга UX аналізу (аналізу юзабіліті) передбачає, що фахівець оцінить зручність використання існуючого веб-ресурсу або додатку.

Головним інструментом в цьому стає поточна експертиза дизайнера в області проектування користувальницької взаємодії. Коректно провести аудит юзабіліті сайту і оцінити ситуацію зможе тільки досвідчений фахівець, тому дуже важливо обрати для співпраці компанію, в якій ви впевнені.


Не варто плутати аналіз юзабіліті з глибокою аналітикою - на першому спеціалізуються дизайнери, а друге - компетенція відділу маркетингу. Звичайно, якщо користувачі наполегливо ігнорують «велику червону кнопку», але йдуть за менш пріоритетними сценаріями, дизайнери можуть перевірити карту кліків, але це не буде переходити в глибинний аналіз, який проводять маркетологи.

Навіщо потрібно проводити аудит юзабіліті сайту?

Послуга з аудиту юзабіліті необхідна для того, щоб зрозуміти наскільки веб-сайт зручний для користувачів.

Знайдені недоліки необхідно буде виправити, що дозволить підвищити конверсію і забезпечити цільової аудиторії позитивний досвід користувачів.

 

Юзабіліті аудит сайту з рекомендаціями застосовується для конкретних цілей клієнтів:

  • зменшення відсотка відмов, за рахунок підвищення зручності використання;
  • удосконалення та оптимізація інтерфейсу (задіюється робота з формами, вкладених і логікою переходів між розділами);
  • збільшення конверсії;
  • відстеження сценаріїв взаємодії з веб-ресурсом, для формування більшого розуміння користувачів;
  • необхідність визначити те, наскільки продукт зручний і зрозумілий.

Послуга з аудиту юзабіліті сайту включає:

‘01
аналіз поведінки користувачів на підставі даних з систем аналітики;
‘02
сторонній експертний погляд на роботу сервісу;
‘03
розробка нових гіпотез для поліпшення користувацького досвіду;
‘04
визначення пріорітетів впроваджень і змін на веб-ресурсі, згідно цілям бізнесу.

Вартість юзабіліті аудиту

Ціна даної послуги може сильно відрізнятися для різних ситуацій. Неможливо визначити вартість даної послуги без оцінки, так як витрати часу і сил залежать від цілей клієнта.

Для виконавця дуже важливо отримати точні ввідні дані - опис проблем і того, що хотілося б поліпшити. Крім вирішення труднощів і внесення необхідних виправлень, робота фахівця буде сфокусована на опрацюванні флоу, який буде органічно пов'язаний з бізнес-процесами.

 


Клієнти дізнаються ціну за аудит юзабіліті сайту до старту робіт, а точніше - після розмови з фахівцями, які зберуть вступні і оцінять обсяг робіт, які будуть входити в пакет послуг.

Замовити юзабіліті аудит сайту з рекомендаціями від Artjoker, значить отримати:

прозорість в процесах розробки та актуальність календарного плану;системну звітність;
реалістичні терміни, на які впливає добре організована командна робота, оптимізовані паралельні процеси;
індивідуальний підхід і окрему оцінку вартості послуги.


Замовити юзабіліті аудит сайту - значить подбати про свою ЦА, допомогти їй легше і швидше знаходити все необхідне, комфортно здійснювати замовлення, не задаватися зайвими питаннями і не переживати. Люди люблять таке, повертаються на зручні сайти і, при нагоді, рекомендують їх знайомим.

Історії успіху наших клієнтів

Більше десяти років маю честь бути у партнерстві з компанією Artjoker. За цей період ми створили два сайти для салону краси та інтернет-магазину професійної косметики. 

Особливо хочу відзначити незамінного для мене співробітника компанії — Head of Project Manager's Department Ганну Авдєєву. Крім того, що Ганна дуже грамотний фахівець, вона ще й дуже чуйна людина. Ніколи не зважає на особисту годину, завжди готова прийти на допомогу, коли наш сайт баняти конкуренти, або коли ми у повному блекауті та не можемо догідно провести чорну п'ятницю. Ганна, як завжди, впоралася із цим завданням, і ми не втратили наших клієнтів.

З компанією Artjoker плідно працюємо з відділом маркетингу. Щомісяця аналізуємо по кожному з брендів ефективність контекстної реклами, запускаємо ремаркетинг та націлення для соціальних мереж, просуваємо нові бренди, налаштовуємо акційні пропозиції.

Компанія Artjoker завжди була надійною опорою для мого бізнесу!

Тереза
Тереза Керівник, tereza-shop.com.ua
Дивитися відео-відгук

Якщо хочете комплексно просувати ваш проект, то звертайтесь до ARTJOKER! Команда оперативно закриє багато питань щодо таргету, контексту та seo. 

Спочатку обирали серед 5 агентств. На рішення працювати саме з Artjoker вплинув їхній підхід до пропозиції — не кидають шаблонну презентацію, а скрупульозно вивчають нішу та підключають до першої зустрічі фахівця, який одразу показує професіоналізм та надійність компанії.

Особлива подяка Анастасії, яка веде всі наші проекти, вона напевно взагалі не спить

Наталя
Наталя Керівник, soskin.com.ua, hydropeptide.com.ua, comfortzoneskin.com.ua
Дивитися відео-відгук

We've been working with Artjoker on a variety of projects, mostly focusing around SEO and paid campaigns. The level of granularity the team gave us regarding audit and action items to improve the website's performance was outstanding. 

The team is highly responsive and professional. We were able to improve our organic traffic as well as run a few insightful online campaigns.

Artjoker adapts to changes and knows how to navigate plan deviations effectively, as well as communicate the workflow process and deliver results. Looking forward to working with them further on our existing and new projects. 

Highly recommend!

Марина
Марина Керівник, Каймера
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна