У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Створення корпоративного сайту

У зв'язку з масовим виходом споживачів в інтернет, мати власне представництво в мережі стало обов'язковим пунктом у списку «must have» для представників бізнесу. Раз вже ви зайшли на цю сторінку, то напевно замислились над тим, щоб розширити свій бізнес за межами офлайну. І це вірне рішення!

Заповнити бриф
foto
Звернувшись до нас, ви отримаєте:
Створення корпоративного сайту
Системний підхід до розробки
Фокус на зростанні вашого бізнесу в мережі
Виділену команду з 5 осіб під проект

Приклади корпоративних сайтів, створених Artjoker:

Виведемо ваш бізнес у мережу за 30 днів!

Відпрацьована система розробки корпоративного сайту дозволяє нам дотримуватися балансу якості і швидкості. За 9 років ми створили понад 400 веб-проектів, і створення сайту від нашої команди дозволить вашому бізнесу за 30 днів вийти в інтернет та почати заробляти там гроші.

 • Персональний менеджер проекту, контролюючий процес від А до Я
 • Аналіз ринку, конкурентів і потреб цільової аудиторії
 • Детально продумана структура, з іміджевими елементами, що дійсно продають
 • Команда маркетологів для подальшого просування вашого сайту в мережі

Розробка корпоративного сайту включає ряд етапів:

Аналіз

Створення корпоративного сайту починається зі знайомства з замовником та його бізнесом. Відповідальний менеджер проводить ряд зустрічей з клієнтом, виявляючи ключові особливості бізнесу, специфіки ринку, аспектів діяльності компанії, а також чітко прописуючи портрет цільової аудиторії. Адже створення сайту для організації вимагає глибокого занурення у бізнес клієнта, з метою вирішення покладених на проект завдань.

Рішення

Наступний крок — складання технічного завдання для майбутнього сайту. Наші фахівці формують документ, згідно з яким буде проходити подальший процес розробки. Коли ТЗ затверджено обома сторонами, ми приступаємо до наймасштабнішого та важливого етапу — безпосередньо розробки сайту.

Впровадження

Створення корпоративних сайтів складається з декількох етапів та вцілому займає від 30 днів. В першу чергу, фахівець з юзабіліті розробляє архітектуру сторінок веб-проекту, після чого креативна команда продумує «фішки» і деталі, за допомогою яких можна домогтися унікальності сайту, підкресливши особливості компанії, її дух та характер. Далі все придумане відображається на дизайн-макеті майбутнього сайту, а після — все намальоване переноситься у веб, за допомогою верстки та програмування.

Запуск

Коли сайт наповнений і пройшов перевірку на якість, ми розміщуємо його на домені клієнта, налаштовуємо хостинг та навчаємо замовника працювати з ресурсом. Завдяки тому, що ми використовуємо в розробці систему управління сайтом MODX (адмінка сайту), то процес взаємодії для клієнта зі своїм ресурсом зрозумілий і надзвичайно простий. Розробка корпоративних сайтів — це лише вершина айсберга, логічним продовженням якої стане просування сайту в інтернеті.

Основні етапи розробки
‘01
Знайомство з вашим бізнесом
‘02
Формування рішення: технічне завдання + прототипи
‘03
Візуалізація: створення дизайну інтернет-магазину
‘04
Верстка сайту + мобільне відображення
‘05
Розробка функціоналу: програмування
‘06
Контроль якості: тестування
‘07
Розміщення на хостингу і вихід у світ
Переваги розробки сайту в Artjoker
16 років
Експертиза 14 років у вирішенні ваших бізнес-завдань
30 днів
Готовий сайт за 30 днів
Mobile
Ваш сайт адаптований для мобільних гаджетів
30 днів
30-денна гарантія: хостинг та технічна підтримка

Складові успішного корпоративного сайту:

Ефективний інтерфейс

Дизайн корпоративних сайтів повинен бути не тільки привабливим і відображати особливості компанії, також він повинен бути зручним для відвідувачів. Гармонійний інтерфейс на сайтах дозволяє досягти високої ефективності веб-проекту, роблячи його не просто черговою сторінкою у всесвітній павутині, а й майданчиком, що задовольняє покладені на нього бізнес-цілі.

Стабильність і надійність

Ефективність сайту безпосередньо залежить від того, наскільки безперебійна його робота. Переважна більшість користувачів, побачивши замість потрібної веб-сторінки повідомлення про помилку, просто підуть до інших компаній, сайти яких функціонують стабільно. Ми в Artjoker можемо надати вашому веб-проекту повний комплекс послуг, включаючи якісний хостинг, надійну CMS, і своєчасну технічну підтримку.

Відповідність потребам ЦА

З якою метою користувачі будуть заходити на ваш сайт? - У пошуках задоволення своїх потреб! Тому, важливо подбати про те, щоб кожен відвідувач отримав відповіді на всі питання, знайшов потрібну йому інформацію, відправив запит тощо.

Регулярне оновлення контенту

Сайт — це обличчя вашого бізнесу в очах інтернет-користувачів, тому про нього слід дбати, своєчасно оновлюючи інформацію та публікуючи свіжі матеріали. Це можуть бути оновлення розділів каталогу, портфоліо, ведення блогу, а також розміщення новин або інформування про анонси і акцій вашої компанії. Важливо, щоб сайт регулярно оновлювався, і не виглядав «мертвою зоною» на просторах інтернету.

Активність та просування

Після запуску проекту в мережу, важливо продумати подальшу маркетингову активність, завдяки якій ви будете залучати цільову аудиторію на сайт. До активностей в інтернеті належать і просування в пошукових системах (SEO), і контекстна реклама, і e-mail маркетинг, і управління репутацією в мережі, і SMM (маркетинг в соціальних мережах).

Чому обирають нас?

5 причин замовити розробку сайту в Artjoker:
 • ‘01Понад 500 проектів за 16 років в Україні та за кордоном
 • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
 • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
 • ‘04Надаємо регулярні звіти
 • ‘05Нас рекомендуютьминулі і поточні клієнти
Як почати розробку корпоративного сайту?
 • Визначити цілі і завдання проекту
 • Скласти точний портрет свого потенційного клієнта
 • Виявити своїх конкурентів
 • Виділити ключові особливості своєї компанії
 • Вибрати розробника корпоративного сайту
foto
Історії успіху наших клієнтів

Ми співпрацюємо понад три роки. Хочу подякувати як керівників, так і команду, яка нас супроводжує, за дуже ефективну і дуже якісну роботу. Дякуємо!

Артур Булгаков
Артур Булгаков Керівник проекту, Britishbook
Дивитися відео-відгук

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський