У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

Створення корпоративного сайту

У зв'язку з масовим виходом споживачів в інтернет, мати власне представництво в мережі стало обов'язковим пунктом у списку «must have» для представників бізнесу. Раз вже ви зайшли на цю сторінку, то напевно замислились над тим, щоб розширити свій бізнес за межами офлайну. І це вірне рішення!

Заповнити бриф
foto
Звернувшись до нас, ви отримаєте:
Створення корпоративного сайту
Системний підхід до розробки
Фокус на зростанні вашого бізнесу в мережі
Виділену команду з 5 осіб під проект

Приклади корпоративних сайтів, створених Artjoker:

Виведемо ваш бізнес у мережу за 30 днів!

Відпрацьована система розробки корпоративного сайту дозволяє нам дотримуватися балансу якості і швидкості. За 9 років ми створили понад 400 веб-проектів, і створення сайту від нашої команди дозволить вашому бізнесу за 30 днів вийти в інтернет та почати заробляти там гроші.

 • Персональний менеджер проекту, контролюючий процес від А до Я
 • Аналіз ринку, конкурентів і потреб цільової аудиторії
 • Детально продумана структура, з іміджевими елементами, що дійсно продають
 • Команда маркетологів для подальшого просування вашого сайту в мережі

Розробка корпоративного сайту включає ряд етапів:

Аналіз

Створення корпоративного сайту починається зі знайомства з замовником та його бізнесом. Відповідальний менеджер проводить ряд зустрічей з клієнтом, виявляючи ключові особливості бізнесу, специфіки ринку, аспектів діяльності компанії, а також чітко прописуючи портрет цільової аудиторії. Адже створення сайту для організації вимагає глибокого занурення у бізнес клієнта, з метою вирішення покладених на проект завдань.

Рішення

Наступний крок — складання технічного завдання для майбутнього сайту. Наші фахівці формують документ, згідно з яким буде проходити подальший процес розробки. Коли ТЗ затверджено обома сторонами, ми приступаємо до наймасштабнішого та важливого етапу — безпосередньо розробки сайту.

Впровадження

Створення корпоративних сайтів складається з декількох етапів та вцілому займає від 30 днів. В першу чергу, фахівець з юзабіліті розробляє архітектуру сторінок веб-проекту, після чого креативна команда продумує «фішки» і деталі, за допомогою яких можна домогтися унікальності сайту, підкресливши особливості компанії, її дух та характер. Далі все придумане відображається на дизайн-макеті майбутнього сайту, а після — все намальоване переноситься у веб, за допомогою верстки та програмування.

Запуск

Коли сайт наповнений і пройшов перевірку на якість, ми розміщуємо його на домені клієнта, налаштовуємо хостинг та навчаємо замовника працювати з ресурсом. Завдяки тому, що ми використовуємо в розробці систему управління сайтом MODX (адмінка сайту), то процес взаємодії для клієнта зі своїм ресурсом зрозумілий і надзвичайно простий. Розробка корпоративних сайтів — це лише вершина айсберга, логічним продовженням якої стане просування сайту в інтернеті.

Основні етапи розробки
‘01
Знайомство з вашим бізнесом
‘02
Формування рішення: технічне завдання + прототипи
‘03
Візуалізація: створення дизайну інтернет-магазину
‘04
Верстка сайту + мобільне відображення
‘05
Розробка функціоналу: програмування
‘06
Контроль якості: тестування
‘07
Розміщення на хостингу і вихід у світ
Переваги розробки сайту в Artjoker
16 років
Експертиза 14 років у вирішенні ваших бізнес-завдань
30 днів
Готовий сайт за 30 днів
Mobile
Ваш сайт адаптований для мобільних гаджетів
30 днів
30-денна гарантія: хостинг та технічна підтримка

Складові успішного корпоративного сайту:

Ефективний інтерфейс

Дизайн корпоративних сайтів повинен бути не тільки привабливим і відображати особливості компанії, також він повинен бути зручним для відвідувачів. Гармонійний інтерфейс на сайтах дозволяє досягти високої ефективності веб-проекту, роблячи його не просто черговою сторінкою у всесвітній павутині, а й майданчиком, що задовольняє покладені на нього бізнес-цілі.

Стабильність і надійність

Ефективність сайту безпосередньо залежить від того, наскільки безперебійна його робота. Переважна більшість користувачів, побачивши замість потрібної веб-сторінки повідомлення про помилку, просто підуть до інших компаній, сайти яких функціонують стабільно. Ми в Artjoker можемо надати вашому веб-проекту повний комплекс послуг, включаючи якісний хостинг, надійну CMS, і своєчасну технічну підтримку.

Відповідність потребам ЦА

З якою метою користувачі будуть заходити на ваш сайт? - У пошуках задоволення своїх потреб! Тому, важливо подбати про те, щоб кожен відвідувач отримав відповіді на всі питання, знайшов потрібну йому інформацію, відправив запит тощо.

Регулярне оновлення контенту

Сайт — це обличчя вашого бізнесу в очах інтернет-користувачів, тому про нього слід дбати, своєчасно оновлюючи інформацію та публікуючи свіжі матеріали. Це можуть бути оновлення розділів каталогу, портфоліо, ведення блогу, а також розміщення новин або інформування про анонси і акцій вашої компанії. Важливо, щоб сайт регулярно оновлювався, і не виглядав «мертвою зоною» на просторах інтернету.

Активність та просування

Після запуску проекту в мережу, важливо продумати подальшу маркетингову активність, завдяки якій ви будете залучати цільову аудиторію на сайт. До активностей в інтернеті належать і просування в пошукових системах (SEO), і контекстна реклама, і e-mail маркетинг, і управління репутацією в мережі, і SMM (маркетинг в соціальних мережах).

Чому обирають нас?

5 причин замовити розробку сайту в Artjoker:
 • ‘01Понад 500 проектів за 16 років в Україні та за кордоном
 • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
 • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
 • ‘04Надаємо регулярні звіти
 • ‘05Нас рекомендуютьминулі і поточні клієнти
Як почати розробку корпоративного сайту?
 • Визначити цілі і завдання проекту
 • Скласти точний портрет свого потенційного клієнта
 • Виявити своїх конкурентів
 • Виділити ключові особливості своєї компанії
 • Вибрати розробника корпоративного сайту
foto
Історії успіху наших клієнтів

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко Директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук

Якщо хочете комплексно просувати ваш проект, то звертайтесь до ARTJOKER! Команда оперативно закриє багато питань щодо таргету, контексту та seo. 

Спочатку обирали серед 5 агентств. На рішення працювати саме з Artjoker вплинув їхній підхід до пропозиції — не кидають шаблонну презентацію, а скрупульозно вивчають нішу та підключають до першої зустрічі фахівця, який одразу показує професіоналізм та надійність компанії.

Особлива подяка Анастасії, яка веде всі наші проекти, вона напевно взагалі не спить

Наталя
Наталя Керівник, soskin.com.ua, hydropeptide.com.ua, comfortzoneskin.com.ua
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна