У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

Розробка мобільних додатків на React Native

Судячи з тенденцій розвитку IT-індустрії, розробка мобільних додатків на React Native — це нова ера в створенні продуктів для смартфонів.
Програмісти Facebook опублікували даний інструмент в 2015 році і відразу стало зрозуміло, що це абсолютно революційний явище. Бренди зі світовим ім'ям вже оцінили перспективи і перейшли на роботу з цією технологією. Якщо ви також стежте за сучасними трендами або мрієте перетворити інноваційну ідею в успішний стартап — мобільний додаток на React Native може стати кращим рішенням.
Оцінити
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Оцінити
Максим Садовський

Що таке React Native?

Це сучасний фреймворк для написання кроссплатформенних мобільних додатків.

Він дозволяє створювати єдиний проект під IOS і Android. Facebook, Instagram, Skype, Pinterest, Uber, Tesla, SoundCloud, Uber і інші великі компанії зацікавила розробка мобільних додатків за допомогою цієї технології.

сучасний швидко розвивається фреймворк, який дивиться в майбутнє
розвиток підтримується Facebook, Microsoft і ком'юніті розробників з усього світу
поширюється під ліцензією відкритого програмного забезпечення
реалізує нативное поведінку, відповідне кінцевої платформі.

Особливості розробки мобільних додатків на React Native

Створення React Native додатки передбачає опрацювання одного спільного проекту, який використовує нативні можливості кожної платформи.
 • В результаті одна команда може скористатися єдиною базою і здійснити функціонал відразу для обох iOS і Android. При цьому для користувача досвід буде повністю відповідати рекомендаціям від Apple і Google.

  прискорена робота;
  паралельна розробка відразу на обидві платформи;
  обидва продукти підтримуються однією командою;
  висока якість.

Етапи створення програми на React Native

 • Створення додатку на React Native в Artjoker включає в себе не тільки веб-розробку. Ми приділяємо максимальну увагу аналізу ринку і планування. За рахунок детального опрацювання дизайну інтерфейсу, продукт набуває показники юзабіліті і відповідає особливостям ЦА.

  Бізнес-аналіз: визначаємо, з якою метою клієнт хотів би досягти. Оцінюємо конкурентоспроможність, моніторимо нішу, детально опрацьовуємо портрет ЦА.
  UI / UX: створюємо інтерфейс і прототипи розділів відповідно до рекомендацій Apple і
  Google, враховуємо специфіку поведінки користувачів.
  Розробка: реалізація функціональності, тестування і оцінка працездатності.
  Запуск: розміщення в магазини Google Play і AppStore.

Приклади додатків на React Native

Вартість та терміни розробки

У різних бізнесів свої завдання і цілі, від яких залежить трудомісткість створення програмного забезпечення під IOS и Android.

Тому наші технічні фахівці індивідуально оцінюють кожен проект, відштовхуючись від рівня складності і загального обсягу робіт.

 

Для нас важливо, щоб результат був не тільки технічно грамотним, а й закривав всі потреби замовника, був корисний для його ЦА.

 

Чим більш функціональне рішення буде потрібно, тим більше ресурсів на нього піде. Відзначимо, що завжди можна прийти до компромісу, який дозволить знизити складність або урізати витратні за часом процеси, шляхом викреслювання НЕ пріоритетного функціоналу. Такий підхід також зробить продукт більш мінімалістичним, зрозумілим і простим у використанні. У будь-якому випадку, витрати і прибуток, в результаті, будуть збалансованими.

Замовити мобільний додаток на React Native в Artjoker

Мобільні додатки на React — потужне рішення для будь-якого бізнесу. Все тому, що в багатьох нішах кількість користувачів, що заходять з телефону, істотно перевищує тих, хто користується ПК або ноутбуком. Через це в останні роки настільки популярний Mobile First — першочергове опрацювання мобільної версії веб-ресурсу.

Розробка додатка на React JS — лідер з точки зору частоти використання. Тому, наша команда прийняла рішення взяти пряму участь в процесі популяризації фреймворка, а не спостерігати за його стрімким зростанням в стороні.

 

Замовляючи у Artjoker, ви можете бути впевнені в:

 • досвідченості технічних фахівців;
  бажанні поринути в контекст;
  індивідуальному підході до ваших бажань і цілей;
  Як і опрацьованості кінцевого результату.

 

На інших сторінках цього веб-сайту ви можете знайти більше інформації про гібридні додатки, а також ознайомитися з кейсами по дизайну та інших напрямках. Якщо вам потрібно створити односторінкове додаток на React або замовити будь-яку іншу представлену послугу, наші співробітники охоче проконсультують вас.

Історії успіху наших клієнтів

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський