У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Налаштування контекстної реклами в Google AdWords і Яндекс директ

Щоб здійснити грамотне налаштування контекстної реклами, необхідний досвід.

Тому, коли власник бізнесу доручає своєму штатному маркетологу таке завдання, як налаштування контекстної реклами самостійно, результат виявляється жалюгідним. Зливаються бюджети, оголошення не продаючі, а конверсій немає. Як же зробити так, щоб отримувати ефект від PPC-інструментів, здійснюючи при цьому ведення кампанії своїми руками, а не агентством? Ми пропонуємо вам рішення. Спеціально для тих, хто хоче доручити ведення контексту штатному інтернет-маркетологу, ми розробили послугу по налаштуванню комплексних кампаній в Google AdWords і Яндекс Директ, а також програму навчання вашого фахівця в рамках консалтингу. В результаті, звернувшись до нас, ви одержуєте повністю налаштовані рекламні кабінети, з семантичним ядром, оголошеннями, а також навченого самостійному веденню кампаній вашого співробітника.

Звернувшись до нас, Ви отримуєте:
 • — Повноцінну стратегію рекламної контекстної кампанії з подальшою настройкою та аналізом ефективності
 • — Організацію логіки інтернет-продажів: від залучення відвідувача на сайт до здійснення ним покупки
 • — Навчання вашого інтернет-маркетолога ефективному веденню PPC-кампанії
 • — Аналіз ефективності та впровадження покращень
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Як проходить навчання контекстній рекламі онлайн

Налаштування контекстної реклами ефективно проходить лише в тому випадку, коли у вас уже є успішний досвід, ви розумієте закономірності роботи і тенденції ринку. Етапи консалтингу наступні:
Моніторинг ринку та аналіз вашого бізнесу

Приступаючи до налаштування контекстної реклами, наші фахівці проводять глибокий аналіз специфіки діяльності замовника, виявляючи опорні точки, на які можна впливати для залучення якомога більшої кількості клієнтів. Ефективна контекстна реклама навчання Google AdWords або Яндекс Директ неможлива без занурення фахівцем у деталі вашого бізнесу, особливостей цільової аудиторії, ринку клієнта.

Підбір цільових ключових запитів

Щоб охопити максимальну кількість зацікавленої аудиторії, ми складаємо розширений список ключових слів, за якими будуть показуватись оголошення в Google Adwords і Yandex Direct. А щоб виключити нецільові кліки, ми впроваджуємо мінус-слова в вашу рекламну кампанію.

Робота з посадковими сторінками

Буде успішна контекстна реклама чи ні багато в чому залежить від сайту, на який вона веде. Кампанія не принесе ефекту за умови, що сайт заплутаний і неясний. Ось чому, запускаючи рекламну кампанію в Google Adwords або Яндекс Директ, ми забезпечуємо сайт релевантними для пошукових запитів сторінками. Це означає, що те, про що йдеться в оголошенні, присутнє також на сторінці, куди воно веде, зберігаючи гідний рівень юзабіліті.

Налаштування контекстної реклами Google Adwords

Сам процес налаштування починається після того, як буде складено список завдань після моніторингу. Основний етап роботи пов'язаний зі складанням списку ключових запитів (семантики), який буде використаний для складання оголошень. Якщо вас хвилює питання як налаштувати контекстну рекламу в Гуглі, то саме правильна семантика – один з вирішальних інгредієнтів формули конверсійної кампанії.

Налаштування контекстної реклами Яндекс Директ

Якщо ви зацікавлені в просуванні на російський ринок, то ваш друг – Яндекс. Щоб запустити контекстну рекламу, вам знадобиться витратити час на роботу зі спеціальним сервісом – Яндекс.Директ. Чимало часу піде на налаштування параметрів «націлювання», а тому розуміння портрету потенційного клієнта обов'язкове.

Регулярний моніторинг результатів

Оскільки контекстна реклама запускається відразу ж після налаштування та оплати (і, звичайно ж, модерації), то перші продажі починаються з першого дня. Щоб навчитися оцінювати ефективність роботи і заробляти на рекламі, необхідно пройти комплексне навчання, і з часом ви обов'язково вийдете на позитивні результати.

Консалтинг по контекстній рекламі – чому Artjoker?

Для тих, хто вважає, що розібратися в контекстній рекламі без досвідченого наставника не складе труднощів, той дуже помиляється.

Для тех, кто считает, что разобраться в контекстной рекламе без опытного наставника не составит труда, тот крупно ошибается. Только ответственный подход и продуманная стратегия под контролем специалистов поможет вам разобраться в тонкостях. В интернете вы найдете множество статей по запросам “контекстная реклама основы секреты трюки” — но знайте, каждая бизнес-задача требует индивидуального подхода, и весь этот контент сгенерирован по шаблону, без учета аспектов вашего бизнеса. Если вы хотите научиться вести контекст своими руками и получать продажи, то мы поможем вам в этом. НАСТРОЙКА АККАУНТОВ КОНТЕКСТНОЙ РЕКЛАМЫ от Artjoker включает:

 • — Формування структури рекламної кампанії
 • — Підбір семантичного ядра (ключі для оголошень)
 • — Первинні налаштування тимчасового, географічного таргетингу
 • — Налаштування денного бюджету, строків показу

Хочете правильно налаштувати контекстну рекламу в Яндексі або Google, яка буде приносити вам клієнтів? Тоді консалтинг по налаштуванню від Arjoker – саме те, що вам потрібно.

Чому ми?
16
років досвіду
500
реалізованих проектів
90
фахівців
Переваги консалтингу від Artjoker:
 • ‘01Досвід у сфері просування бізнесу в мережі понад 16 років
 • ‘02Відділ сертифікованих PPC-фахівців
 • ‘03Занурення в ваш бізнес і максимальна орієнтація на результат
 • ‘04Комплексний інтернет-маркетинг (SEO, SMM, SERM)
 • ‘05Результати наших клієнтів говорять самі за себе
Історії успіху наших клієнтів

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський