У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Розробка сайтів на Laravel

Laravel — популярний і вкрай зручний для створення веб-ресурсів php-фреймворк
З його допомогою створюються проекти різного рівня складності з виразним і структурованим кодом і логічною архітектурою. Laravel підтримується і динамічно розвивається, незважаючи на молодий вік (перший запуск датується 2011 роком) він встиг обрости значних розмірів екосистемою і вважається одним з кращих фреймворків.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Приклади сайтів на Laravel, створених Artjoker

Для чого розробка на Laravel підходить найкраще?

  • Для створення особистих проектів
  • Для корпоративних ресурсів
  • Для розробки стартапів

  Цей фреймворк володіє достатньою гнучкістю для вирішення нестандартних завдань, володіє широким функціоналом для побудови гарної архітектури, маршрутизації RESTful, кешування. Laravel перший почав використовувати стандарт PSR-4, який дає можливість структурувати сайт відповідно до власної логіки і цілей розробки сайту. До плюсів також відноситься власний движок для Blade.

Переваги сайтів на Laravel

За архітектурним принципам, Laravel проекти мало чим відрізняються від сайтів на Symphony, однак Laravel більш простий і зручний у використанні. Створення сайту на Laravel приносить такі переваги як:
Широка функціональність

Цей фреймворк допомагає створювати проекти будь-якого рівня складності: і прості сайти, і багаторівневі ресурси. По суті, з його допомогою можна елегантно вирішити нестандартні завдання.

Підтримка різних версій ресурсу

Вкрай зручно для розробників, оскільки тестувати зміни, оновлення в сайті можна на додаткової версії, без шкоди для основної.

Простота адмінпанелі

Завдяки широких можливостях зміни панелі адміністратора, можна підібрати максимально комфортний варіант управління сайтом.

Захист бази данних

Ви можете бути спокійні за базу даних вашого сайту, в Laravel є надійний захист від XSS, CSRF і SQL-ін'єкції.

Регулярний вихід оновлень

Нововведення в PHP і загальні тенденції розвитку веб-сайтів враховуються в кожній новій версії і оновлення вихідного коду Laravel.

Популярність

Це неформальна можливість слідувати останнім тенденціям, а активна комунікація всередині спільноти для вирішення питань та обміну досвідом і думками.

Можливість масштабувати сайт

Мобільна база даних, комфортне адміністрування різних версій дозволяють відкочувати нові без шкоди для ресурсу і не боятися критичних помилок. Це серйозна перевага, особливо, якщо ви ведете свій бізнес в інтернеті. Тоді Laravel інтернет магазин буде для вас вкрай вдалим рішенням.

Етапи створення сайту на Laravel

Новачкам в розробці сайтів документація Laravel здається складною для розуміння, однак досвідчені фахівці намітили стандартні етапи, які проходить розробник, створюючи Laravel сайт з нуля. Розробка ресурсу відбувається покроково в кілька етапів.
 1. Головна задача при створенні сайту. Постановка цілей і завдань ресурсу, виходячи з цього ставиться технічне завдання.
 2. Відбувається розробка оточення під потреби конкретного проекту. На Laravel архітектура ресурсу розробляється за логікою "від головного до другорядного", тобто є ієрархічною. Потім відбувається написання коду, настройка і заповнення баз даних (сайти на Laravel для роботи з базами даних застосовують систему об'єктно-реляційного відображення Eloquent). На цьому етапі проводяться всі необхідні роботи по створенню системи управління ресурсом.
 3. Створення дизайну і його суміщення з функціональністю.
 4. Наповнення ресурсу контентом.
 5. Розміщення сайту на хостингу, виведення у світ.
 6. Постійна технічна підтримка сайту.

Приклади проектів

Розробники компанії Artjoker мають досвід створення успішних проектів за допомогою Laravel. З результатами роботи ви можете ознайомитися в нашому портфоліо.

Замовити сайти на Laravel з нуля від Artjoker

Перевага Laravel для розробки сайтів - це простота, даний фреймворк дозволяє не ускладнювати структуру сайту. Логіка Laravel максимально природна, з її допомогою вибудовують високорівневу архітектуру і пишуть зрозумілий, структурований код. Наприклад, інтернет магазин на laravel 5 буде зручний як для власника, так і для відвідувачів, яких хороший сайт часто перетворює в покупців.

Фахівці Artjoker створюють якісні проекти на цьому фреймворку, з якого витягують максимум користі і підходять до вирішення технічних завдань без зайвих формальностей і затримок, завдяки великому досвіду роботи з Laravel, знання його структури та функціональності. Замовте сайт-візитку, блог, додаток або створення інтернет-магазину на laravel в компанії Artjoker і наші Laravel-розробники створять вам високоефективний інструмент для бизнесу, який принесе користь і стане зручний для керування!

Чому обирають нас?


5 причин замовити розробку сайту в Artjoker:
 • ‘01Более 500 проектів за 16 років в Україні та за кордоном
 • ‘0290 спеціалістів-експертів своєї справи
 • ‘03Ми дотримуємось комплексного підходу до бізнесу
 • ‘04Надаємо регулярні звіти
 • ‘05Нас рекомендують колишні і поточні клієнти
 • ‘01Визначити цілі і задачі проекту
 • ‘02Скласти точний портрет свого потенціального клієнта
 • ‘03Виявити своїх конкурентів
 • ‘04Виділити ключові особливості своєї компанії
 • ‘05Обрати розробника корпоративного сайту
Історії успіху наших клієнтів

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна