У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

Розробка сайтів на Laravel

Laravel — популярний і вкрай зручний для створення веб-ресурсів php-фреймворк
З його допомогою створюються проекти різного рівня складності з виразним і структурованим кодом і логічною архітектурою. Laravel підтримується і динамічно розвивається, незважаючи на молодий вік (перший запуск датується 2011 роком) він встиг обрости значних розмірів екосистемою і вважається одним з кращих фреймворків.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Приклади сайтів на Laravel, створених Artjoker

Для чого розробка на Laravel підходить найкраще?

  • Для створення особистих проектів
  • Для корпоративних ресурсів
  • Для розробки стартапів

  Цей фреймворк володіє достатньою гнучкістю для вирішення нестандартних завдань, володіє широким функціоналом для побудови гарної архітектури, маршрутизації RESTful, кешування. Laravel перший почав використовувати стандарт PSR-4, який дає можливість структурувати сайт відповідно до власної логіки і цілей розробки сайту. До плюсів також відноситься власний движок для Blade.

Переваги сайтів на Laravel

За архітектурним принципам, Laravel проекти мало чим відрізняються від сайтів на Symphony, однак Laravel більш простий і зручний у використанні. Створення сайту на Laravel приносить такі переваги як:
Широка функціональність

Цей фреймворк допомагає створювати проекти будь-якого рівня складності: і прості сайти, і багаторівневі ресурси. По суті, з його допомогою можна елегантно вирішити нестандартні завдання.

Підтримка різних версій ресурсу

Вкрай зручно для розробників, оскільки тестувати зміни, оновлення в сайті можна на додаткової версії, без шкоди для основної.

Простота адмінпанелі

Завдяки широких можливостях зміни панелі адміністратора, можна підібрати максимально комфортний варіант управління сайтом.

Захист бази данних

Ви можете бути спокійні за базу даних вашого сайту, в Laravel є надійний захист від XSS, CSRF і SQL-ін'єкції.

Регулярний вихід оновлень

Нововведення в PHP і загальні тенденції розвитку веб-сайтів враховуються в кожній новій версії і оновлення вихідного коду Laravel.

Популярність

Це неформальна можливість слідувати останнім тенденціям, а активна комунікація всередині спільноти для вирішення питань та обміну досвідом і думками.

Можливість масштабувати сайт

Мобільна база даних, комфортне адміністрування різних версій дозволяють відкочувати нові без шкоди для ресурсу і не боятися критичних помилок. Це серйозна перевага, особливо, якщо ви ведете свій бізнес в інтернеті. Тоді Laravel інтернет магазин буде для вас вкрай вдалим рішенням.

Етапи створення сайту на Laravel

Новачкам в розробці сайтів документація Laravel здається складною для розуміння, однак досвідчені фахівці намітили стандартні етапи, які проходить розробник, створюючи Laravel сайт з нуля. Розробка ресурсу відбувається покроково в кілька етапів.
 1. Головна задача при створенні сайту. Постановка цілей і завдань ресурсу, виходячи з цього ставиться технічне завдання.
 2. Відбувається розробка оточення під потреби конкретного проекту. На Laravel архітектура ресурсу розробляється за логікою "від головного до другорядного", тобто є ієрархічною. Потім відбувається написання коду, настройка і заповнення баз даних (сайти на Laravel для роботи з базами даних застосовують систему об'єктно-реляційного відображення Eloquent). На цьому етапі проводяться всі необхідні роботи по створенню системи управління ресурсом.
 3. Створення дизайну і його суміщення з функціональністю.
 4. Наповнення ресурсу контентом.
 5. Розміщення сайту на хостингу, виведення у світ.
 6. Постійна технічна підтримка сайту.

Приклади проектів

Розробники компанії Artjoker мають досвід створення успішних проектів за допомогою Laravel. З результатами роботи ви можете ознайомитися в нашому портфоліо.

Замовити сайти на Laravel з нуля від Artjoker

Перевага Laravel для розробки сайтів - це простота, даний фреймворк дозволяє не ускладнювати структуру сайту. Логіка Laravel максимально природна, з її допомогою вибудовують високорівневу архітектуру і пишуть зрозумілий, структурований код. Наприклад, інтернет магазин на laravel 5 буде зручний як для власника, так і для відвідувачів, яких хороший сайт часто перетворює в покупців.

Фахівці Artjoker створюють якісні проекти на цьому фреймворку, з якого витягують максимум користі і підходять до вирішення технічних завдань без зайвих формальностей і затримок, завдяки великому досвіду роботи з Laravel, знання його структури та функціональності. Замовте сайт-візитку, блог, додаток або створення інтернет-магазину на laravel в компанії Artjoker і наші Laravel-розробники створять вам високоефективний інструмент для бизнесу, який принесе користь і стане зручний для керування!

Чому обирають нас?


5 причин замовити розробку сайту в Artjoker:
 • ‘01Более 500 проектів за 16 років в Україні та за кордоном
 • ‘0290 спеціалістів-експертів своєї справи
 • ‘03Ми дотримуємось комплексного підходу до бізнесу
 • ‘04Надаємо регулярні звіти
 • ‘05Нас рекомендують колишні і поточні клієнти
 • ‘01Визначити цілі і задачі проекту
 • ‘02Скласти точний портрет свого потенціального клієнта
 • ‘03Виявити своїх конкурентів
 • ‘04Виділити ключові особливості своєї компанії
 • ‘05Обрати розробника корпоративного сайту
Історії успіху наших клієнтів

Більше десяти років маю честь бути у партнерстві з компанією Artjoker. За цей період ми створили два сайти для салону краси та інтернет-магазину професійної косметики. 

Особливо хочу відзначити незамінного для мене співробітника компанії — Head of Project Manager's Department Ганну Авдєєву. Крім того, що Ганна дуже грамотний фахівець, вона ще й дуже чуйна людина. Ніколи не зважає на особисту годину, завжди готова прийти на допомогу, коли наш сайт баняти конкуренти, або коли ми у повному блекауті та не можемо догідно провести чорну п'ятницю. Ганна, як завжди, впоралася із цим завданням, і ми не втратили наших клієнтів.

З компанією Artjoker плідно працюємо з відділом маркетингу. Щомісяця аналізуємо по кожному з брендів ефективність контекстної реклами, запускаємо ремаркетинг та націлення для соціальних мереж, просуваємо нові бренди, налаштовуємо акційні пропозиції.

Компанія Artjoker завжди була надійною опорою для мого бізнесу!

Тереза
Тереза Керівник, tereza-shop.com.ua
Дивитися відео-відгук

Якщо хочете комплексно просувати ваш проект, то звертайтесь до ARTJOKER! Команда оперативно закриє багато питань щодо таргету, контексту та seo. 

Спочатку обирали серед 5 агентств. На рішення працювати саме з Artjoker вплинув їхній підхід до пропозиції — не кидають шаблонну презентацію, а скрупульозно вивчають нішу та підключають до першої зустрічі фахівця, який одразу показує професіоналізм та надійність компанії.

Особлива подяка Анастасії, яка веде всі наші проекти, вона напевно взагалі не спить

Наталя
Наталя Керівник, soskin.com.ua, hydropeptide.com.ua, comfortzoneskin.com.ua
Дивитися відео-відгук

We've been working with Artjoker on a variety of projects, mostly focusing around SEO and paid campaigns. The level of granularity the team gave us regarding audit and action items to improve the website's performance was outstanding. 

The team is highly responsive and professional. We were able to improve our organic traffic as well as run a few insightful online campaigns.

Artjoker adapts to changes and knows how to navigate plan deviations effectively, as well as communicate the workflow process and deliver results. Looking forward to working with them further on our existing and new projects. 

Highly recommend!

Марина
Марина Керівник, Каймера
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський