У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Просування і розкрутка сайтів в Харкові та в Україні SEO

Зайняти ключові позиції перших сторінок в Гугл або Яндекс - реально. У вас і вашого бізнесу це теж вийде, якщо своєчасно звернутися в потрібну компанію та замовити розкрутку сайту в Києві і Харкові. Швидкі результати - це не про послуги просування сайту сео (перші зміни тільки через 2-3 місяці), але головне досягнення - топ пошукової видачі - дозволить окупити будь вкладені інвестиції. І, звичайно ж, вийти в плюс!

ЗАМОВИТИ SEO ПРОСУВАННЯ

За нас говорять результати наших клієнтів

Переваги роботи з нами

 • ‘01Білі методи просування
 • ‘02Висновок запитів в топ-10
 • ‘03Юзабіліті аудит сторінок / рекомендації по UIX
 • ‘04Власне програмне забезпечення для прозорості виконуваних робіт
 • ‘05Зрозумілі, докладні звіти щомісяця про виконану роботу
 • ‘06Проводимо безкоштовні роботи
  В рамках просування БЕЗКОШТОВНО впроваджуємо рекомендації по SEO-аудиту, а також пишемо і розміщуємо на сайті 5 текстів на місяць безкоштовно
 • ‘073 години програмінга безкоштовно
 • ‘08Прозорість
  Покажемо які посилання, де і за скільки купуємо
 • ‘09Гнучкий список ключових фраз
  Ви можете змінювати ключові фрази за своїм бажанням протягом усього терміну просування
 • ‘10Підвищуємо ефективність
  Аналізуємо і надаємо рекомендації по юзабіліті, технічної та функціональної модернізації сайту, підвищення конверсії. Для підвищення ефективності проводімісследованіе «таємний покупець».
 • ‘11Допомагаємо Вам економити
  До 60% вартості просування витрачаємо на покупку вічних посилань (95% всіх посилань вічні). Наша гнучка система знижок дозволяє розширювати комплекс послуг і економити.
 • ‘12Надаємо сервіс 24/7
  Відповідальний за просування завжди на зв'язку.

Комплексне просування сайту від Artjoker

Що таке комплексне пошукове просування?

Комплексне просування сайту - ряд заходів, спрямованих на усунення технічних проблем сайту, проведення внутрішньої і зовнішньої оптимізації веб ресурсу, а також повний і детальний аналіз юзабіліті сайту. В ході комплексного просування сайту фахівці орієнтується не просто на досягнення топових позицій по ключових запитах. Головне завдання - це стрімке зростання цільового пошукового трафіку і продажів через сайт.

Переваги комплексного просування

Комплексне просування сайтів - це плата не за ТОП по ключових запитах, а за РЕЗУЛЬТАТ! Якщо ви просували свій сайт раніше, орієнтуючись виключно на позиції запитів, то ви, напевно, зрозуміли, що знаходження сайту в топі за певним списком ключових слів - це зовсім не гарантія зростання продажів і прибутку вашого бізнесу. Саме тому комплексна концепція просування ресурсу дозволить вам отримати не просто поверхневий результат, а дасть значний приріст за трьома складовими: топ, трафік, продажу

Tоп - трафік - продажу

Комплексна пошукова розкрутка підійде Вам:

Ви втомилися від безрезультативної прив'язки до топу і хочете отримати реальні ПРОДАЖУ!
Якщо ви готові слідувати рекомендаціям фахівців і робити все необхідне для поліпшення якості юзабіліті вашого ресурсу
Якщо ви хочете почати окупати вкладені інвестиції на розробку сайту і готові до великого обсягу онлайн-продажів!

Етапи просування сайту

SEO просування сайтів в пошуку - складна, але плідна робота, яка дає найбільш низьку вартість залучення потенційного клієнта. Її можна вважати роботою на майбутнє, відмінним внеском в розвиток свого бренду і довгострокове підвищення продажів.

Якщо ж говорити про терміни, то розкрутка сайту інтернет магазину ніколи не закінчується, так як товарів в ньому тисячі - оптимізацію під семантику можна проводити роками, залучаючи все новий трафік. Варто враховувати, що при більш-менш усталеному асортименті процес буде проходити набагато легше і швидше. Чим вище динаміка зміни товарів, тим більше потрібно часу і сил.

Пошукове просування складається з декількох етапів, кожен з яких важливий для кінцевого результату. Критично дотримуватися їх черговості і пам'ятати про те, що не можна проігнорувати якийсь із процесів і отримати в результаті повноцінний результат.

Ваш ресурс виконаний креативними дизайнерами, геніальні копірайтери наповнили його дійсно продають текстами, а перебої з інтернетом - це жарт з минулого. Тоді чому ви все ще не перші в топі? Для виявлення проблем SEO-фахівці проводять

Роблячи сайт, орієнтуйтеся на користувача. Для цього проведіть юзабіліті-аудит, який покаже, наскільки відвідувачам зручний функціонал і зрозуміла архітектура. Від цього залежить, чи буде сайт користуватися популярністю, а інтернет-магазин продавати.

Якщо вас хвилює ціна просування, то саме час зупинитися на цьому пункті. Просування сайтів в пошуку залежить від того, скільки ключових запитів ви берете в роботу і наскільки вони популярні (частотних). Чим вище їх ранжируваних, тим довше і дорожче буде просування. Відповідно, шанси на успіх теж збільшуються.

Якщо мета-теги, Robot.txt або Sitemap.xml нічого не значать для вас, то просування web сайту без їх опрацювання неможливо уявити. На цьому етапі SEO-фахівці опрацьовують зображення, тексти і їх розміщення в семантичної розмітки, перевіряють код і перелінковку.Поісковое просування і розкрутка сайту інтернет магазину передбачає ще оптимізацію каталогу і карток товарів

Просування молодих веб сайтів з нуля залежить від того, як швидко ресурс запрацює авторитет, і хто буде на нього посилатися. Робота з посилальною масою включає в себе пошук добре ранжируваних сайтів, опрацювання каталогів і бірж, що потім відіб'ється на показниках PageRank (Google) і ВІЦ + ТИЦ, якщо для вас пріоритетно пошукове просування сайту під Яндекс.

Ми пропонуємо просування сайту в Google і Яндекс

Компанія Artjoker займається просуванням проектів B2C і B2B в пошукових системах Яндекс і Google протягом 16 років.

Компанія Artjoker займається просуванням проектів e-commerce, B2B і B2C в пошукових системах Яндекс і Google більше 16 років

Як показує досвід, успішне просування сайту малого бізнесу в пошукових системах тримається на 3 китах: грамотний менеджмент, досвідчений seo специалист, залученість Вас як наших партнерів

Ми пропонуємо інтернет пошукове просування сайту в Харкові, Києві і в будь-якому іншому місті України і Росії від фахівців із середнім досвідом роботи 3-4 року

У нас ви можете замовити просування інтернет магазинів, а також сайтів готелів, юридичних компаній та медичних сайтів.

Вартість послуги просування сайтів з нуля залежить від:

 • просування сайту в Гугл або Яндекс
 • обсягу рекламного бюджету на посилання
 • кількості контенту на місяць
 • обсягу доробок на першому етапі
 • того, що веб-платформа «стара» або потрібна розкрутка молодого сайту в пошукових системах
 • оплати за роботу СЕО спеціаліста
 • використання платних сервісів для аналітики
Саме так формується ціна просування.

Можна помітити, що вона складається з безлічі деталей, кожну з яких неможливо проігнорувати. Залежно від цілей, ніші і інших чинників можливий різний розподіл бюджету між перерахованими пунктами. Також варто врахувати, що вимоги пошукових систем постійно змінюються — неможливо передбачити зміни, які будуть потрібні завтра.

6 причин замовити просування сайту в Artjoker

 • ‘01даємо чесні прогнози
 • ‘02вболіваємо за результат всією командою
 • ‘03вибудовуємо майже сімейні відносини
 • ‘04не приховуємо внутрішні процеси компанії
 • ‘05навчаємо і навчаємося
 • ‘06гнучка вартість розкрутки сайту
Історії успіху наших клієнтів

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський