У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

SEO-просування сайтів в Україні

Просування сайтів у Google та інших пошукових системах за допомогою SEO – це можливість наростити органічний трафік, тобто залучити цільову аудиторію, які вже зацікавлені у вашому продукті.

Просування сайту в Гуглі має на увазі комплекс дій – внутрішню та зовнішню оптимізацію, впровадження технічних рекомендацій, опрацювання пріоритетних сторінок, збирання та кластеризацію ключових слів, формування стратегії розширення проекту, а також пошук нових можливостей для зростання. Результат – просування сайту в топ, природне зростання відвідуваності за цільовими запитами, висока конверсія та прибуток.

Замовити SEO-просування

Нам довіряють

Lumident
Cash
Hydro
Techno
Lux
Kaymera
Avic
Tereza

Переваги SEO-просування з нами

advantages icon

Працюємо на результат, а не для галочки

Робимо комплексне просування сайтів, орієнтуючись на конкурентну нішу бізнесу та поставлені цілі. Даємо поради, які спрацюють саме у вашому випадку. Комплексне SEO просування дозволяє значно покращити становище старих сайтів або дати відмінний приріст новим ресурсам.

advantages icon

Маємо великий досвід у послугах просування сайтів

У нашій скарбничці – понад 100 завершених проектів та ще десятки таких, за якими співпрацюємо на постійній основі. Команда SEO-фахівців успішно працює з різними нішами та найскладнішими тематиками – від просування сайтів-візиток до просування великих e-commerce проектів.

advantages icon

Практикуємо індивідуальний підхід

Надаємо послуги просування сайту з урахуванням його особливостей, робимо глибокий аналіз ніші та конкурентів. Не використовуємо шаблони, практикуємо індивідуальний підхід та надаємо унікальне рішення завдань щодо просування.

advantages icon

Забезпечуємо прямий зв'язок із фахівцями

Якщо у вас є питання щодо свого проекту, ви можете задати їх безпосередньо фахівцю, який безпосередньо ним займається

Оцінка проекту

Перш ніж розпочинати пошукове просування, ми попередньо робимо оцінку проекту – це перший крок до більш тісного знайомства з вашим бізнесом. Вона дозволяє побачити поточну ситуацію, виявити проблеми, зрозуміти як SEO-оптимізація допоможе їх вирішити. За результатами ми надамо список критичних помилок, аналіз сайту та конкурентів, інформацію про поточний посилання, прогнози на майбутнє та перелік робіт, які наша СЕО-команда може виконати в найближчі 3 місяці.

Ви отримаєте

 • Список критичних проблем на сайті

  Це те, що може впливати на його працездатність і потребує виправлення насамперед. Ми робимо аналіз сайту на помилки та передаємо вам їхній перелік.

 • Аналіз ніші та конкурентів

  Проводимо СЕО-аналіз сайтів ваших конкурентів у пошуковій видачі, досліджуємо нішу в цілому, виявляємо проблеми, які треба опрацювати на вашому ресурсі, щоб обігнати суперників.

 • Аналіз посилання профілю

  Враховуємо внутрішні та зовнішні посилання, дивимося на кількість та якість донорів, даємо рекомендації щодо оптимізації посилальної маси.

 • Прогнози та алгоритм дій

  Розробляємо чіткий план пошукової оптимізації та просування сайтів на найближчий час, описуємо перспективи проекту.

SEO-просування: етапи

1 місяць
algorithm icon

СЕО-аудит сайту та старт робіт

Аналізуємо ваш сайт, конкурентів та нішу, даємо технічні рекомендації для програмістів, підключаємо та налаштовуємо необхідні для роботи інструменти та сервіси. Визначаємо цілі просування та створюємо план дій.

2 місяць
algorithm icon

Збір семантики сайту та лінкбілдинг

Збираємо семантичне ядро і кластеризуємо (групуємо) ключові слова, визначаємо головні з них для просування. Розробляємо стратегію нарощування посилання, відстежуємо, як впроваджуються технічні рекомендації.

3 місяць
algorithm icon

Активні роботи над сайтом

Нарощуємо масу посилань, займаємося внутрішньою оптимізацією сайту: складаємо технічні завдання копірайтерам і контролюємо написання текстів, перевіряємо індексацію ресурсу, стежимо за його технічним станом.

4 місяць
algorithm icon

Контроль та масштабування

Проводимо аналіз сторінок сайту та їх позицій, розширюємо семантику, оптимізуючи старий контент та створюючи новий з урахуванням вимог та оновлень пошукових систем. Нарощуємо посилальний профіль, стежимо за внутрішньою та зовнішньою оптимізацією. Аналізуємо результат та коригуємо стратегію.

Як почати працювати з нами?

 • Ви надсилаєте заявку на просування сайтів у мережі онлайн або по телефону.
 • Проводьте онлайн-переговори з нашим менеджером – обговорюєте всі питання та надаєте інформацію про проект для оцінки.
 • Ми робимо оцінку та відправляємо її вам. Ви знайомитесь з отриманою інформацією та готуєте питання про просування сайту в топ та подальшу співпрацю.
 • Ми зустрічаємося з вами, обговорюємо підсумкову оцінку, розповідаємо, що, як і навіщо пропонуємо робити, спілкуємося за проектом та планом робіт.
 • Складаємо контракт про надання SEO-послуг.
 • Починаємо працювати над проектом.
Зробіть boost бізнесу – спробуйте просування веб-сайту в інтернеті з нами!

На вартість SEO-просування сайту впливають такі фактори:

 • вихідний стан проекту та його масштаб
 • рівень конкуренції у ніші
 • обсяги контенту
 • виділений бюджет на зовнішню оптимізацію
 • швидкість та якість впровадження технічних рекомендацій

Ми вказали основні фактори, від яких залежить вартість розкручування сайту в Україні. Однак вимоги пошукових систем постійно змінюються, і вже завтра фокус уваги при просуванні проекту може бути зміщений у будь-який бік. Відповідно ціни оптимізації сайту теж будуть іншими. Розрахунок вартості завжди проводиться індивідуально, на основі поставлених цілей та особливостей бізнесу.

Вартість послуг

Малий та середній бізнес

від 16 000 грн*
Відправити запит
Послуги b2c, b2b, корпоративні сайти

E-commerce проекти

від 25 000 грн*
Відправити запит
E-commerce проекти

Інформаційні ресурси

від 30 000 грн*
Відправити запит
ЗМІ, інформаційні портали

Англомовні ресурси

від 60 000 грн*
Відправити запит
Ціна залежить від регіону, тематики, та цілей бізнесу

Кому потрібне SEO?

Просування сайту в Google потрібне будь-якому бізнесу, який потребує зростання прибутку шляхом збільшення трафіку від потенційних клієнтів. Якщо у вас вже є проект, але з якихось причин немає трафіку та замовлень, швидше за все, він не відповідає вимогам пошукових систем. Виправити ситуацію допоможе СЕО просування нашою командою. Ми працюємо з різними за масштабами та тематиками проектами та пропонуємо вам:

 • просування сайтів-односторінників (візиток);
 • просування медичних сайтів (інформаційних та клінік);
 • просування інтернет-магазинів;
 • просування англомовних сайтів;
 • просування сайтів ресторану;
 • просування сайтів нерухомості;
 • SEO просування блогу (особистого або корпоративного);
 • просування сайтів послуг різної спрямованості;
 • просування юридичних сайтів;
 • SEO-просування сайту таксі та ін.
want picture

Наші фахівці просувають сайти локально та в масштабах усієї країни. Завжди враховуємо конкуренцію в ніші та особливості регіону, щоб ви могли отримувати якнайбільше якісного органічного трафіку з високою конверсією.

SEO-команда Artjoker надає послуги SEO-просування сайту 17 років. Весь цей час ми ростемо та розвиваємось – уважно стежимо за оновленням пошукових алгоритмів, знаходимо творчі рішення нестандартних ситуацій. Ми застосовуємо в роботі лише «білі» методи просування сайтів – гарантуємо, що ваш проект не опиниться під санкціями пошукових систем з нашої вини. Якщо вам потрібна досвідчена SEO-команда, яка зацікавлена в результаті, ви вже знайшли її. 

Пошукове просування сайту: його актуальність та особливості

Що робить будь-яка людина, коли їй потрібно щось знайти в Інтернеті? Вводить запит у пошуковий рядок, переглядає першу сторінку та змінює формулювання, якщо не знаходить чіткої відповіді у видачі. Так робить більшість людей, тому SEO-просування сайтів у топ – єдиний спосіб для бізнесу отримувати органічний трафік та конверсію.

Більше

SEO-просування в Google з Artjoker

Якщо ви готові до якісного зростання бізнесу у мережі, заповнюйте заявку вже зараз. Наша команда націлена на результат, тобто збільшення органічного трафіку та продажів через сайт, а не просто на місце у видачі на пошуковий запит.

Чому вам сподобається пошукове просування сайтів у топ з нами:

 • promotion image Консультуємо та докладно відповідаємо на всі питання, навчаємо вас та ваших маркетологів для максимальних результатів
 • promotion image Складаємо лаконічні звіти – лише конкретика у цифрах, що стосуються досягнутих цілей
 • promotion image Надаємо доступи до всіх кабінетів, з якими працюємо за вашим проектом
 • promotion image Виконуємо термінові завдання – відновлюємо функціональність сайту, керуємо версткою, вирішуємо проблеми з доступом до ресурсу
 • promotion image Користуємося сучасними сервісами автоматизації та програмами власної розробки для більш ефективного залучення органічного трафіку

Наша команда просуває українські та англомовні проекти з урахуванням місцевих особливостей. Телефонуйте або залишайте онлайн-заявку, щоб переконатися в роботі і зробити крок назустріч інтенсивному зростанню бізнесу.

Спробуйте інші наші послуги

Оптимізація сайту та його розвиток у органічній видачі – не єдиний шлях розвитку бізнесу в інтернеті. Як показує практика наших клієнтів, комбінування кількох каналів призводить до кратного збільшення трафіку та доходу. Залишіть заявку, і на консультації наші фахівці підкажуть з чим поєднувати SEO Marketing, щоб отримати найкращий результат.

Зателефонувати

Історії успіху наших клієнтів

04/2023

Більше десяти років маю честь бути у партнерстві з компанією Artjoker. За цей період ми створили два сайти для салону краси та інтернет-магазину професійної косметики. 

Особливо хочу відзначити незамінного для мене співробітника компанії — Head of Project Manager's Department Ганну Авдєєву. Крім того, що Ганна дуже грамотний фахівець, вона ще й дуже чуйна людина. Ніколи не зважає на особисту годину, завжди готова прийти на допомогу, коли наш сайт баняти конкуренти, або коли ми у повному блекауті та не можемо догідно провести чорну п'ятницю. Ганна, як завжди, впоралася із цим завданням, і ми не втратили наших клієнтів.

З компанією Artjoker плідно працюємо з відділом маркетингу. Щомісяця аналізуємо по кожному з брендів ефективність контекстної реклами, запускаємо ремаркетинг та націлення для соціальних мереж, просуваємо нові бренди, налаштовуємо акційні пропозиції.

Компанія Artjoker завжди була надійною опорою для мого бізнесу!

Тереза
Тереза Керівник, tereza-shop.com.ua
04/2023

Цього року виповнюється 10 років, як НВП «Люкс-Х» співпрацює з компанією «Артджокер». 

За час спільної роботи ми зробили 3 редизайни корпоративного сайту lux-x.com і постійно проводили його ефективне SEO-просування, а також впровадили кілька інтернет-проектів.

«Артджокер» зарекомендував себе як надійний партнер та результативний виконавець. Наш менеджер Анастасія Русецька завжди відкрита до комунікацій, на пропозиції та зауваження реагує швидко та відповідально підходить до виконання поставлених завдань. 

Очікуємо від вас надалі такої ж плідної роботи та високих результатів. Дякую вам за наш успіх!

Олена
Олена Керівник, lux-x.com
02/2019

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Відео-відгук
04/2023

We've been working with Artjoker on a variety of projects, mostly focusing around SEO and paid campaigns. The level of granularity the team gave us regarding audit and action items to improve the website's performance was outstanding. 

The team is highly responsive and professional. We were able to improve our organic traffic as well as run a few insightful online campaigns.

Artjoker adapts to changes and knows how to navigate plan deviations effectively, as well as communicate the workflow process and deliver results. Looking forward to working with them further on our existing and new projects. 

Highly recommend!

Марина
Марина Керівник, Каймера
11/2018

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Відео-відгук
06/2020

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Відео-відгук
04/2023

Якщо хочете комплексно просувати ваш проект, то звертайтесь до ARTJOKER! Команда оперативно закриє багато питань щодо таргету, контексту та seo. 

Спочатку обирали серед 5 агентств. На рішення працювати саме з Artjoker вплинув їхній підхід до пропозиції — не кидають шаблонну презентацію, а скрупульозно вивчають нішу та підключають до першої зустрічі фахівця, який одразу показує професіоналізм та надійність компанії.

Особлива подяка Анастасії, яка веде всі наші проекти, вона напевно взагалі не спить

Наталя
Наталя Керівник, soskin.com.ua, hydropeptide.com.ua, comfortzoneskin.com.ua
06/2019

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко Директор, КП "Щасливе місто"
Відео-відгук
11/2018

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Відео-відгук
04/2023

Працюю з компанією Artjoker не перший рік. 

Не скажу, що успішні показники з'явилися відразу, але професіоналізм Євгена дав результат, яким я задоволений. 

Можу рекомендувати цю компанію у роботі з контекстною рекламою.

Особливе спасибі нашому менеджеру Олені, яка завжди уважно ставиться до наших зауважень та побажань. 

Олександр & Олексій
Олександр & Олексій Керівники, panda-auto.com.ua
04/2023

Відгук про ділову репутацію вебстудії «Artjoker». 

Інтернет-магазин «Britishbook.ua» здійснює реалізацію понад 30 000+ товарів та 200+ торгових марок літератури іноземними мовами в Україні. Починаючи з 2017 року з перших хвилин свого народження інтернет-магазин опинився в руках команди професіоналів.

У ході проекту менеджери та спеціалісти виявили високий рівень компетентності в галузі інтернет-маркетингу та зацікавленості у реалізації ідей замовника. Було вирішено багато завдань, пов'язаних з покращенням усіх необхідних інструментів в галузі інтернет-просування проекту.

На протязі всього періоду спільної роботи над проектом, команда вебстудії «Artjoker» і особисто Фадєєва О., Міщенко Є., Ковальова М. та інші, ставилися до проекту відповідально та професійно.

На цей час проект відповідає багатьом сучасним стандартам та технікам просування, що призводить до щорічних позитивних результатів.

Інтернет-магазин «Britishbook.ua» і далі продовжити співпрацювати з компанією «Artjoker» для досягнення нових висот завдяки високому клієнтоорієнтованому підходу і доведеним високим показникам.

Артур Булгаков
Артур Булгаков Керівник проекту, britishbook.ua
Відео-відгук
11/2018

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна