У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Контекстна реклама сайту у Харкові

Хочете отримувати результат від маркетингу з першого дня?

Контекстна реклама під ключ для web сайту від Artjoker - це тонка настройка таргетингу, широкі охоплення і швидкі продажі. Знайомтеся з усіма перевагами разом з нами.

Заповнити бриф

Кейси пошукової реклами (PPC)

Переваги замовлення контекстну рекламу
в агентстві Artjoker

‘01
Команду сертифікованих фахівців
‘02
Швидкий запуск рекламних кампаній протягом 3х днів
‘03
Зниження ціни за клік - з досвіду до 50%
‘04
Збільшення CTR в середньому в 2,5 рази
‘05
Зниження середньої вартості кліка
‘06
Управління ставками для підвищення конверсійності
‘07
Роботу з настройками акаунта настройка таргетингу
‘08
Коригування обраних налаштувань таргетингу
‘09
Відстеження ефективності оголошень
‘10
Опрацювання ефективних сценаріїв взаємодії
‘11
Формування клієнтської звітності

Етапи ведення контекстної реклами

Аналіз

Після того, як ви заповнили бриф, наші фахівці вивчають нішу, аналізують конкурентів, складають портрет цільової аудиторії і продумують стратегію.

Крім того, ми проводимо тестування сайту, щоб перевірити чинники, які важливі для Google Adwords і Яндекс.Директ. Ми допоможемо вам усунути проблеми і підвищити юзабіліті сайту.

PPC-фахівці аналізують запити в ніші і збирають ключові слова, за якими почнеться просування. Ми будемо використовувати їх під час налаштування оголошення для залучення аудиторії. Також дуже важливо опрацювати мінус-слова, щоб ваш бюджет не йшов на людей, яким не цікава послуга або товар.

Ми складаємо креативні оголошення з яскравим візуалом і текстом. Потім налаштовуємо кілька найбільш підходящих видів реклами: пошукова контекстна інтернет реклама сайту в пошуковій видачі, ремаркетинг, контекстно-медійна мережа або відео.

Завдяки аналізу вашого бізнесу фахівці налаштовують PPC, враховуючи географію, вік, інтереси потенційних клієнтів.

Оптимізація і аудит

Вибираючи Artjoker, ви можете не тільки замовити контекстну рекламу сайту в інтернеті, але і отримати надійних партнерів, які будуть розвивати проект. Протягом періоду співпраці ми аналізуємо ефективність і оптимізуємо кампанії. PPC-маркетологи працюють над тим, щоб якомога більше знизити вартість показу / кліка для вас.

Контекстна реклама сайту в пошукових системах Google і Яндекс дуже схожі механікою, обидва інструменти дозволять вам привернути клієнтів і реалізувати будь-яку стратегію. В Google Adwords багато можливостей для оптимізації великого масиву інформації. Це актуально, коли ви ведете просування десятків товарів і сторінок.

В Україні Яндексом користуються від 20 до 30%, в інших країнах СНД у сервісу також є своя частка. Якщо ви хочете охопити цю аудиторію, необхідно замовити контекст на Яндекс.Директ.

Ми пропонуємо наступні види контекстної реклами для сайтів
foto
Контекстна пошукова реклама сайту в інтернеті

Як працює: зацікавлений в покупці товару користувач набирає в рядку сервісу свій запит, наприклад «купити холодильник». Алгоритми видають йому результати, в першу чергу показуючи сторінки з хорошим SEO. PPC дозволяє вам випередити конкурентів і показує вашу компанію вище стандартного ранжирування. Таким чином пошукова контекстна реклама сайтів в пошуку дозволяє вам потрапляти в видачу, навіть якщо по SEO ви ще не дотягуєте.

Крім того, PPC привертає теплу аудиторію, яка вже хоче придбати певний товар.

foto
Ремаркетінг

Як працює: потенційний клієнт шукає інформацію про товари, порівнює ціни і характеристики на різних майданчиках. Він потрапляє на ваш сервіс, читає інформацію і йде на наступний. Ремаркетінг допомагає повернути користувача до вас за допомогою банерів, які спливають на будь-яких інших майданчиках.

Якщо ваш бізнес - це інтернет магазин, ремаркетинг буде особливо корисний. Існує два види такої реклами: звичайний (стандартні банери) і динамічний ремаркетинг. У другому випадку потенційному клієнту показується саме той товар, який він переглядав. Якщо ви продаєте безліч типів електроніки, а користувач відвідав сторінку конкретного смартфона, саме таке оголошення буде йому показуватися. Ця стратегія підвищує шанси на замовлення товару.

foto
Контекстно-медійна мережа (КМС)

Як працює: КМС дозволяє залучити додатковий трафік на веб-ресурс. Прес-центр компанії розміщуються на околотематичних майданчиках. Ви можете замовити розміщення контекстної реклами в пошуковій мережі та зацікавити нових клієнтів.

foto
Відеопросування

Як працює: відео компанії розміщуються всередині Youtube-роликів і на інших відеомайданчиках. Вартість послуг контекстної реклами в такому випадку буде вище, оскільки необхідно враховувати витрати на відеопродакшн.

Вартість послуг контекстної реклами

Запрошуємо вас замовити послуги ведення контекстної реклами в Києві, Харкові, будь-якому місті України та СНД. Витрати на PPC формуються з бюджету на просування в місяць + вартість роботи Artjoker.

Ціна формується на підставі:

 • обраних видів реклами;
 • складності ніші;
 • витрачених годин фахівців.

Чому варто замовити контекстну рекламу разом з запуском сайту?

Головна перевага - швидка віддача. Наприклад, від SEO-просування результатів можна очікувати не раніше, ніж через 6 місяців.

онтекстна реклама PPC в пошукових системах - це

 • нові клієнти;
 • швидкий результат;
 • «тепла» аудиторія;
 • широка географія.
Історії успіху наших клієнтів

Ми співпрацюємо понад три роки. Хочу подякувати як керівників, так і команду, яка нас супроводжує, за дуже ефективну і дуже якісну роботу. Дякуємо!

Артур Булгаков
Артур Булгаков Керівник проекту, Britishbook
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна