У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Розробка дизайну сайту з нуля

Розробка дизайну передбачає створення індивідуального та конкурентоспроможного візуала бренду або продукту для онлайн-середовища.
Наші фахівці застосовують гнучкий підхід - Scrum. Розробка унікального дизайну головної сторінки сайту і інших блоків відбувається в формі спринтів, після яких проводяться demo-презентації. Це допомагає клієнту контролювати вектор руху і вносити правки на етапах, коли вони займають менше всього часу і сил. Наші фахівці користуються сучасними онлайн-сервісами, тому замовник може оперативно оцінити виправлення і стежити за прогресом.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Приклади дизайну сайтів

Почему индивидуальный дизайн, а не шаблонный?

Шаблонний дизайн — це завжди компроміс. Воно актуальне тільки для проектів з екстремально малою бюджетом або бізнесів, яким потрібно запустити інтернет-магазин або інший веб-портал «вже завтра». При відображенні макетів в нуля, можливе створення декількох дизайнів для сайту і вибір клієнтом найбільш симпатичного. Фахівці використовують для цього дизайн-концепцію, тобто малює один екран або цілу сторінку, щоб предметно поговорити з замовником і витрачати час на опрацювання тільки необхідної версії.


Послуга актуальна для тих, хто хоче:

 • підвищити впізнаваність бренду;
  підняти показник конверсій;
  збільшити продажі.


Зараз складно уявити успішний бізнес, який не подбав про те, щоб створити для своїх клієнтів максимально зручний і приємний сайт, який закривав би їх потреби. Створення сайту і розробка дизайну відіграють велику роль у формуванні іміджу компанії.


Розробка індивідуального веб дизайну сайту — переваги:

 • персоналізація, індивідуальний підхід;
  максимальна відповідність потребам і особливостям цільової аудиторії;
  цікаві рішення, що дозволяють залучити відвідувачів веб-ресурсу у взаємодію;
  відображення переваг бренду / товару / послуги в кожній деталі.


Також ми завжди акцентуємо на тому, наскільки важливо створити адаптивний дизайн. Обсяги мобільного трафіку зараз перевищують відсоток відвідування з ПК і ноутбуків, тому настільки популярний mobile first. Відповідно до нього, розробка дизайну починається з формування версії для смартфонів - лаконічною і максимально функціональною. Відштовхуючись від такого макета, створюються більш «чисті» інтерфейси, адже кожен блок ще уважніше оцінюється на предмет необхідності користувачеві. На даний момент, відповідно до тенденцій ринку, понад сімдесят відсотків наших проектів опрацьовуються за допомогою mobile first.

Виконуємо розробку унікального дизайну для наступного типу продуктів:

‘01
корпоративні веб-сайти;
‘02
лендінги;
‘03
інтернет-магазини;
‘04
додатки для смартфонів.

Етапи створення дизайну сайту

Опрацювання завдань клієнта‘01

Відбувається детальний розбір брифа, технічні фахівці додатково спілкуються з клієнтом і фіксують побажання, які вплинуть на створення дизайну для сайту. Після цього починається розробка архітектури сайту.

Концепція‘02

Продумування і здійснення концепції дизайну веб-сайту. Опрацювання стилів, вибір шрифтів, ресерч і підбір графіки, отрисовка ілюстрацій. Саме в цей момент стає зрозуміло як буде виглядати майбутній продукт. Замовник завжди бере участь в процесі, бачить прогрес в ході робіт.

Створення макетів‘03

Їх оформлення згідно UX-прототипам і обраної концепції. На даному етапі всі макети клікабельні - клієнт може «походити по сайту» і оцінити анімацію при взаємодії, побачити картинку цілком.

Фіналізація вимог, збір гайдлайнів. Передача проекту на етап розробки.‘04

Ми не тільки показуємо результати після кожного спринту, але і проводимо підсумкову презентацію, яка завершує створення дизайну сайту з нуля.

Вартість розробки дизайну

Ціни розробки можуть сильно відрізнятися, в залежності від цілей і побажань клієнта.

Очевидно, що на мінімалістичний сайт зі статичної графікою і «трьома розділами» буде витрачено менше часу та зусиль, ніж на веб-ресурс з анімацією, сотнями сторінок і розгалудженою навігацією. Тому ціна проектів відрізняється - кожна ситуація вимагає окремої оцінки та індивідуального підходу. Вартість прораховується до старту робіт.


Щоб коррекно її оцінити, UX дизайн пропрацьовується на самому початку - прототип, логіка, акценти, call to action - все це готове, коли в справу вступає UI-дизайнер. Надалі, UX-дизайнер може підключитися, щоб дати консультацію, допомогти в складанні ТЗ або внести дрібні правки, але частіше його робота повністю закінчена, коли матеріали передають UI-спеціалісту. Після того, як і останній закінчив свою частину, складається вичерпне ТЗ для верстальників і програмістів.

Замовити дизайн сайту з нуля від Artjoker

Ми не будемо говорити про те, що створюємо якісні продукти, адже в цьому можна переконатися, переглянувши наші кейси.

Крім передбачувано хорошого результату, наші замовники отримують можливість відстежувати прогрес за допомогою регулярної звітності та актуального календарного плану.


Так як розробка дизайну шапки та інших сторінок сайту проходить в сформованій команді з оптимізованими процесами і можливістю паралельного виконання завдань, клієнт отримує підсумковий варіант в оптимальні терміни і без порушення домовленостей. Створення дизайну сайту в Артджокер - це про прозорість процесів і глибоке занурення в контекст клієнта, будь це UI дизайн або проектування інтерфейсів.


Розробка макета дизайну веб сайту передбачає злагоджену взаємодію трьох фахівців:

 • UI-designer - створює UI інтерфейс згідно UX-прототипу. Має досвід роботи з графічними редакторами, типографікою, графікою.
  Team-lead - керівник напрямку, контролює процес, регламент.
  Art-director - погоджує концепцію, підключається до проектування для узгодження можливості реалізації ідей.


Ми вважаємо, що кожному члену команди, який починає роботу з проектом, необхідно поспілкуватися з замовником, щоб краще його зрозуміти і надихнутися підходом, продуктом. Розробка унікального дизайну сайтів виходить якісною тільки за умови занурення в тематику/ситуацію/цілі клієнта і якісного збору інформації. Мало заповнити бриф - настільки серйозне завдання вимагає зацікавленості і бажання спілкуватися, від обох сторін.


В результаті клієнт отримує:

 • презентацію в Invision;
  вихідні макети в форматах: 1920 рх, 1280 рх, 360 рх (в Figma/Sketch);
  UI-Kit (форми, кнопки, стрілки, плеєри і слайдери, прогрес-бари та інші елементи, які використовувалися при пропрацюванні веб-ресурсу).


Розробка дизайну сайту з нуля в Києві і Харкові або будь-якому іншому місті - це комплексний процес, який повністю залежить від професіоналізму команди, яка працює над ним. Не забувайте дивитися портфоліо і звертати увагу на те, які запитання ставлять виконавці і намагаються вони зануритися в конкретно вашу нішу. Для проектів, які вже далекі від старту, актуальний юзабіліті аудит, що дозволяє оцінити наскільки інтерфейс зручний, структурований і що варто поліпшити. Коли відбувається розробка сайту, дана послуга може допомогти з аналізом конкурентів.

Історії успіху наших клієнтів

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський