У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

Створення інтернет магазину

За найсвіжішими даними, український ринок онлайн-торгівлі за останній рік виріс на 65%, що свідчить про його високу перспективність.

Якщо ви прагнете розвивати цей напрямок, ми допоможемо відразу зробити все правильно: візьмемо на себе створення інтернет магазинів та забезпечимо консалтинг на кожному кроці виведення бізнесу в мережу.

Оцінка проекту
foto

Приклади інтернет магазинів

Розробка інтернет магазину від компанії Artjoker це:

Окрема команда – 5 осіб для проекту
Системний підхід до створення інтернет магазину для продажі
Повнофункціональний зручний інтернет-магазин
Підготуємо проект до просування – налаштуємо зовнішню та внутрішню оптимізацію

Що ми пропонуємо?

  Професійна команда Артджокер має в своєму розпорядженні усі необхідні інструменти для створення сайту інтернет магазину, який буде ефективно працювати на ваш бізнес.

Переваги розробки інтернет магазину від Artjoker ?

foto
Надаємо гарантії та документи
 • Розробляємо під ключ
 • Укладаємо договір, підписуємо ТЗ
 • Фіксуємо прогнози, бюджет
 • Нічого не приховуємо від замовника
foto
Робимо ставку на сервіс та технологічність
 • Спеціалізуємося на комплексній розробці
 • Відмальовуємо web-дизайн, котрий чіпляє та продає
 • Ви можете провести співбесіду із нашими фахівцями
 • Завжди є вибір між готовою CMS та повністю кастомними рішеннями
 • Проекти легко масштабуються від молодого стартапу до 50000 відвідувачів на добу
foto
Гарантуємо безпеку та конфіденційність
 • Спеціалісти підписують угоду про нерозголошення
 • Над інтернет-проектами працюють досвідчені розробники
 • На всіх етапах проект супроводжується менеджером, готовим відзвітуватися за кожну витрачену годину
 • Отримати відгук про нашу роботу можна напряму у наших клієнтів
foto
Що НЕ робимо
 • Не витрачаємо марно ваш час та гроші
 • Не проводимо приховані платежі
 • Не залишаємо без підтримки
 • Не завищуємо ціну послуг

Етапи створення інтернет магазинів

Здавалося б, розробка інтернет магазинів робить всі процеси значно простішими.

Власнику не треба сплачувати оренду, знижуються витрати на персонал. Просто заплати спеціалістам, почекай, доки підуть перші замовлення, та лише рахуй прибутки. Насправді все відбувається дещо інакше, бо онлайн-магазин – результат спільної праці замовника та розробників.

Планування‘01

Усе починається зі знайомства з бізнесом, визначення справжніх цілей, які стоять перед веб-проектом. Менеджер з'ясовує у клієнта деталі та найдрібніші нюанси, котрі дозволять реалізувати ефективний веб-сайт.

Рішення‘02

Створюється технічне завдання для команди, котра реалізовуватиме веб-проект. На цьому ж етапі визначається движок (CMS). Наша компанія працює на: Magento, MODX, Wordpress, Opencart, Shop Script, Prestashop, ATG Oracle, Битрикс, Drupal, IBM Websphere, Hybris, Shopify. Після утвердження ТЗ клієнтом, обома сторонами складається та підписується договір на розробку.

Впровадження‘03

Щоб створити інтернет магазин з нуля під ключ, потрібно залучити цілу команду спеціалістів. Спочатку створюється архітектура сторінок веб-ресурсу за усіма канонами юзабіліті. Потім розробляється дизайн. Дизайнер продумує креативну ідею, пропонує різні форми подачі інформації, а клієнт вибирає те, що підходить саме йому. Після затвердження дизайн-макетів проводиться верстка, програмування, наповнення, обов’язкова перевірка якості. Якщо все добре, онлайн-магазин розміщується на домені клієнта. Наші спеціалісти налаштовують хостинг, навчають вас працювати з вебсайтом. Наступний етап – привести замовнику покупців.

Розвиток‘04

Кожен web-сайт апріорі повинен продавати. Тому після розміщення в мережі проводиться комплексне просування інтернет магазину: підбираються індивідуальні, найбільш ефективні рішення (пошукова оптимізація, Контекстна реклама, розкрутка в соцмережах, email-маркетинг).

Додатково експерти Артджокер надають детальні консультації. Ви зможете звернутися до штатних інтернет-маркетологів, отримати дієві поради щодо реалізаціі бізнес-цілей та отримання прибутків за допомогою вебсайту.

Як це робиться?

Ваш інтернет магазин з нуля від Artjoker

Розробка інтернет магазину з нуля - наша спеціалізація з 2006 року. За цей час наші фахівці сформулювали чітку систему того, як якісний веб-ресурс та подальша розкрутка онлайн-магазину зможуть зробити ваш онлайн-бізнес успішним.

 • — Знайомство із вашим бізнесом
 • — Формування технічного завдання + прототипів
 • — Візуалізація
 • — Верстка - браузерна та мобільна версії
 • — Розробка функціоналу
 • — Контроль якості 
 • — Розміщення на хостингу

Технології, з якими працюємо

Складові успішного інтернет-магазину

foto
Робочий веб-дизайн.

Важливо не просто «намалювати» красивий web-сайт, потрібно зробити його зручним у використанні. Аби онлайн-магазин продавав, він має гармонійно поєднувати в собі привабливе оформлення та юзабіліті. А це вимагає глибокого розуміння психології покупця, його очікувань, варіантів поведінки, а також знання сучасних вимог веб-дизайну, вміння використовувати їх для розвитку майбутнього сайту.

foto
Безперебійність роботи

Кожного разу, коли замість потрібної сторінки користувач бачить повідомлення про помилку, він найімовірніше піде до конкурентів. Щоб ваш ресурс працював стабільно, необхідно вибрати якісного хостера, надійну CMS, а також перевірену компанію, яка буде забезпечувати технічну підтримку.

foto
Можливість знайти будь-який товар

Якщо потенційний клієнт не може знайти потрібний товар, він залишає ваш інтернет-магазин. Та особливо прикро, якщо продукт на сайті був, але заплутана навігація та недостатньо продумана система пошуку завадили користувачу відшукати необхідне. Тому треба ще на етапі прототипування, коли відбувається розробка архітектурі web-ресурсу, продумати категорії сортування товарів, фільтри, елементи, адже вони підвищують обсяги продажів в кілька разів.

foto
Детальна інформація про продукцію

Викликати у відвідувача бажання придбати товар та сформувати довіру до вашого бренду, дозволяє представлена на сайті вичерпна інформація про продукт. Сюди відносяться фотографії, вартість, опис характеристик, відгуки клієнтів, дані про способи оплати та доставки.

foto
Розробка сайту інтернет магазину  з підтримкою та маркетинговими рекомендаціями

Важливо продумати всі елементи веб-сайту, які будуть підштовхувати відвідувача вчинити певну дію.

foto
Маркетингові активності

Для залучення нових клієнтів та стимулювання на повторні покупки дійсних треба постійно розвивати свій веб-ресурс. А саме, розробити маркетинговий план із докладною стратегією та поступово її впроваджувати через SEO-просування, контекстну рекламу, маркетинг в соцмережах, e-mail-маркетинг, оновлення матеріалів на сайті, акційні пропозиції, розпродажі.

foto
Якісне обслуговування

Для такого бізнесу як онлайн-торгівля якість сервісу не менш важлива, ніж якість товарів. Тому крім розробки потрібно проводити опрацювання позитивних та негативних відгуків, роботу зі зворотним зв'язком.

Запуск інтернет-магазину – лиш початковий та найбільш правильний крок на шляху до успіху та зростання прибутку. Замовте розробку вже зараз!

Чому варто замовити створити інтернет магазин у Artjoker?

 • ‘01Тільки круті кейси в нашому портфоліо
 • ‘0290 фахівців – експертів своєї справи
 • ‘03Комплексний підхід
 • ‘04Надаємо регулярні звіти
 • ‘05Нас рекомендують колишні та теперішні клієнти

Як почати розробку інтернет-магазину?

 • Визначити цілі, завдання онлайн-проекту
 • Зрозуміти, хто ваші клієнти
 • Виділити ключові особливості свого продукту
 • Вибрати розробника, затвердити вартість
foto
Історії успіху наших клієнтів

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук

We've been working with Artjoker on a variety of projects, mostly focusing around SEO and paid campaigns. The level of granularity the team gave us regarding audit and action items to improve the website's performance was outstanding. 

The team is highly responsive and professional. We were able to improve our organic traffic as well as run a few insightful online campaigns.

Artjoker adapts to changes and knows how to navigate plan deviations effectively, as well as communicate the workflow process and deliver results. Looking forward to working with them further on our existing and new projects. 

Highly recommend!

Марина
Марина Керівник, Каймера
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна