У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

Додатки для таксі

Мобільні додатки стають рішенням для багатьох проблем - в цьому форматі існують цілі інтернет-магазини, численні сервіси на замовлення послуг.
Автомобільні додатки набирають популярність, використання можливостей смартфонів стало вирішенням багатьох проблем для водіїв і пасажирів. Вже зараз існують успішні приклади впровадження в життя та популяризації подібних додатків. Створення програми для роботи в таксі для iphone і андроід, яке виконають розробники Artjoker, мають великий бізнес-потенціал і можуть послужити ефективним інструментом автоматизації робочого процесу.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Приклади додатків

Додаток для роботи в таксі допоможе вашому бізнесу!

‘01

Якщо у вас є свій бізнес, пов'язаний зі службою таксі, розробка мобільного додатку на будь-яку платформу від Artjoker стане для вас якісно новим рівнем і відкриє великі перспективи. Погодьтеся, користуватися застарілими методами, коли є можливість впровадити нові технології і користуватися їх благами - щонайменше, недалекоглядно, а успішний підприємець відрізняється від рядового умінням мислити стратегічно.

Які переваги отримує власник бізнесу від додатка для виклику таксі?

‘02

В першу чергу, це охоплення аудиторії мобільних користувачів, які використовують смартфони для навчання, роботи, в повсякденному житті і навіть для шопінгу. Статистика підтверджує, наскільки активною та чисельною є мобільна аудиторія.

Всім знайома ситуація, коли в святкові дні або по особливим випадком викликати таксі стає абсолютно неможливо: оператори зайняті, вільних машин немає, почергові дзвінки в різні служби тільки забирають час. Можливість швидко обробляти замовлення виклику таксі - одна з основних переваг, яку дає додаток для водіїв таксі, за допомогою елементарної автоматизації ви зможете зосередитися на самому сервісі і інших важливих речах, не втрачаючи час на рутинну роботу.

‘03

З попереднього пункту випливає можливість скоротити кількість робочого персоналу, що заощадить ваші кошти і дозволить витрачати ресурси більш раціонально і ефективно.

‘04

Завдяки системі GPS навігації ви отримуєте повний контроль над роботою водіїв, отримуєте уявлення про якість послуг і можете вчасно виявити і усунути проблему.

‘05

Вам буде набагато зручніше збирати зворотний зв'язок від клієнтів - додаток для замовлення таксі запропонує їм оцінити якість обслуговування і залишити відгук.

‘06

Додатки для автомобілістів можна використовувати як рекламний канал, розсилати push-повідомлення, отримувати дані аналітики, проводити акції та розіграші, залучаючи клієнтів.

Замовити додаток таксі для iphone і андроїд від Artjoker

Досвід Artjoker в розробці додатків для смартфонів налічує понад 16 років, в нашій компанії працюють фахівці з mobile розробці з серйозним рівнем компетенції і наша методологія управління дозволяє реалізовувати проекти різного рівня складності, втілюючи всі побажання клієнта в життя, а точніше - в Google Play чи iTunes.

Замовити додаток таксі для iphone та андроід дуже просто - достатньо зв'язатися з нашим менеджером, який із задоволенням відповість на всі ваші запитання і буде на зв'язку в будь-який зручний для вас час.

Чому обирають нас?

5 причин замовити розробку мобільного додатка в Artjoker:
  • ‘01Більше 500 проектів за 16 років в Україні та за кордоном
  • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
  • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
  • ‘04Надаємо регулярні звіти
  • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти
Як почати розробку мобільного додатка?
‘01
Определить цели и задачи проекта
‘02
Определить цели и задачи проекта
‘03
Определить цели и задачи проекта
‘04
Виділити ключові особливості своєї компанії
‘05
Обрати розробника мобільного додатка
Історії успіху наших клієнтів

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський