У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Просування мобільних додатків

На думку фахівців, мобайл залишиться в тренді ще довгий час. Якщо ви хочете одержати ресурс, що продає, то заздалегідь сплануйте просування мобільних додатків. Залежно від того, з якою платформою ви плануєте працювати, будуть змінюватися підходи і маркетингові інструменти.

Звернувшись до нас, ви одержуєте

 • — Комплексний підхід до просування
 • — Виділену команду фахівців під проект
 • — Гнучке управління розкручуванням додатку
 • — Орієнтацію на результат для клієнта
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Етапи просування додатків

‘01

Завдання будь-якого додатку – це отримати якомога більше платних (або безкоштовних) установлень. Це доказ того, що ваш проект був помічений і оцінений користувачами. Незалежно від того, якими шляхами ви будете підвищувати впізнаваність, просування додатків в App Store або Play Market здійснюється в декілька етапів, які є обов'язковими перед виходом в топ.

Аналітика‘02

Перш ніж ваш додаток одержить популярність, необхідно його проаналізувати. Комплексний аудит дозволяє оцінити його сильні та слабкі сторони у розробці, усунути вади та перевірити на юзабіліті. Просування додатків в Play Market або в App Store - це робота на двох фронтах: робота з самим ресурсом і цільовою аудиторією. Саме тому важливий момент – моніторинг існуючої ситуації на ринку: аналітика поточних позицій (які є прямі і непрямі конкуренти) та відгуків (наскільки ваш додаток влаштовує користувачів і якщо є недоліки – як їх можна виправити).

Стратегія‘03

Після проведення комплексного аудиту можна приступати до розробки стратегії. На даному етапі клієнт одержує детальний план з чіткими термінами і затвердженими алгоритмами дій, в яких прописуються ключові показники ефективності. Так ви зможете точно розрахувати, наскільки окупається ваш додаток і додатково одержати консультацію з використання додаткових маркетингових інструментів.

Просування‘04

На етапі реалізації затвердженої стратегії необхідно пам'ятати про звітність. Збільшення охвату, підвищення лояльності та зростання прибутку будуть свідчити про те, що просування є успішним. Але не варто думати, що це результат одноразової роботи. Щоб показники продовжували зростати, необхідно постійного відстежувати їх і продовжувати комплексне просування.

Способи просування в Play Market и App Store

Якщо вам необхідне просування в Play Market і App Store, використовуйте всі існуючі можливості.

Адже успішний результат досягається за рахунок професіоналізму злагодженої команди і комплексного підходу. Використовуйте увесь спектр для досягнення блискучих результатів!

 • — SEO-оптимізація
 • — SERM
 • — Контекстно-медійна реклама
 • — SMM
 • — Контент-маркетинг
 • — E-mail маркетинг

 

 

Чому обирають нас?

5 причин замовити просування мобільного додатку в Artjoker:
 • ‘01Понад 500 проектів за 16 років в Україні та за кордоном
 • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
 • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
 • ‘04Надаємо регулярні звіти
 • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти

Відеопросування додатків у Твіттері

Не забувайте про вашу аудиторію! Будьте цікавими і корисними, а тому шукайте незвичайні способи залучення ваших клієнтів.

Так, ви можете використовувати перспективний інструмент, котрий щойно з'явився – відеопросування додатків у Твіттері. Розкажіть, чому ви хотіли би поділитися своєю ідеєю з користувачами, які переваги зможуть по-достоїнству оцінити ваші клієнти – повірте, ваші зусилля будуть помічені! І так, візуальний контент приваблює аудиторію більше, і показник переглядів буде свідчити про це.

 • — Доступ до аудиторії – 24 години на добу
 • — Візуальна реклама ефективніше текстового аналогу
 • — Понад 80% дивляться рекламу в twitter

Замовити просування додатків в україні від Artjoker

Ви можете замовити просування в App Store або Play Market, заповнивши бриф на сайті. Наша команда не тільки підвищить впізнаваність вашого додатку, але й за вимогою проведе юзабіліті-аудит.

Історії успіху наших клієнтів

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський