У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Публікація мобільного додатка в AppStore і Google Play

Коли ваш додаток готовий і ви здатні його просувати, постає питання про те, як розміщувати додаток в AppStore або Google Play, для більшої популяризації і популярності серед користувачів.
Компанія Artjoker пропонує вам широкий спектр послуг з розміщення та просування додатків в AppStore и Google Play. Однак, перед тим як ви виберете один з найбільш зручних особисто для вас ресурсів, хотілося б продемонструвати відмінності і особливості розміщення додатків на двох різних платформах.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Етапи розміщення додатків в App Store и Google Play

Почати краще всього буде саме з AppStore так як даний ресурс є куди більш популярним серед самих різних користувачів, що користуються продукцією Apple.
Необхідно згадати, що публікація додатків в app store є досить складним процесом в порівнянні з іншими ресурсами подібного роду, а також вимагає великої кількості часу. Але, тим не менш, публікація саме на AppStore має досить вагомі переваги. А саме, з AppStore ваш додаток буде в рази легше популяризувати і розкручувати. Основні етапи того, як розмістити додаток в appstore, надані нижче:
‘01

Реєстрація — це найперший етап. Безумовно, маючи Apple ID вам не потрібно проходити весь процес, а лише ввести свій логін і пароль, щоб увійти в систему.

‘02

Далі, вам нададуть вибір, реєструватися як компанія, або як розробник. Цей вибір залежить суто від вас, проте ми рекомендуємо реєструватися як компанія, так як ви зможете отримати від даного вибору куди більше можливостей і вигоди.

‘03

Наступним етапом є вибір категорії додатків, ринку, на який ви орієнтуєтеся і платформу, на якій розробляються ваші програми.

‘04

Після цього вам потрібно зареєструватись в IOS Developer. Це дозволить вам контролювати додатки, його основні параметри і проводити налаштування до дрібниць. Даний процес є найскладнішим етапом, він вимагає від вас аналізу великої кількості, можливо і не зовсім зрозумілої для вас інформації, яка надалі може зіграти важливу роль у розвитку додатку, а його доля може залежати від такої дрібниці, як неправильно поставлена галочка.

‘05

Завершальним етапом необхідно довести, що ви реальний. Для цього вам необхідна довідка, перекладена англійською, яка доводить, що ваша фірма, або ви як розробник — абсолютно реальна особа. Після цього, необхідно відіслати довідку в Apple і через кілька днів вам подзвонять з підтвердженням. Як ви змогли переконатися, весь процес досить складний, він займає багато часу і пов'язаний з безліччю нюансів, які буде досить проблематично вирішити самотужки. Саме тому, найкраще довірити цей процес професійній команді, яка вже має досвід роботи в подібній сфері.

‘06

На цьому процес реєстрації закінчується, залишається лише опублікувати додаток і все буде готово. Однак, є також і інші ресурси і саме про особливості того, як додати додаток в google play ми і поговоримо нижче.

‘07

В першу чергу необхідна реєстрація на Google Play в якості розробника і внесок в $ 25. Дана реєстрація підтверджує, що особисто ви є творцем додатків, що публікуються.

‘08

Далі на вас чекає реєстрація як продавця, що дає вам можливість торгувати своїми додатками. Вона також проста, як і перша, але не вимагає ніяких внесків. Вам лише необхідно вказати свої банківські дані. При правильному розміщенні у користувача не виникне питання, як встановити додаток з google play.

Як можна бачити, додати додаток в google play простіше, але, тим не менш, у всьому процесі є свої дрібниці, вирішувати які слід безпосередньо з професіоналами, а довірити найвідповідальніший процес, запуск самого додатка, слід, безумовно, їм.

Але який зробити вибір, вирішувати вам. Також, в цьому вам допоможе компанія Artjoker, що пропонує всілякі види послуг по публікації додатків на різних ресурсах. Додатково ми робимо:

 • — створення та оптимізацію посадкової сторінки
 • — Залучення аудиторії (мотивовані скачування і таргетована реклама)
 • — облік поведінкових факторів і пошук кращих рішень для підвищення конверсій
 • — робота з відгуками і рейтингом для отримання позитивного іміджу додатка
 • — розміщення на альтернативних майданчиках

Замовити розміщення додатку від Artjoker

Ми працюємо на ринку розробки і реклами вже понад 16 років.

За цей час ми зуміли реалізувати більше, ніж 500 проектів. Протягом всієї нашої роботи ми зуміли зібрати команду справжніх професіоналів, що відрізняються обдарованістю і високим рівнем професіоналізму. Ми гарантуємо вам, що будь-яка робота буде виконана відповідально і в будь-який призначений термін. Також, ви можете бути повністю застраховані від будь-яких проблем, можливих в подальшому, так як кожен наш вид послуг, в тому числі і публікація додатків, проводиться на найвищому професійному рівні. Вибравши Artjoker, ви ніколи не пошкодуєте про зроблене вирішенні.

Чому обирають нас?


5 причин замовити публікацію мобільного додатка в Artjoker:
 • ‘01Більше 500 проектів за 16 років в Україні та за кордоном
 • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
 • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
 • ‘04Надаємо регулярні звіти
 • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти
Наші гарантії:
‘01
Досвід в сфері веб-розробки понад 16 років
‘02
Ефективні технічні рішення
‘03
Виділена команда під проект з 3 фахівців: менеджер, дизайнер, розробник
‘04
Штатні фахівці з просування
Історії успіху наших клієнтів

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

Ми співпрацюємо понад три роки. Хочу подякувати як керівників, так і команду, яка нас супроводжує, за дуже ефективну і дуже якісну роботу. Дякуємо!

Артур Булгаков
Артур Булгаков Керівник проекту, Britishbook
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна