У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Проектування інтерфейсів

Головним показником якості веб-сайту можна назвати естетично приємний і комфортний інтерфейс.
Якщо до нього додати ще й логічну структуру/навігацію, він буде викликати мінімум відмов і запам'ятовуватися у найкращому світлі. Якісне проектування web інтерфейсів дозволяє істотно полегшити життя відвідувача веб-ресурсу. При цьому, основною метою вважається швидке і комфортне досягнення результату, заради якого людина прийшла в інтернет-магазин. Крім підвищення естетичності платформи, проектування призначеного для користувача інтерфейсу включає налаштування інструментів, забезпечує відвідувачеві: зручний пошук по текстах або за картками товарів; зрозумілу форму реєстрації, яка не переобтяжена зайвими рядками; інтуїтивно зрозумілі значки.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Приклади прототипів

UI проектування інтерфейсу – що це таке?

UI проектування інтерфейсу сайту включає створення візуальної частини. Логіка взаємодії, досвід користувача та інші інтерактивні речі – поле відповідальності UX-дизайнера.

Якщо говорити простою мовою, UI-дизайнер працює зі шрифтами, формами елементів, палітрою кольорів, підбором графіки та анімації. Головне його завдання — створення цілісного образу, бачення загальної концепції, що відповідає потребам і особливостям ЦА. Так як UI і UX трохи перетинаються, дизайнер, який відповідає за графіку, все одно буде думати про комфорт користувача. Наприклад, визначати оптимальний обсяг кнопки, щоб користувач зміг влучити по ній пальцем в маршрутці або трамваї. Якщо ж сайт вже створений і потрібен тільки редизайн або поліпшення користувацького досвіду, досвідчені фахівці можуть провести юзабіліті аудит проекту.


Дизайн буде краще, якщо:

 • команда поговорить із замовником і дізнається все безпосередньо;
  елементи логічно структуровані і взаємопов'язані
  все оформлено в єдиному стилі
  обрана найбільш зрозуміла і лаконічна форма донесення інформації.

Для чого потрібно створення прототипу сайту?

Коректна розробка прототипу сайту вирішує масу питань — користувач:
‘01
інтуїтивно розуміє, як виконати необхідні йому дії;
‘02
отримує вичерпну інформацію стосовно продукту;
‘03
проходить мінімальний шлях до покупки / замовлення.

UI проектування призначених для користувача інтерфейсів також допомагає

Прискорити перетворення відвідувачів у клієнтів

  Вірогідність здійснення конверсійної дії підвищується, якщо форма замовлення проста і до неї можна прийти максимально коротким шляхом. Розробка дизайну — це не тільки про актуальні кольори сезону, а й про доречність, комфорт користувачів, зрозумілість і структурованість.

  Заощадити на подальших поправках

   Якщо проектування веб інтерфейсів сайту зі старту виконано коректно, проект вимагає набагато менше вкладень в майбутньому, що зберігає час і гроші замовника.

  Залучити відвідувачів

   Кількість відмов залежить не тільки від вартості продуктів/послуг, правильно налаштованих рекламних кампаній і хороших відгуків, але і від доступності інформації. Якщо користувач не може знайти відомості про доставку або не бачить інші важливі деталі, він йде зі сторінки інтернет-магазину. Це позначається не тільки на продажах, але і на seo-просуванні.

  Етапи проектування призначеного для користувача інтерфейсу

  Створення прототипу сайту або мобільного додатка в Artjoker проходить в кілька етапів, які допомагають організувати робочий процес.
  Бриф, оцінка‘01

  На цьому етапі відбувається збір вимог і повне занурення в контекст кожного завдання. Розробка прототипів неможлива без якісно зібраної вступної інформації. Ціна послуги часто відома ще до початку даного етапу.

  Проектування інтерфейсу сайту‘02

  Створюються клікабельні прототипи сторінок ресурсу, які являють собою основу для дизайну інтерфейсу і розуміння логіки проекту. На цьому етапі можна перейти і повзаємодіяти з блоками. Крім цього, відбувається узгодження прототипів і структури з клієнтом.

  Збір загального документа всього проекту, який включає в себе технічні аспекти, діаграми, розшифровки і описи продукту для програмістів. На його підставі виконується розробка.

  UI дизайн‘04

  Створюється стилістика і загальна концепція всього проекту. Фахівці малюють компоненти, підбирають графіку, шрифти. В цей же час відбувається верстка тексту, отрисовка UI-елементів та активних взаємодій (ховер).

  Поєднання дизайну і верстки‘05

  Зусиллями верстальника і контент-менеджера дизайн перетворюється з «плоскою картинки» в працюючий сайт. Після цього етапу продукт повністю готовий до використання.

  Замовити розробку прототипу сайту від Artjoker

  Проекти від Artjoker відрізняються не тільки естетичністю, але і логічністю, функціональністю.

  Ми регулярно беремо участь в опрацюванні концепцій, створюємо веб-ресурси, беремо участь в їх розвитку — все це дозволяє чітко розуміти потреби користувачів і залишатися «на хвилі».


  Створення прототипу призначеного для користувача інтерфейсу проекту — не єдина послуга компанії Artjoker. Наші фахівці з радістю проведуть юзабіліті аудит і виконають завдання по розробці або з маркетингу.

  Історії успіху наших клієнтів

  З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

  Роман Кирилович
  Роман Кирилович CEO, Franch
  Дивитися відео-відгук

  Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

  Вадим Бортник
  Вадим Бортник CEO, Freshline
  Дивитися відео-відгук

  7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

  Марина Жук
  Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
  Дивитися відео-відгук
  Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
  Або просто завантажте файл з презентацією або описом
  Катерина Сіпкіна
  Менеджер по роботі з клієнтами
  Катерина Сіпкіна