У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Просування туристичного сайту

Пошук варіантів відпочинку в онлайн-режимі давно став нормою. Людям набагато комфортніше не встаючи з крісла переглянути всі пропозиції турагентств, порівняти їх між собою і вибрати оптимальний для себе.

Розуміючи це, все більше підприємців намагається активно розвивати свій бізнес в інтернет-просторі. Конкуренція стає дедалі більше. В таких умовах не можна робити упор тільки на сео просування туристичного сайту. Щоб залишити конкурентів далеко позаду, привернути увагу потенційної клієнтури і підвищити лояльність до вашого бренду, необхідно використовувати комплексний маркетинговий підхід.

Розкрутка і просування туристичних сайтів - основна спеціалізація «Артджокер». Ми працюємо з різними веб-ресурсами, підбираючи методи оптимізації та інтернет-маркетингу під ваші цілі. Це дозволяє раціонально витрачати виділені на рекламну кампанію кошти, не «зливаючи» бюджет і отримуючи максимальний прибуток. Професійна розкрутка та просування сайту турфірми в інтернеті забезпечать збільшення припливу клієнтів, високий попит на тури не залежно від сезону.

Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Кейси з просування туристичних сайтів

Специфіка просування турфірми в інтернеті

Турбізнес займається продажем не путівок, а емоцій: незабутнього активного, екстремального або комфортного, розслабляючого проведення часу. Щоб людина не тільки потрапила на ваш ресурс, але і знайшов саме те, що йому потрібно, потрібно впровадити цілий комплекс веб-інструментів.

Розкрутка туристичного сайту повинна здійснюватися відразу в декількох напрямках: сео-просування в пошукових системах, запуск інтернет-реклами, пряма комунікація з ЦА в соціальних мережах. При цьому важливо враховувати специфіку ніші, особливості вашої цільової аудиторії, підвид платформи.

Просування сайту туристичної компанії завжди залежить від сезонності. Влітку популярні пляжні курорти, взимку - гірськолижні бази, навесні - екскурсії по Європі. Окрему групу становлять свята, великі фестивалі, спортивні заходи (наприклад, Новорічні вихідні, Октоберфест, Олімпійські ігри), які також «підв'язуються» до певної пори року або навіть місяця, що автоматично впливає на напрямок веб-розкрутки.

Туристи шукають пропозиції по регіонах, готелях, пам'яткам, подіям. Щоб охоплення було найбільшим, важливо зібрати розширену семантику і вже на її основі впроваджувати просування туристичної фірми.

Веб-платформа турагентства повинна бути зручною, тому обов'язковими є коригування структури інтернет-ресурсу, опрацювання контенту, перелінковки, юзабіліті.

Щоб відвідувачі могли швидко отримати необхідну інформацію, варто розмістити докладні описи і якісні привабливі фотографії мальовничих краєвидів, пам'яток, готельних номерів, прикріпити карти маршрутів, вказати розцінки.

Просування послуг турфірми в соцмережах дозволить підвищити впізнаваність вашого бренду і рівень довіри серед клієнтів. Включає обов'язковий постинг відгуків туристів, фото з поїздок, корисних матеріалів.

Які види туристичних сайтів ми просуваємо?

  • просування лендінгів
  • розкрутка корпоративного сайту турагентства
  • просування маркетплейса путівок від туристичних компаній
  • сайти турфірм і туроператорів
‘01

Вартість розкрутки туристичного сайту

Ціна послуг визначається індивідуально з урахуванням наступних факторів:

– Загальної складності, масштабів робіт;
– використання платного інструментарію;
– типу web-ресурсу;
– чи буде контекстна реклама в промоції туристичних послуг в інтернеті;
– побажань замовника.

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні обмежений бюджет на просування послуг туристичного агентства, наша команда розробить стратегію, яка допоможе досягти кращих бізнес-результатів навіть при мінімальних вкладеннях.

‘02

Переваги просування туристичних послуг від Artjoker

Просування сайтів турфірм - то, в чому ми сильні. І ми точно знаємо, як вивести ваш web-ресурс в топ Гугл і Яндекс, зробити його цікавим для відвідувачів.

 • – Над проектом працює окрема команда.
 • – Проводимо аудит по більш ніж 50 показниками, щоб знайти всі можливі точки зростання.
 • – Глибоко вникаємо в деталі кожного туристичного продукту.
 • – Застосовуємо ефективні інструменти, власні напрацювання, які вже протягом перших тижнів дають відчутні результати.
 • – Складаємо щомісячну детальну звітність.
 • – Оптимізуємо процеси, забезпечуємо стабільний приріст прибутку.
 • – Знаємо, які «підводні камені» включає в себе просування готелю, міста, спа-курорту, і як їх обійти.
 • – З нами надійно і результативно.

‘03

Артджокер пропонує кращі умови співпраці. У нас ви можете замовити комплексний інтернет маркетинг і веб-просування під ключ. Наші фахівці допоможуть залучити «свіжу» аудиторію, збільшити доходи, досягти найпретензійніших бізнес-цілей. Щоб залишити заявку на безкоштовну оцінку, уточнити нюанси співпраці, заповніть форму зворотнього зв'язку.

Історії успіху наших клієнтів

Ми співпрацюємо понад три роки. Хочу подякувати як керівників, так і команду, яка нас супроводжує, за дуже ефективну і дуже якісну роботу. Дякуємо!

Артур Булгаков
Артур Булгаков Керівник проекту, Britishbook
Дивитися відео-відгук

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський