У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

Комплексний інтернет маркетинг

Чому навіть при значних вкладеннях інтернет-просування не приносить прибутку?

Існує дві основні причини: підприємець вибирає тільки один канал розкрутки або прагне охопити все відразу, не дотримуючись єдиного напрямку. У підсумку, здається, що вкладені гроші просто йдуть в нікуди. Як виправити ситуацію?Звернутися до професіоналів. У нас ви можете замовити комплексний інтернет маркетинг під ключ в Києві, Харкові, іншому місті на кращих умовах.

Послуга комплексний інтернет маркетинг для бізнесу компанії передбачає використання всіх існуючих веб-каналів для отримання цільового трафіку. Це дозволяє «вичавити» максимум з сео-просування, контексту, соцмереж, інших каналів або відсікти ті напрямки, на які ви тільки безглуздо «зливали» бюджет. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт, сторінки в соцмережах, мобільний додаток працювали на вас і приносили хороший прибуток, варто вже сьогодні замовити послуги інтернет маркетингу під ключ в Україні від «Артджокер». Ми знайдемо кращі рішення з урахуванням специфіки вашої фірми.

Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Кейси з результатами просування від Artjoker

‘02

Чому вашому бізнесу потрібен комплексний інтернет маркетинг?

Професійні послуги з інтернет маркетингу дозволять досягти реальних цілей: системного зростання бізнес-показників, підвищення впізнаваності вашого бренду, лояльності серед цільової аудиторії, збільшення прибутку. Ви будете розуміти, як працює кожен канал окремо, в системі з іншими, що він дає вашій компанії:

 • — Задіюється весь комплекс маркетингових інструментів, за рахунок чого підвищується ефективність інтернет-реклами.
 • — Під кожну задачу підбираються певні методи, які допомагають вирішувати її максимально швидко, ефективно.
 • — Виключаються нерезультативні канали web-просування, на користь найбільш ефективних.
 • — Проводиться аналітика ефективності кожного інструменту, відразу видно, звідки прийшов клієнт.

‘03

Етапи розробки маркетингової стратегії

Щоб комплексний digital маркетинг допомагав досягати бізнес-цілей, одним з найважливіших кроків веб-просування є розробка маркетингової стратегії, що включає:

 • — Дослідження ринку в цілому.
 • — Аналіз топових гравців, ваших безпосередніх конкурентів.
 • — Сегментацію ринку, дослідження споживачів, створення «аватарів» клієнтів.
 • — Оцінку поточного стану фірми.
 • — Аудит рекламної діяльності.
 • — Технічний і пошуковий аудит вашого веб-сайту, аналіз юзабіліті.
 • — Постановку цілей.

На основі отриманих даних розробляється подальший план дій, підбираються оптимальні інтернет-інструменти під кожну мету, завдання, розраховується бюджет під комплексний інтернет-маркетинг на замовлення.

Ціна послуги комплексний інтернет маркетинг в Україні

  Кожен проект має свої нюанси, тому ціна розраховується індивідуально. Підсумкова вартість послуг залежить від безлічі деталей: ситуації в ніші, складності, обсягу робіт, інших факторів. Ми орієнтуємося на ваші бізнес-цілі, тому при необхідності підберемо методи розкрутки, веб-інструменти відповідно до вашим фінансовим планом. Дізнатися приблизні ціни на комплексне просування ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями зручним для вас чином.

Замовити комплексний інтернет маркетинг під ключ в Artjoker

Агентство «Артджокер» - це професійна команда, яка працює на результат. Ми не обіцяємо золоті гори - ми просто досягаємо ваших бізнес-цілей найефективнішими методами. Тільки кілька причин, чому варто замовити комплексний маркетинг для бізнесу під ключ у нас:
 • Виділяємо команду під проект.
 • Глибоке занурення в ваш бізнес-напрямок.
 • Щомісячна звітність про виконану роботу.
 • Застосовуємо інноваційні веб-інструменти, власні напрацювання.
 • Надаємо сервіс 24/7, технічну підтримку.
 • Навчаємо ваших фахівців.

Щоб, уточнити деталі співпраці, зв'яжіться з нашим інтернет-агентством за контактним телефоном або заповніть форму зворотного зв'язку.

Історії успіху наших клієнтів

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук

Більше десяти років маю честь бути у партнерстві з компанією Artjoker. За цей період ми створили два сайти для салону краси та інтернет-магазину професійної косметики. 

Особливо хочу відзначити незамінного для мене співробітника компанії — Head of Project Manager's Department Ганну Авдєєву. Крім того, що Ганна дуже грамотний фахівець, вона ще й дуже чуйна людина. Ніколи не зважає на особисту годину, завжди готова прийти на допомогу, коли наш сайт баняти конкуренти, або коли ми у повному блекауті та не можемо догідно провести чорну п'ятницю. Ганна, як завжди, впоралася із цим завданням, і ми не втратили наших клієнтів.

З компанією Artjoker плідно працюємо з відділом маркетингу. Щомісяця аналізуємо по кожному з брендів ефективність контекстної реклами, запускаємо ремаркетинг та націлення для соціальних мереж, просуваємо нові бренди, налаштовуємо акційні пропозиції.

Компанія Artjoker завжди була надійною опорою для мого бізнесу!

Тереза
Тереза Керівник, tereza-shop.com.ua
Дивитися відео-відгук

Відгук про ділову репутацію вебстудії «Artjoker». 

Інтернет-магазин «Britishbook.ua» здійснює реалізацію понад 30 000+ товарів та 200+ торгових марок літератури іноземними мовами в Україні. Починаючи з 2017 року з перших хвилин свого народження інтернет-магазин опинився в руках команди професіоналів.

У ході проекту менеджери та спеціалісти виявили високий рівень компетентності в галузі інтернет-маркетингу та зацікавленості у реалізації ідей замовника. Було вирішено багато завдань, пов'язаних з покращенням усіх необхідних інструментів в галузі інтернет-просування проекту.

На протязі всього періоду спільної роботи над проектом, команда вебстудії «Artjoker» і особисто Фадєєва О., Міщенко Є., Ковальова М. та інші, ставилися до проекту відповідально та професійно.

На цей час проект відповідає багатьом сучасним стандартам та технікам просування, що призводить до щорічних позитивних результатів.

Інтернет-магазин «Britishbook.ua» і далі продовжити співпрацювати з компанією «Artjoker» для досягнення нових висот завдяки високому клієнтоорієнтованому підходу і доведеним високим показникам.

Артур Булгаков
Артур Булгаков Керівник проекту, britishbook.ua
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна