У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Інтеграція MODX з 1C Bitrix

MODX - це кросбраузерна і кроссплатформерна система керування вмістом, написана на PHP.
Легко розширюється, дозволяє користуватися функціоналом для публікації коментарів, репозиторієм вбудованих розширень і взяти повний контроль над виведенням HTML-коду. Підтримує AJAX, ExtJS, prototype, MooTools, jQuery, PHP 5.3.3 і вище. Корисна перевага цієї CMS - невибагливість. Тобто, контент може бути не суперорганізованим. Також їй не важливо місце розташування шаблонів і не потрібні спеціальні іменування файлів або окрема класифікація об'єктів по папках. Вона досить гнучка, тому не перешкоджає вільному налаштуванню, згідно уподобанням користувача. Сайт на MODX має власний синтаксис тегів - з ним код залишається чистим навіть при тривалій взаємодії розробника з веб-платформою, якщо порівнювати з WordPress. Проте, наші фахівці можуть поєднати БД і з іншого CMS.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Інтеграція MODX і 1C Бітрікс для інтернет магазину

1С дуже популярна, але частіше за все знаходиться в мережі підприємства - до неї неможливо звернутися ззовні. Спілкування підрядника і організації закриває цей нюанс і допомагає істотно прискорити подальшу роботу.

Інтеграція MODX і 1C Бітрікс організовує обмін інформацією між веб-сайтом і базою даних (БД). Для великого інтернет-магазину це обов'язковий крок, який дозволяє виключити зайві витрати часу і зберігати впевненість в актуальності ціни, параметрів і інших деталей в картках товарів.

 


Одна з найбільш привабливих функцій CMS - автоматичне вивантаження позицій з 1С. Інтеграція 1C і MODX допомагає зробити так, щоб система підхоплювала опис і властивості - це допомагає заощадити час і гроші, а також позбавити співробітників від нудних рутинних завдань.

 


Перенесення картинок не настільки проста задача, адже вони повинні фізично зберігатися на сервері. В 1С немає вбудованного функціоналу, який може вирішити цю складність. Але наша команда навчилася обходити це - при необхідності, ми налаштуємо все так, щоб зображення все-таки завантажувались без участі контент-менеджера. Також цей метод унеможливлює випадкові помилки при перенесенні характеристик та іншої інформації.

 

З іншого боку, інтеграція MODX з 1C Bitrix - це можливість налаштувати автоматичну передачу замовлень з веб-ресурсу в 1С. Це підвищує оперативність обробки та виключає ненавмисну втрату даних, несвоєчасну реакцію - труднощі, що виникають при відсутності злагодженості функціонування часто використовуваних інструментів.

 


Відзначимо, що підхід змінюється в залежності від етапу розвитку проекту. Якщо підключити 1С, коли веб-ресурс створюється з нуля, наші фахівці можуть провести синхронізацію максимально швидко. Це відбувається за рахунок використання структури БД. Якщо веб-сайт вже готовий, необхідно налагодити «співпрацю» двох платформ, що займає трохи більше часу.

Замовити інтеграцію MODX EVO з 1C Bitrix в Artjoker

Не в кожній організації є програміст, що вміє пов'язати інтернет магазин на MODX з Бітрікс, тому цю послугу замовляють у IT-компаній. Ви можете скористатися послугами Artjoker.

Компанія Artjoker це:

  1. високий професіоналізм;
  2. надання результатів у зазначені терміни;
    досвід в роботі з MODX - інтеграція з 1C Bitrix буде в надійних руках.

 


При виникненні труднощів, ми безпосередньо комунікуємо з працівниками Бітрікс, через що процес синхронізації помітно спрощується для сторони замовника. Інтернет-магазин буде пов'язаний з їх продуктом без будь-яких втрат інформації, з укомплектованим пакетом функцій і стабільною роботою в подальшому.

 


Якщо у вас залишилися питання, їх можна задати в телефонному режимі - наші фахівці проконсультують по темі і допоможуть розібратися з важкими для розуміння моментами ще до початку сполучення систем. Не варто забувати, що добре сформований запит - запорука максимально передбачуваного і якісного кінцевого результату, навіть якщо мова про те, щоб інтегрувати Бітрікс і інтернет магазин.

Історії успіху наших клієнтів

Ми співпрацюємо понад три роки. Хочу подякувати як керівників, так і команду, яка нас супроводжує, за дуже ефективну і дуже якісну роботу. Дякуємо!

Артур Булгаков
Артур Булгаков Керівник проекту, Britishbook
Дивитися відео-відгук

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна