У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

Сайт на MODX

Замислимося над створенням сайту: один з головних момментів, які необхідно визначити, — це CMS («движок», адмінка), на якій він буде функціонувати. За 16 років досвіду, ми встигли попрацювати з рядом CMS, в результаті чого вибрали найоптимальнішу для задоволення потреб наших клієнтів. Цією CMS стала платформа MODX. Створення сайтів на MODX дозволяє максимально врахувати побажання до веб-ресурсу клієнта і, в той же час, спробувати всі «фішки» маркетологів.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Факти про систему управління сайтом MODX:

‘01
MODX входить в ТОП-3 рейтингу кращих безкоштовних CMS за версією авторитетного онлайн-журналу CMSmagazine
‘02
1-е місце в рейтингу «Найперспективніша Open Source CMS» з версії Packt Publishing у 2007 року
‘03
2-е місце в рейтингу «Найперспективніша Open Source CMS» з версії Packt Publishing
‘04
3-е місце в рейтингу «Найперспективніша Open Source CMS» з версії Packt Publishing

Приклади сайтів, створених на MODX:

Створення сайту на MODX від Artjoker. Функціональні можливості
  • Функція вивантаження прайсів на сторонні прайс-агрегатори
  • Підтримка мобільної версії сайту
  • Продвинутий seo-модуль і модуль розсилок
  • Автоматичне створення чпу для кожної сторінки товару
  • Система відгуків і коментарів з розгорнутою модерацією
  • Надійність, вірусостійкість

Переваги сайтів на MODX:

Можливість розширення, гнучкість системи

‘01

Cайти на MODX— рай для розробників. Адже ця CMS дає їм широке поле для експериментів і технологічних впроваджень. Система дозволяє впровадити навіть найкреативніший дизайн, а програмісти можуть допрацьовувати движок власними модулями. Якщо вам потрібен унікальний сайт, створений відповідно до передових тенденцій інтернету, а також такий, що задовольняє цілі вашого бізнесу, то MODX — найкращий вибір.

Швидкість роботи сайту

‘02

Як свідчить статистика, відвідувач готовий чекати на завантаження сайту 2 секунди, якщо час перевищено, користувач залишає ресурс. Також швидкість завантаження сайту є важливим фактором ранжирування для Google та Яндекс — повільним сайтам в ТОП не потрапити. Це вагомі аргументи на користь того, щоб замовити створити сайт на MODX Revolution, бо сайти, що працюють на цій версії CMS, швидко завантажуються, а, отже, приводять до вас нових клієнтів.

SEO-орієнтованість

‘03

Завдяки гнучкості системи, є можливість автоматичної генерації мета-тегів і людинозрозумілі URL (ЧПУ), що є суттєвою перевагою для подальшого просування сайту.

Гнучкість CMS

‘04

Розробка сайтів на MODX - це ще й інвестиція в подальше просування, адже вбудовані можливості цієї CMS дозволяють автоматично налаштувати всі необхідні для гарної індексації веб-проекту пошуковими системами складові: мета-теги, людинозрозумілі URL (ЧПУ), XML-мапу сайту, популярні запити.

Надійність, вірусостійкість

‘05

Сайти на CMS MODX відрізняються стабільністю роботи, вони надійні і стійкі до вірусних атак. Завдяки розвиненому російськомовному співтовариству, у системи розвинене ком'юніті та потужна підтримка, що дозволяє удосконалювати роботу CMS і не бути прив'язаним до одного конкретного розробника.

Зручність і простота адміністрування

‘06

Власнику сайту зовсім не обов'язково бути «на ти з IT», щоб розібратися в управлінні своїм проектом. В адмінці все гранично зрозуміло, так що редагування потрібних розділів і публікація нової інформації на сайті не складе труднощів навіть, якщо ваш MODX сайт з нуля.

Замовити сайт на MODX Revolution і Evolution від Artjoker

Створення сайту MODX може бути реалізовано за допомогою двох варіацій — Revolution и Evolution.

Обидві версії мають ряд переваг та підходять для вирішення різних завдань, що виникають в процесі ведення бізнесу в інтернеті.

 • — Revolution

Сучасна версія, яка регулярно оновлюється і доповнюється завдяки активній MODX-спільноті. Функціонал розширюється, в тому числі, за рахунок інтернет-маркетингових інструментів, які необхідно використовувати в просуванні.

 • — Evolution

Більш рання версія, яка відрізняється перевіреним часом функціоналом. Підходить для невеликих проектів, зате управління зрозуміло на інтуїтивному рівні навіть новачкам.

Чому ми?
16
років досвіду
500
реалізованих проектів
90
фахівців
Як зрозуміти, чи підійде MODX?
 • ‘01Вам потрібна зручна система керування сайтом?
 • ‘02Чи плануєте ви надалі просувати свій сайт?
 • ‘03Ви шукайте надійну та перевірену CMS?
 • ‘04Ви розвиватимете свій сайт і після запуску?
 • ‘05Ви хочете довірити розробку професіоналам?
Історії успіху наших клієнтів

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

Цього року виповнюється 10 років, як НВП «Люкс-Х» співпрацює з компанією «Артджокер». 

За час спільної роботи ми зробили 3 редизайни корпоративного сайту lux-x.com і постійно проводили його ефективне SEO-просування, а також впровадили кілька інтернет-проектів.

«Артджокер» зарекомендував себе як надійний партнер та результативний виконавець. Наш менеджер Анастасія Русецька завжди відкрита до комунікацій, на пропозиції та зауваження реагує швидко та відповідально підходить до виконання поставлених завдань. 

Очікуємо від вас надалі такої ж плідної роботи та високих результатів. Дякую вам за наш успіх!

Олена
Олена Керівник, lux-x.com
Дивитися відео-відгук

Відгук про ділову репутацію вебстудії «Artjoker». 

Інтернет-магазин «Britishbook.ua» здійснює реалізацію понад 30 000+ товарів та 200+ торгових марок літератури іноземними мовами в Україні. Починаючи з 2017 року з перших хвилин свого народження інтернет-магазин опинився в руках команди професіоналів.

У ході проекту менеджери та спеціалісти виявили високий рівень компетентності в галузі інтернет-маркетингу та зацікавленості у реалізації ідей замовника. Було вирішено багато завдань, пов'язаних з покращенням усіх необхідних інструментів в галузі інтернет-просування проекту.

На протязі всього періоду спільної роботи над проектом, команда вебстудії «Artjoker» і особисто Фадєєва О., Міщенко Є., Ковальова М. та інші, ставилися до проекту відповідально та професійно.

На цей час проект відповідає багатьом сучасним стандартам та технікам просування, що призводить до щорічних позитивних результатів.

Інтернет-магазин «Britishbook.ua» і далі продовжити співпрацювати з компанією «Artjoker» для досягнення нових висот завдяки високому клієнтоорієнтованому підходу і доведеним високим показникам.

Артур Булгаков
Артур Булгаков Керівник проекту, britishbook.ua
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна