У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Сайт на MODX

Замислимося над створенням сайту: один з головних момментів, які необхідно визначити, — це CMS («движок», адмінка), на якій він буде функціонувати. За 16 років досвіду, ми встигли попрацювати з рядом CMS, в результаті чого вибрали найоптимальнішу для задоволення потреб наших клієнтів. Цією CMS стала платформа MODX. Створення сайтів на MODX дозволяє максимально врахувати побажання до веб-ресурсу клієнта і, в той же час, спробувати всі «фішки» маркетологів.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Факти про систему управління сайтом MODX:

‘01
MODX входить в ТОП-3 рейтингу кращих безкоштовних CMS за версією авторитетного онлайн-журналу CMSmagazine
‘02
1-е місце в рейтингу «Найперспективніша Open Source CMS» з версії Packt Publishing у 2007 року
‘03
2-е місце в рейтингу «Найперспективніша Open Source CMS» з версії Packt Publishing
‘04
3-е місце в рейтингу «Найперспективніша Open Source CMS» з версії Packt Publishing

Приклади сайтів, створених на MODX:

Створення сайту на MODX від Artjoker. Функціональні можливості
  • Функція вивантаження прайсів на сторонні прайс-агрегатори
  • Підтримка мобільної версії сайту
  • Продвинутий seo-модуль і модуль розсилок
  • Автоматичне створення чпу для кожної сторінки товару
  • Система відгуків і коментарів з розгорнутою модерацією
  • Надійність, вірусостійкість

Переваги сайтів на MODX:

Можливість розширення, гнучкість системи

‘01

Cайти на MODX— рай для розробників. Адже ця CMS дає їм широке поле для експериментів і технологічних впроваджень. Система дозволяє впровадити навіть найкреативніший дизайн, а програмісти можуть допрацьовувати движок власними модулями. Якщо вам потрібен унікальний сайт, створений відповідно до передових тенденцій інтернету, а також такий, що задовольняє цілі вашого бізнесу, то MODX — найкращий вибір.

Швидкість роботи сайту

‘02

Як свідчить статистика, відвідувач готовий чекати на завантаження сайту 2 секунди, якщо час перевищено, користувач залишає ресурс. Також швидкість завантаження сайту є важливим фактором ранжирування для Google та Яндекс — повільним сайтам в ТОП не потрапити. Це вагомі аргументи на користь того, щоб замовити створити сайт на MODX Revolution, бо сайти, що працюють на цій версії CMS, швидко завантажуються, а, отже, приводять до вас нових клієнтів.

SEO-орієнтованість

‘03

Завдяки гнучкості системи, є можливість автоматичної генерації мета-тегів і людинозрозумілі URL (ЧПУ), що є суттєвою перевагою для подальшого просування сайту.

Гнучкість CMS

‘04

Розробка сайтів на MODX - це ще й інвестиція в подальше просування, адже вбудовані можливості цієї CMS дозволяють автоматично налаштувати всі необхідні для гарної індексації веб-проекту пошуковими системами складові: мета-теги, людинозрозумілі URL (ЧПУ), XML-мапу сайту, популярні запити.

Надійність, вірусостійкість

‘05

Сайти на CMS MODX відрізняються стабільністю роботи, вони надійні і стійкі до вірусних атак. Завдяки розвиненому російськомовному співтовариству, у системи розвинене ком'юніті та потужна підтримка, що дозволяє удосконалювати роботу CMS і не бути прив'язаним до одного конкретного розробника.

Зручність і простота адміністрування

‘06

Власнику сайту зовсім не обов'язково бути «на ти з IT», щоб розібратися в управлінні своїм проектом. В адмінці все гранично зрозуміло, так що редагування потрібних розділів і публікація нової інформації на сайті не складе труднощів навіть, якщо ваш MODX сайт з нуля.

Замовити сайт на MODX Revolution і Evolution від Artjoker

Створення сайту MODX може бути реалізовано за допомогою двох варіацій — Revolution и Evolution.

Обидві версії мають ряд переваг та підходять для вирішення різних завдань, що виникають в процесі ведення бізнесу в інтернеті.

 • — Revolution

Сучасна версія, яка регулярно оновлюється і доповнюється завдяки активній MODX-спільноті. Функціонал розширюється, в тому числі, за рахунок інтернет-маркетингових інструментів, які необхідно використовувати в просуванні.

 • — Evolution

Більш рання версія, яка відрізняється перевіреним часом функціоналом. Підходить для невеликих проектів, зате управління зрозуміло на інтуїтивному рівні навіть новачкам.

Чому ми?
16
років досвіду
500
реалізованих проектів
90
фахівців
Історії успіху наших клієнтів

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський