У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Просування ресторану

Конкуренція в ресторанному бізнесі залишається стабільно високою. Тому виграють ті, хто здатний вчасно адаптуватися до мінливих умов і оптимізувати бізнес-процеси.

Сьогодні набагато простіше залучити гостей не оригінальною вивіскою над вашим закладом, а яскравим присутністю в веб-просторі. Досягти цього дозволяє грамотне рекламне і seo просування ресторану в інтернеті.

Головним в веб-розкрутці місць громадського харчування є формування певного, впізнаваного іміджу і встановлення довірчих відносин між закладом і його цільовою аудиторією. Наші фахівці зроблять все можливе, щоб просування послуг ресторану в соціальних мережах і пошукових системах стало впевненим стартом для розвитку вашої справи в онлайн-просторі.

Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Кейси просування ресторанів від Artjoker

Особливості просування сайтів ресторанів і кафе

Інтернет-сайт - це «обличчя» вашої ресторації. Тому вкрай важливо, щоб ресурс був зручним і інформативним. Просування ресторанів в інтернеті обов'язково включає в себе розробку структури веб-сайту, опрацювання перелінковки, створення якісного контенту по індивідуально зібраній семантиці, коригування юзабіліті. Крім того, варто враховувати наступні нюанси:
‘01

Просування кафе і розкрутка ресторанів, барів, бістро технічно мало чим відрізняються. Варіюється тільки сегмент ринку по класу закладу, від якого залежить спосіб звернення до ЦА і вибір каналів інтернет-просування.

‘02

Незважаючи на значну конкуренцію в ніші, більшість підприємців не вважає, що сео розкрутка і просування сайту ресторану важливі, основні сили направляючи на розвиток СММ. Однак саме Гугл і Яндекс в довгостроковій перспективі «приводять» безкоштовних лидів - постійний приплив на ваш веб-сайт зацікавленої ЦА.

‘03

Для громадського харчування фактор фізичного розміщення є ключовим, тому підчас web-розкрутки обов'язково налаштовується геотаргетинг (по місту, району, станції метро).

‘04

Просування ресторану доставки в соцмережах дозволяє максимально точно торкнутися своєї аудиторії, забезпечує більш зручний процес оцифровки контактів для подальшого ретаргетінга. Втім, це актуально і для оффлайн-закладів.

‘01

Стратегія просування сайту ресторану в інтернеті від Artjoker

При продуманому підході просування і розкрутка ресторану в інтернеті дозволяють не тільки залучити нових відвідувачів, але і підвищити лояльність людей до вашого бренду, забезпечити високу конкурентоспроможність вашої компанії. Формування стратегії веб-розкрутки точок громадського харчування включає кілька ключових процесів:

 • – Визначення своєї цільової клієнтури, створення її «аватарів».
 • – Оцінка стану ніші, виділення основних конкурентів.
 • – Пошук оптимальних для вас каналів web-просування.
 • – Створення власного фірмового стилю.
 • – Демонстрація унікальної атмосфери вашої ресторації в режимі онлайн: через фотографії, відео, текстовий контент.
 • – Робота зі зворотним зв'язком, публікація відгуків.
 • – Взаємодія з блогерами, лідерами думок.

Коректно збудований комплексний інтернет маркетинг, заснований на поведінці і перевагах ваших відвідувачів, дозволить створити пул лояльних клієнтів - адвокатів вашого бренду.

‘02

Вартість послуг і терміни виконання

Ми використовуємо тільки «робочі» методи, тому розкрутка сайтів ресторанів дає відчутні результати вже через кілька місяців. Однак якщо ви відкрилися зовсім недавно, може знадобитися більше часу. В цілому ціна web-просування розраховується в індивідуальному порядку і залежить від ваших бізнес-цілей, масштабів проведених робіт, необхідності застосування платних інструментів, загальних витрат на рекламну кампанію.

‘03

Кожен кейс «Артджокер» по інтернет-розкрутці точки громадського харчування - це результат комплексної роботи наших фахівців. Ми маємо всі необхідні знання та досвід, щоб ваш бізнес активно розвивався в онлайні, а прибуток стабільно зростав.

 • – Над вашим проектом працює окрема команда професіоналів.
 • – Попередньо проводимо поглиблений аудит вашого інтернет-сайту, сторінок в соціальних мережах, визначаємо проблеми, можливі точки зростання.
 • – Підбираємо найбільш ефективні веб-інструменти, власні секретні напрацювання, які при мінімальних вкладеннях дають максимальну результативність.
 • – Надаємо регулярні звіти.
 • – Орієнтуємося на ваші бізнес-цілі.

Хочете отримати безкоштовну оцінку вашого веб-проекту, уточнити деталі співпраці? Заповніть форму зворотного зв'язку, і наш менеджер зв'яжеться з вами.

Історії успіху наших клієнтів

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський