Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
до всіх послуг

Розробка сайтів на Laravel

Laravel — популярний і вкрай зручний для створення веб-ресурсів php-фреймворк, з його допомогою створюються проекти різного рівня складності з виразним і структурованим кодом і логічною архітектурою. Laravel підтримується і динамічно розвивається, незважаючи на молодий вік (перший запуск датується 2011 роком) він встиг обрости значних розмірів екосистемою і вважається одним з кращих фреймворків.

Для чого розробка на Laravel підходить найкраще?

 • Для створення особистих проектів

 • Для корпоративних ресурсів

 • Для розробки стартапів

Цей фреймворк володіє достатньою гнучкістю для вирішення нестандартних завдань, володіє широким функціоналом для побудови гарної архітектури, маршрутизації RESTful, кешування. Laravel перший почав використовувати стандарт PSR-4, який дає можливість структурувати сайт відповідно до власної логіки і цілей розробки сайту. До плюсів також відноситься власний движок для Blade.

заповнити бриф

Переваги сайтів на Laravel

За архітектурним принципам, Laravel проекти мало чим відрізняються від сайтів на Symphony, однак Laravel більш простий і зручний у використанні. Створення сайту на Laravel приносить такі переваги як:

 • 1 Широка функціональність

  Цей фреймворк допомагає створювати проекти будь-якого рівня складності: і прості сайти, і багаторівневі ресурси. По суті, з його допомогою можна елегантно вирішити нестандартні завдання.

 • 2 Підтримка різних версій ресурсу

  Вкрай зручно для розробників, оскільки тестувати зміни, оновлення в сайті можна на додаткової версії, без шкоди для основної.

 • 3 Простота адмінпанелі

  Завдяки широких можливостях зміни панелі адміністратора, можна підібрати максимально комфортний варіант управління сайтом.

 • 4 Захист бази данних

  Ви можете бути спокійні за базу даних вашого сайту, в Laravel є надійний захист від XSS, CSRF і SQL-ін'єкції.

 • 5 Регулярний вихід оновлень

  Нововведення в PHP і загальні тенденції розвитку веб-сайтів враховуються в кожній новій версії і оновлення вихідного коду Laravel.

 • 6 Популярність

  Це неформальна можливість слідувати останнім тенденціям, а активна комунікація всередині спільноти для вирішення питань та обміну досвідом і думками.

 • 6 Можливість масштабувати сайт

  Мобільна база даних, комфортне адміністрування різних версій дозволяють відкочувати нові без шкоди для ресурсу і не боятися критичних помилок. Це серйозна перевага, особливо, якщо ви ведете свій бізнес в інтернеті. Тоді Laravel інтернет магазин буде для вас вкрай вдалим рішенням.

Етапи створення сайту на Laravel

Новачкам в розробці сайтів документація Laravel здається складною для розуміння, однак досвідчені фахівці намітили стандартні етапи, які проходить розробник, створюючи Laravel сайт з нуля. Розробка ресурсу відбувається покроково в кілька етапів.

 • 1 Головна задача при створенні сайту - постановка цілей і завдань ресурсу, виходячи з цього ставиться технічне завдання.
 • 2 Відбувається розробка оточення під потреби конкретного проекту. На Laravel архітектура ресурсу розробляється за логікою "від головного до другорядного", тобто є ієрархічною. Потім відбувається написання коду, настройка і заповнення баз даних (сайти на Laravel для роботи з базами даних застосовують систему об'єктно-реляційного відображення Eloquent). На цьому етапі проводяться всі необхідні роботи по створенню системи управління ресурсом.
 • 3 Створення дизайну і його суміщення з функціональністю.
 • 4 Наповнення ресурсу контентом.
 • 5 Розміщення сайту на хостингу, виведення у світ.
 • 6 Постійна технічна підтримка сайту.

Приклади проектів

Розробники компанії Artjoker мають досвід створення успішних проектів за допомогою Laravel. З результатами роботи ви можете ознайомитися в нашому портфоліо.

замовити сайти на Laravel з нуля від Artjoker

Перевага Laravel для розробки сайтів - це простота, даний фреймворк дозволяє не ускладнювати структуру сайту. Логіка Laravel максимально природна, з її допомогою вибудовують високорівневу архітектуру і пишуть зрозумілий, структурований код. Наприклад, інтернет магазин на laravel 5 буде зручний як для власника, так і для відвідувачів, яких хороший сайт часто перетворює в покупців.

Фахівці Artjoker створюють якісні проекти на цьому фреймворку, з якого витягують максимум користі і підходять до вирішення технічних завдань без зайвих формальностей і затримок, завдяки великому досвіду роботи з Laravel, знання його структури та функціональності. Замовте сайт-візитку, блог, додаток або створення інтернет-магазину на laravel в компанії Artjoker і наші Laravel-розробники створять вам високоефективний інструмент для бизнесу, який принесе користь і стане зручний для керування!

Замовте розробку свого сайту вже зараз!

Наталія Бринза

Менеджер проектів

Чому обирають нас?

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ САЙТУ В ARTJOKER:

+500

более 500 проектів за 11 років в Україні та за кордоном

90

90 спеціалістів - експертів своєї справи

ми дотримуємось комплексного підходу до бізнесу

надаємо регулярні звіти

нас рекомендують колишні і поточні клієнти

 • 1 Визначити цілі і задачі проекту
 • 2 Скласти точний портрет свого потенціального клієнта
 • 3 Виявити своїх конкурентів
 • 4 Виділити ключові особливості своєї компанії
 • 5 Обрати розробника корпоративного сайту

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!