Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
до всіх послуг

Додатки для таксі

Мобільні додатки стають рішенням для багатьох проблем - в цьому форматі існують цілі інтернет-магазини, численні сервіси на замовлення послуг.

Автомобільні додатки набирають популярність, використання можливостей смартфонів стало вирішенням багатьох проблем для водіїв і пасажирів. Вже зараз існують успішні приклади впровадження в життя та популяризації подібних додатків.

Створення програми для роботи в таксі для iphone і андроід, яке виконають розробники Artjoker, мають великий бізнес-потенціал і можуть послужити ефективним інструментом автоматизації робочого процесу.

заповнити бриф

Додаток для роботи в таксі допоможе вашому бізнесу!

Якщо у вас є свій бізнес, пов'язаний зі службою таксі, розробка мобільного додатку на будь-яку платформу від Artjoker стане для вас якісно новим рівнем і відкриє великі перспективи. Погодьтеся, користуватися застарілими методами, коли є можливість впровадити нові технології і користуватися їх благами - щонайменше, недалекоглядно, а успішний підприємець відрізняється від рядового умінням мислити стратегічно.


Які переваги отримує власник бізнесу від додатка для виклику таксі?

 • 1 В першу чергу, це охоплення аудиторії мобільних користувачів, які використовують смартфони для навчання, роботи, в повсякденному житті і навіть для шопінгу. Статистика підтверджує, наскільки активною та чисельною є мобільна аудиторія.
 • 2 Всім знайома ситуація, коли в святкові дні або по особливим випадком викликати таксі стає абсолютно неможливо: оператори зайняті, вільних машин немає, почергові дзвінки в різні служби тільки забирають час. Можливість швидко обробляти замовлення виклику таксі - одна з основних переваг, яку дає додаток для водіїв таксі, за допомогою елементарної автоматизації ви зможете зосередитися на самому сервісі і інших важливих речах, не втрачаючи час на рутинну роботу.
 • 3 З попереднього пункту випливає можливість скоротити кількість робочого персоналу, що заощадить ваші кошти і дозволить витрачати ресурси більш раціонально і ефективно.
 • 4 Завдяки системі GPS навігації ви отримуєте повний контроль над роботою водіїв, отримуєте уявлення про якість послуг і можете вчасно виявити і усунути проблему.
 • 5 Вам буде набагато зручніше збирати зворотний зв'язок від клієнтів - додаток для замовлення таксі запропонує їм оцінити якість обслуговування і залишити відгук.
 • 6 Додатки для автомобілістів можна використовувати як рекламний канал, розсилати push-повідомлення, отримувати дані аналітики, проводити акції та розіграші, залучаючи клієнтів.

Замовити додаток таксі для iphone і андроїд від Artjoker

Досвід Artjoker в розробці додатків для смартфонів налічує понад 11 років, в нашій компанії працюють фахівці з mobile розробці з серйозним рівнем компетенції і наша методологія управління дозволяє реалізовувати проекти різного рівня складності, втілюючи всі побажання клієнта в життя, а точніше - в Google Play чи iTunes.
Замовити додаток таксі для iphone та андроід дуже просто - достатньо зв'язатися з нашим менеджером, який із задоволенням відповість на всі ваші запитання і буде на зв'язку в будь-який зручний для вас час.

Приклади робіт

Замовте розробку свого додатка вже сейчас!

Наталія Бринза

Менеджер проектів

Чому обирають нас?

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКА В ARTJOKER:

+500

более 500 проектів за 11 років в Україні та за кордоном

90

90 фахівців - експертів у своїй справі

ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

надаємо регулярні звіти

нас рекомендують минулі і поточні клієнти

Як почати розробку мобільного додатка?

 • 1 Визначити цілі і задачі проекту
 • 2 Скласти точний портрет свого потенціального клієнту
 • 3 Виявити своїх конкурентів
 • 4 Виділити ключові особливості своєї компанії
 • 5 Обрати розробника мобільного додатка

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!