Опишіть ваш проект
Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
Отправив запрос вы получаете:
  • Письмо или звонок от нашего менеджера
  • Оценку своего проекта
  • Личную встречу, при необходимости
  • Конфиденциальность гарантирована!
Ваш менеджер
Маргарита Кулешова
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

Додатки для таксі

Мобільні додатки стають рішенням для багатьох проблем - в цьому форматі існують цілі інтернет-магазини, численні сервіси на замовлення послуг.
Автомобільні додатки набирають популярність, використання можливостей смартфонів стало вирішенням багатьох проблем для водіїв і пасажирів. Вже зараз існують успішні приклади впровадження в життя та популяризації подібних додатків. Створення програми для роботи в таксі для iphone і андроід, яке виконають розробники Artjoker, мають великий бізнес-потенціал і можуть послужити ефективним інструментом автоматизації робочого процесу.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Маргарита Кулєшова

Приклади додатків

Додаток для роботи в таксі допоможе вашому бізнесу!

‘01

Якщо у вас є свій бізнес, пов'язаний зі службою таксі, розробка мобільного додатку на будь-яку платформу від Artjoker стане для вас якісно новим рівнем і відкриє великі перспективи. Погодьтеся, користуватися застарілими методами, коли є можливість впровадити нові технології і користуватися їх благами - щонайменше, недалекоглядно, а успішний підприємець відрізняється від рядового умінням мислити стратегічно.

Які переваги отримує власник бізнесу від додатка для виклику таксі?

‘02

В першу чергу, це охоплення аудиторії мобільних користувачів, які використовують смартфони для навчання, роботи, в повсякденному житті і навіть для шопінгу. Статистика підтверджує, наскільки активною та чисельною є мобільна аудиторія.

Всім знайома ситуація, коли в святкові дні або по особливим випадком викликати таксі стає абсолютно неможливо: оператори зайняті, вільних машин немає, почергові дзвінки в різні служби тільки забирають час. Можливість швидко обробляти замовлення виклику таксі - одна з основних переваг, яку дає додаток для водіїв таксі, за допомогою елементарної автоматизації ви зможете зосередитися на самому сервісі і інших важливих речах, не втрачаючи час на рутинну роботу.

‘03

З попереднього пункту випливає можливість скоротити кількість робочого персоналу, що заощадить ваші кошти і дозволить витрачати ресурси більш раціонально і ефективно.

‘04

Завдяки системі GPS навігації ви отримуєте повний контроль над роботою водіїв, отримуєте уявлення про якість послуг і можете вчасно виявити і усунути проблему.

‘05

Вам буде набагато зручніше збирати зворотний зв'язок від клієнтів - додаток для замовлення таксі запропонує їм оцінити якість обслуговування і залишити відгук.

‘06

Додатки для автомобілістів можна використовувати як рекламний канал, розсилати push-повідомлення, отримувати дані аналітики, проводити акції та розіграші, залучаючи клієнтів.

Замовити додаток таксі для iphone і андроїд від Artjoker

Досвід Artjoker в розробці додатків для смартфонів налічує понад 13 років, в нашій компанії працюють фахівці з mobile розробці з серйозним рівнем компетенції і наша методологія управління дозволяє реалізовувати проекти різного рівня складності, втілюючи всі побажання клієнта в життя, а точніше - в Google Play чи iTunes.

Замовити додаток таксі для iphone та андроід дуже просто - достатньо зв'язатися з нашим менеджером, який із задоволенням відповість на всі ваші запитання і буде на зв'язку в будь-який зручний для вас час.

Чому обирають нас?

5 причин замовити розробку мобільного додатка в Artjoker:
  • ‘01Більше 500 проектів за 13 років в Україні та за кордоном
  • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
  • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
  • ‘04Надаємо регулярні звіти
  • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти
ТОП-10 кращих кейсів компанії
Як почати розробку мобільного додатка?
‘01
Определить цели и задачи проекта
‘02
Определить цели и задачи проекта
‘03
Определить цели и задачи проекта
‘04
Виділити ключові особливості своєї компанії
‘05
Обрати розробника мобільного додатка
Історії успіху наших клієнтів

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук

Співпраця з компанією почали з розробки сайту для нашого бізнесу, продовжили роботу в вигляді комплексу робіт по інтернет-маркетингу. Команда відповідально підійшла до залучення клієнтів через сайт і роботі по оптимізації сайту для підвищення трафіку.

В'ячеслав Дробот
В'ячеслав Дробот Керівник, Укрбрук
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Маргарита Кулєшова
Менеджер по роботі з клієнтами
Маргарита Кулєшова