Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
ДО ВСІХ ПОСЛУГ

РОЗРОБКА КОНТЕНТ-СТРАТЕГІЇ

Ви хочете почати самостійне просування свого бізнесу в соціальних мережах, але не знаєте з чого почати? Ви розміщуєте пости, пробуєте проводити конкурси, але ніщо з цього не дає результату? А все тому, що немає чіткого сценарію дій та систематизації робіт. Ми допоможемо вам організувати ефективний процес комунікації з аудиторією в Facebook, Вконтакте, Instagram та інших соціальних мережах, розробивши для вас індивідуальну контент-стратегію.

ЗВЕРНУВШИСЬ ДО НАС, ВИ ОТРИМАЄТЕ:

 • Навчання від фахівців ведення

  своїх сторінок в соціальних мережах

 • Докладний контент-план для публікацій

  (з рубриками та ідеями постів)

 • Налаштування таргетованої

  реклами в соціальних мережах

 • Розроблену тактику просування

  бізнесу в соціальних мережах

запоВНИТИ бриф

ЩО МИ РОБИМО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗРОБИТИ ВАШІ АКТИВНОСТІ ЕФЕКТИВНИМИ

 • 1

  АналІз І пІдготовка

  В першу чергу ми занурюємося в специфіку діяльності клієнта. Аналізуємо його ключові переваги, розуміємо, на що робити упор в комунікаціях. Обов'язково досліджуємо цільову аудиторію – що вони вже читають, на кого підписані і чого їм не вистачає. Також ми підбираємо вдалі світові приклади просування в соціальних мережах по заданій тематиці, а також вивчаємо досвід конкурентів: як переваги, так і недоліки. На підставі даних, одержаних при аналізі бізнесу, цільової аудиторії і активностей конкурентів, ми підбираємо оптимальні платформи для просування в соціальних мережах. Залежно від того, де саме проводить час ЦА, ми рекомендуємо Facebook, Вконтакте, Instagram або Однокласники. У тому випадку, якщо ваші клієнти користуються кількома платформами, ми визначаємо провідні і допоміжні.

 • 2

  РОЗРОБКА КОНТЕНТ-СТРАТЕГІЇ

  Починається цей етап з постановки цілей і завдань просування. Спираючись на них, ми продумуємо ряд тематичних рубрик (прив'язаних до позиціонування та діяльності вашої компанії), частина з яких буде некомерційного характеру (корисна або надихаюча для аудиторії інформація). Ми продумуємо стратегію, яка передбачає баланс між продажами і користю, оскільки виключно комерційна інформація буде відлякувати передплатників, адже в соціальних мережах люди вважають за краще відпочити від реклами. Продумавши рубрики та ідеї для постів, ми складаємо контент-план на 3 місяці, дотримуючись якого ви зможете систематизувати роботу над просуванням компанії в соціальних мережах та позбутися хаосу (коли ви постите «під настрій»). Контент-стратегія також включає в себе створення тактики посіву контенту, а саме вибір інструментів розкрутки в соціальних мережах: таргетована реклама, ретаргетинг, просування постів.

 • 3

  ТехнІчНА частИНА

  Для кожної рубрики контент-плану ми надаємо готові приклади: копірайтер пише тексти-підводки, а дизайнер готує зображення (котрі містять назву рубрики, логотип і тематичну фотографію). Якщо у клієнта ще немає сторінок бренду в соціальних мережах – ми їх створюємо, а також розробляємо для них дизайн-оформлення. Крім того, ми наповнюємо акаунти 5-10 постами з регулярністю 1-2 за день, щоб ваші сторінки не були порожніми і було з чим працювати в майбутньому. Крім того, ми налаштовуємо рекламу в соціальних мережах для ефективного просування: чіткий таргетинг на потрібну аудиторію (географія, інтереси, демографія), пишемо тексти для оголошень і створюємо візуальне оформлення. Також ми запускаємо ретаргентинг в соціальних мережах (показ реклами тим, хто відвідував ваш сайт). Таким чином, у вас є готовий матеріал для роботи над залученням клієнтів.

 • 4

  НАВЧАННЯ КЛІЄНТА

  В обов'язковому порядку ми виділяємо вам фахівця з маркетингу в соціальних мережах, який навчає вас роботі з вашими сторінками бренду. Сюди входить як інструктаж щодо основних моментів: постингу, перегляду статистики, зворотного зв'язку, редагування інформації, так і навчання ведення рекламної кампанії у Facebook, Вконтакте або Одноклассниках. Після навчання ви зможете самостійно вести SMM, а якщо у ході діяльності виникнуть нерозуміння, – ми завжди на зв'язку і допоможемо вам вирішити проблему. Також завдяки докладній письмовій інструкції, яку ми для вас розробляємо, вам буде простіше займатися розвитком свого бренду в соціальних мережах, оскільки в цьому документі будуть відповіді на такі питання, як: вимоги до постів, рекомендації щодо текстів, просування, роботи з аудиторією і т. д.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ МЕНЕДЖЕРА ВЖЕ ЗАРАЗ!

ОЛЕНА Халявка

ДИРЕКТОР З РОЗВИТКУ КЛІЄНТСЬКОГО БІЗНЕСУ

чОму мИ?
 • 9

  РОКІВ ДОСВІДУ

 • 400

  РЕАЛІЗОВАНИХ

  ПРОЕКТІВ

 • 50

  ФАХІВЦІВ

ДО ТОГО Ж МИ:

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!