У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Розробка контент-стратегії

Ви хочете почати самостійне просування свого бізнесу в соціальних мережах, але не знаєте з чого почати? Ви розміщуєте пости, пробуєте проводити конкурси, але ніщо з цього не дає результату? А все тому, що немає чіткого сценарію дій та систематизації робіт. Ми допоможемо вам організувати ефективний процес комунікації з аудиторією в Facebook, Вконтакте, Instagram та інших соціальних мережах, розробивши для вас індивідуальну контент-стратегію.

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

  • – Навчання від фахівців ведення своїх сторінок в соціальних мережах
  • – Докладний контент-план для публікацій (з рубриками та ідеями постів)
  • – Налаштування таргетованої реклами в соціальних мережах
  • – Розроблену тактику просування бізнесу в соціальних мережах
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Результати нашої роботи:

Мережа сендвіч-барів Freshline

Маркетинг в соціальних мережах

Завдяки успішному SMM-просування спільноти бренду активно розвиваються і забезпечують регулярний приріст абонентів

Мікадо

Маркетинг в соціальних мережах

SMM-просування бренду «Мікадо» дозволило збільшити число передплатників на 630%.

Що ми робимо для того, щоб зробити ваші активності ефективними

Аналіз і підготовка

‘01

В першу чергу ми занурюємося в специфіку діяльності клієнта. Аналізуємо його ключові переваги, розуміємо, на що робити упор в комунікаціях. Обов'язково досліджуємо цільову аудиторію – що вони вже читають, на кого підписані і чого їм не вистачає. Також ми підбираємо вдалі світові приклади просування в соціальних мережах по заданій тематиці, а також вивчаємо досвід конкурентів: як переваги, так і недоліки. На підставі даних, одержаних при аналізі бізнесу, цільової аудиторії і активностей конкурентів, ми підбираємо оптимальні платформи для просування в соціальних мережах. Залежно від того, де саме проводить час ЦА, ми рекомендуємо Facebook, Вконтакте, Instagram або Однокласники. У тому випадку, якщо ваші клієнти користуються кількома платформами, ми визначаємо провідні і допоміжні.

Розробка контент-стратегії

‘02

Починається цей етап з постановки цілей і завдань просування. Спираючись на них, ми продумуємо ряд тематичних рубрик (прив'язаних до позиціонування та діяльності вашої компанії), частина з яких буде некомерційного характеру (корисна або надихаюча для аудиторії інформація). Ми продумуємо стратегію, яка передбачає баланс між продажами і користю, оскільки виключно комерційна інформація буде відлякувати передплатників, адже в соціальних мережах люди вважають за краще відпочити від реклами. Продумавши рубрики та ідеї для постів, ми складаємо контент-план на 3 місяці, дотримуючись якого ви зможете систематизувати роботу над просуванням компанії в соціальних мережах та позбутися хаосу (коли ви постите «під настрій»). Контент-стратегія також включає в себе створення тактики посіву контенту, а саме вибір інструментів розкрутки в соціальних мережах: таргетована реклама, ретаргетинг, просування постів.

Технічна частина

‘03

Для кожної рубрики контент-плану ми надаємо готові приклади: копірайтер пише тексти-підводки, а дизайнер готує зображення (котрі містять назву рубрики, логотип і тематичну фотографію). Якщо у клієнта ще немає сторінок бренду в соціальних мережах – ми їх створюємо, а також розробляємо для них дизайн-оформлення. Крім того, ми наповнюємо акаунти 5-10 постами з регулярністю 1-2 за день, щоб ваші сторінки не були порожніми і було з чим працювати в майбутньому. Крім того, ми налаштовуємо рекламу в соціальних мережах для ефективного просування: чіткий таргетинг на потрібну аудиторію (географія, інтереси, демографія), пишемо тексти для оголошень і створюємо візуальне оформлення. Також ми запускаємо ретаргентинг в соціальних мережах (показ реклами тим, хто відвідував ваш сайт). Таким чином, у вас є готовий матеріал для роботи над залученням клієнтів.

Навчання клієнта

‘04

В обов'язковому порядку ми виділяємо вам фахівця з маркетингу в соціальних мережах, який навчає вас роботі з вашими сторінками бренду. Сюди входить як інструктаж щодо основних моментів: постингу, перегляду статистики, зворотного зв'язку, редагування інформації, так і навчання ведення рекламної кампанії у Facebook, Вконтакте або Одноклассниках. Після навчання ви зможете самостійно вести SMM, а якщо у ході діяльності виникнуть нерозуміння, – ми завжди на зв'язку і допоможемо вам вирішити проблему. Також завдяки докладній письмовій інструкції, яку ми для вас розробляємо, вам буде простіше займатися розвитком свого бренду в соціальних мережах, оскільки в цьому документі будуть відповіді на такі питання, як: вимоги до постів, рекомендації щодо текстів, просування, роботи з аудиторією і т. д.

Чому ми?
16
років досвіду
500
реалізованих проектів
90
фахівців
Історії успіху наших клієнтів

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський