Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
до всіх послуг

РОЗРОБКА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ДЛЯ IPHONE

У зв'язку зі стрімким розвитком технологій мобільні пристрої стають все більш доступними, а це призводить до того, що безліч людей обзавелися різноманітними ґаджетами, на які можна встановити безліч корисних, цікавих або розважальних мобільних додатків. Якщо ви хочете бути ближче до своїх клієнтів, то розробка додатків під iOS – це саме те, що вам потрібно.

РОЗРОБКА ДОДАТКІВ ДЛЯ IPHONE ВІД КОМПАНІЇ ARTJOKER ПРОПОНУЄ:

  • Бізнес-аналіз цільової аудиторії вашого бізнесу

  • Професійне створення додатків дляiOS

  • Орієнтацію на особливості мобільних користувачів

  • Безкоштовне розміщення в маркеті Apple Store

ЗАПОВНИТИ БРИФ

НОВІ ДОДАТКИ ДЛЯ IPHONE ВІД КОМПАНІЇ ARTJOKER

ПЕРЕКОНЛИВІ ФАКТИ ПРО КОРИСТЬ MOBILE ДЛЯ БІЗНЕСУ:

Користувачі мобільних ґаджетів не тільки грають в ігри або сидять в соціальних мережах. Статистика свідчить, що в мобільному інтернеті є продажі. Розробка додатків під Iphone стане незаперечною конкурентною перевагою для вашого бізнесу:


ПРЕСТИЖНІСТЬ

Володіння цими пристроями породжує престиж використовуваних додатків, більшість яких купуються в App Store. Якщо ви вирішили замовити мобільний додаток під iOS у професіоналів, ви приречені на успіх – додаток принесе вам прибуток і чималу популярність, адже користувачі цієї платформи люблять комфорт і готові за нього платити.


МОЖЛИВІСТЬ ПОШУКУ ТОВАРІВ

ПКористувачі мобільних ґаджетів не тільки грають в ігри або сидять в соціальних мережах. 49% мобільних користувачів здійснюють пошук зі смартфона, 70% з них шукали товар або послугу.


ПІДВИЩЕННЯ ПРОДАЖІВ

Статистика свідчить, що в мобільному інтернеті є продажі. 53% мобільних покупців щомісяця роблять покупки.


ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКОСТІ ЗАМОВЛЕНЬ

88% людей, які зайшли з мобільних, купують протягом 24 годин. Близько 70% купують через мобільні додатки для Android протягом 1 години.

ЦИФРИ, ЯКІ ГОВОРЯТЬ САМІ ЗА СЕБЕ:

Якщо ви до цих пір роздумуєте, чи потрібна вашому бізнесу розробка мобільних додатків для Iphone, вам обов'язково варто поглянути на цю статистику:

  • В УКРАЇНІ 14,1 МЛН МОБІЛЬНИХ КОРИСТУВАЧІВ

  • 13% УКРАЇНСЬКИХ МОБІЛЬНИХ КОРИСТУВАЧІВ ВІДДАЛИ ПЕРЕВАГУ iOS

  • 18-34 РОКІВ – ТАКИЙ СЕРЕДНІЙ ВІК МОБІЛЬНИХ КОРИСТУВАЧІВ

  • 53% МОБІЛЬНИХ ПОКУПЦІВ ЩОМІСЯЦЯ РОБЛЯТЬ ПОКУПКИ

ПЕРЕВАГИ, ЯКІ ДАСТЬ ВАШОМУ БІЗНЕСУ РОЗРОБКА ДОДАТКІВ ДЛЯ IPHONE:

Роздумуєте над тим, чи потрібна вам розробка мобільних додатків для Iphone? Ми зібрали аргументи, які допоможуть прийняти рішення:

КОНКУРЕНТНА ПЕРЕВАГА

Ви на крок попереду своїх конкурентів

РІСТ ЛОЯЛЬНОСТІ КЛІЄНТІВ

Доступ до вашої компанії під рукою

МАРКЕТИНГОВІ МОЖЛИВОСТІ

Потужний інструмент у вашому маркетинговому арсеналі

ПІДВИЩЕННЯ ПРИБУТКУ

Додатки приносять прибуток вашому бізнесу

Реклама

Безкоштовна реклама вашої компанії, адже корисні та цікаві нові додатки для Iphone поширюються шляхом «сарафанного радіо»

Автоматизація

Додаток дає можливість автоматизації бізнес-процесів компанії

ЯК СТВОРИТИ ДОДАТОК ДЛЯ IPHONE? ОСНОВНІ ЕТАПИ РОЗРОБКИ:

Відповідаючи на питання, як створити додаток для Iphone, потрібно зазначити, що все починається з бізнес-аналізу і постановки цілей перед майбутнім додатком. Ситуація на ринку (конкуренти, ЦА, тренди і тенденції, зарубіжний досвід) ретельно вивчаються і аналізуються, в результаті чого ми маємо чітке розуміння, що потрібно зробити і які бізнес-цілі необхідно вирішити. Якісна розробка додатків Iphone неможлива без наявності цього етапу, адже створювати додатки заради того, щоб просто віддати данину моді – програшна ідея.
Важливим етапом, який включає в себе розробку Iphone додатків, є проектування архітектури. Відразу починати малювати дизайн-макети буде невірним кроком, адже саме для мобільних користувачів важливо, в першу чергу, зручність інтерфейсу, а не краса. Тепер, коли бізнес-завдання зрозумілі і є бачення того, куди потрібно рухатись, ми проектуємо архітектуру майбутнього додатку, після чого дизайнери створюють дизайн мобільного інтерфейсу. Розробка iOS додатків має на увазі врахування особливостей поводження з додатками користувачів, – вони зовсім відмінні від того, як поводяться люди на десктопних версіях сайтів.
Тепер починається найбільш технологічний етап процесу, який включає розробку додатків для Iphone. Дизайн-макети передаються у верстку і можна сказати, що починається делікатний етап, який включає створення додатків для Iphone. Після того, як верстка перевірена на якість, в справу вступає програміст, якому доручено написання додатків для Iphone, він повністю занурюється в проект, запровадивши весь задуманий функціонал.
Коли розробка додатків під Iphone закінчена, ми проводимо тестування якості. Перевіряємо на дрібні баги та усуваємо їх. Коли ідеальної якості досягнуто, ми розміщуємо додаток у маркеті AppStore, причому абсолютно безкоштовно. Зазначимо, що якщо ви вирішили замовити додатки для Iphone у нашій компанії, то можете бути впевнені в тому, кому довірити подальше просування, бо в нас є досвід у цій справі.
ЗАМОВТЕ РОЗРОБКУ СВОГО МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ ВЖЕ ЗАРАЗ!

Наталя Бринза

Менеджер проектІв

Чому обирають нас?

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ ДОДАТКУ ПІД IOS В ARTJOKER:

+400

понад 400 проектів за 10 років в Україні та за кордоном

70

70 фахівців - експертів у своїй справі

ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

надаємо регулярні звіти

нас рекомендуютьминулі і поточні клієнти

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!