У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Отправив запрос вы получаете:
  • Письмо или звонок от нашего менеджера
  • Оценку своего проекта
  • Личную встречу, при необходимости
  • Конфиденциальность гарантирована!
Ваш менеджер
Маргарита Кулешова
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Розробка мобільних додатків для iPhone

У зв'язку зі стрімким розвитком технологій мобільні пристрої стають все більш доступними, а це призводить до того, що безліч людей обзавелися різноманітними ґаджетами, на які можна встановити безліч корисних, цікавих або розважальних мобільних додатків. Якщо ви хочете бути ближче до своїх клієнтів, то розробка додатків під iOS – це саме те, що вам потрібно.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Розробка додатків для iPhone від компанії Artjoker пропонує:

Бізнес-аналіз цільової аудиторії вашого бізнесу
Професійне створення додатків для iOS
Орієнтацію на особливості мобільних користувачів
Безкоштовне розміщення в маркеті Apple Store

Приклади додатків на iOS

Переконливі факти про користь mobile для бізнесу:

Користувачі мобільних ґаджетів не тільки грають в ігри або сидять в соціальних мережах.
Статистика свідчить, що в мобільному інтернеті є продажі. Розробка додатків під Iphone стане незаперечною конкурентною перевагою для вашого бізнесу:
Престижність‘01

Володіння цими пристроями породжує престиж використовуваних додатків, більшість яких купуються в App Store. Якщо ви вирішили замовити мобільний додаток під iOS у професіоналів, ви приречені на успіх – додаток принесе вам прибуток і чималу популярність, адже користувачі цієї платформи люблять комфорт і готові за нього платити.

Можливість пошуку товарів‘02

ПКористувачі мобільних ґаджетів не тільки грають в ігри або сидять в соціальних мережах. 49% мобільних користувачів здійснюють пошук зі смартфона, 70% з них шукали товар або послугу.

Підвищення продажів‘03

Статистика свідчить, що в мобільному інтернеті є продажі. 53% мобільних покупців щомісяця роблять покупки.

Збільшення кількості замовлень‘04

88% людей, які зайшли з мобільних, купують протягом 24 годин. Близько 70% купують через мобільні додатки для Android протягом 1 години.

Цифри, які говорять самі за себе:

Якщо ви до цих пір роздумуєте, чи потрібна вашому бізнесу розробка мобільних додатків для Iphone, вам обов'язково варто поглянути на цю статистику:
‘01
В Україні 14,1 млн мобільних користувачів
‘02
13% українських мобільних користувачів віддали перевагу iOS
‘03
18-34 років – такий середній вік мобільних користувачів
‘04
53% мобільних покупців щомісяця роблять покупки

Переваги, які дасть вашому бізнесу розробка додатків для iPhone:

Роздумуєте над тим, чи потрібна вам розробка мобільних додатків для iPhone? Ми зібрали аргументи, які допоможуть прийняти рішення:
‘01
Конкурентна перевага
Ви на крок попереду своїх конкурентів
‘02
Ріст лояльності клієнтів
Доступ до вашої компанії під рукою
‘03
Маркетингові можливості
Потужний інструмент у вашому маркетинговому арсеналі
‘04
Підвищення прибутку
Додатки приносять прибуток вашому бізнесу
‘05
Реклама
Безкоштовна реклама вашої компанії, адже корисні та цікаві нові додатки для Iphone поширюються шляхом «сарафанного радіо»
‘06
Автоматизація
Додаток дає можливість автоматизації бізнес-процесів компанії

Як створити додаток для iPhone? Основні етапи розробки:

Аналіз‘01

Відповідаючи на питання, як створити додаток для Iphone, потрібно зазначити, що все починається з бізнес-аналізу і постановки цілей перед майбутнім додатком. Ситуація на ринку (конкуренти, ЦА, тренди і тенденції, зарубіжний досвід) ретельно вивчаються і аналізуються, в результаті чого ми маємо чітке розуміння, що потрібно зробити і які бізнес-цілі необхідно вирішити. Якісна розробка додатків Iphone неможлива без наявності цього етапу, адже створювати додатки заради того, щоб просто віддати данину моді – програшна ідея.

Проектування‘02

Важливим етапом, який включає в себе розробку Iphone додатків, є проектування архітектури. Відразу починати малювати дизайн-макети буде невірним кроком, адже саме для мобільних користувачів важливо, в першу чергу, зручність інтерфейсу, а не краса. Тепер, коли бізнес-завдання зрозумілі і є бачення того, куди потрібно рухатись, ми проектуємо архітектуру майбутнього додатку, після чого дизайнери створюють дизайн мобільного інтерфейсу. Розробка iOS додатків має на увазі врахування особливостей поводження з додатками користувачів, – вони зовсім відмінні від того, як поводяться люди на десктопних версіях сайтів.

Розробка‘03

Тепер починається найбільш технологічний етап процесу, який включає розробку додатків для Iphone. Дизайн-макети передаються у верстку і можна сказати, що починається делікатний етап, який включає створення додатків для Iphone. Після того, як верстка перевірена на якість, в справу вступає програміст, якому доручено написання додатків для Iphone, він повністю занурюється в проект, запровадивши весь задуманий функціонал.

Запуск‘04

Коли розробка додатків під Iphone закінчена, ми проводимо тестування якості. Перевіряємо на дрібні баги та усуваємо їх. Коли ідеальної якості досягнуто, ми розміщуємо додаток у маркеті AppStore, причому абсолютно безкоштовно. Зазначимо, що якщо ви вирішили замовити додатки для Iphone у нашій компанії, то можете бути впевнені в тому, кому довірити подальше просування, бо в нас є досвід у цій справі.

Чому обирають нас?

5 причин замовити розробку додатку під iOS в Artjoker:
  • ‘01Понад 500 проектів за 13 років в Україні та за кордоном
  • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
  • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
  • ‘04Надаємо регулярні звіти
  • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти
Історії успіху наших клієнтів

Хлопці попрацювали дуже якісно, оперативно. Ми отримали адаптивний, з сучасним дизайном сайт. Сайт став головним інструментом в роботі нашої компанії. Всім тим, хто хоче мати просунутий і якісний сайт, який буде приносити дохід, звертайтеся в компанію Artjoker!

Анна Нестеренко
Анна Нестеренко менеджер, G'Line
Дивитися відео-відгук

У компанію звернулися за ідеєю створити міське незалежне ЗМІ. В результаті співпраці була продумана детальна концепція проекту - від назви до позиціонування. Був розроблений сайт з урахуванням ключових трендів дизайну. Спасибі команді Artjoker за допомогу!

Катерина Дробот
Катерина Дробот Головна редакторка, Інтернет-газета Харкова URBO
Дивитися відео-відгук

Співпраця з компанією почали з розробки сайту для нашого бізнесу, продовжили роботу в вигляді комплексу робіт по інтернет-маркетингу. Команда відповідально підійшла до залучення клієнтів через сайт і роботі по оптимізації сайту для підвищення трафіку.

В'ячеслав Дробот
В'ячеслав Дробот Керівник, Укрбрук
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський