У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Створення сайтів знайомств і шлюбних агентств

Можливо, шлюби укладаються на небесах, але сьогоднішні реалії такі, що мільйони людей знаходять свою другу половинку саме в інтернеті. Тому, якщо ви займаєтеся таким видом бізнесу, як допомога людям знайти собі пару, вам обов'язково варто звернути увагу на можливості, які дає віртуальний простір.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Звернувшись до нас, ви отримуєте:

Команду під проект з п'яти осіб
Створення сайту для шлюбного агентства
Розробку сайту знайомств
Подальший розвиток вашого веб-проекту

Етапи розробки сайту:

‘01
Планування

Перш ніж почати створення сайту шлюбного агентства, ми проводимо попередній брифінг з клієнтом, в ході якого з'ясовуємо деталі майбутнього сайту, цілі, покладені на нього, щоб видати клієнту максимально ефективне рішення. Після, ми складаємо технічне завдання веб-проекту, слідуючи кожному з його складових ми будемо надалі розробляти сайт. Крім того, наші юзабіліті-експерти роблять прототипи сторінок сайту (архітектуру), відповідно до яких дизайнери будуть надалі малювати макети.

‘02
Рішення

Після підписання договору на розробку технічного завдання, менеджер спільно з технічним директором складають документ, яким керуватиметься команда, яка реалізує створення сайту (дизайнер, верстальник, програміст, тестувальник і менеджер проекту). Коли технічне завдання затверджене клієнтом, складається і підписується обома сторонами договір на розробку сайту, і ми приступаємо до подальшої роботи.

‘03
Впровадження

Після того, як клієнт затвердив технічне завдання і прототипи сторінок, ми приступаємо до самого процесу створення сайту. В першу чергу дизайнери продумують в деталях візуальне рішення для вашого бізнесу — як буде виглядати в очах відвідувачів вашого сайту. Після того, як дизайн-макети схвалені замовником, починається технічна розробка сайту шлюбного агентства: верстка, програмування, тестування.

‘04
Розвиток

Після того, як сайт пройшов перевірку якості уважними тестувальниками, команда Artjoker випускає його у світ, — тобто викладає на простори інтернету. Ваш сайт розміщується на хостингу, йому присвоєно свій домен, і він готовий зустрічати перших відвідувачів.

Складові успіху сайту знайомств:

‘01

Зручність для користувачів

Типи сайтів, на яких передбачається велика активність користувача, зобов'язані бути гранично зрозумілими і зручними. Зрозуміла реєстрація для охочих завести свою анкету, можливість познайомитися із сайтом не реєструючись, розгорнутий пошук за інтересами та пріоритетним якостям для бажаючих знайти свою пару — все це важливо для сайту знайомств.

‘02

Фільтрація анкет

Якщо ви стежите за своєю репутацією, то принципово важливо робити сувору фільтрацію анкет. Безпека користувачів вашого сервісу понад усе, тому вкрай бажана фільтрація анкет учасників за базовими критеріями: соціальний стан, адекватність. Крім того, важливо скласти вимоги до користувачів сайту (географія, етичні вимоги), з метою вирішити всі виникаючі суперечки.

‘03

Якісні фотографії

Важлива складова анкети — це фотографії. Тому, вони повинні бути якісними. Потрібно передбачити це у вимогах до фотографій, що завантажуються користувачами, заздалегідь запросивши фото певної роздільної здатності і розміру.

‘04

Фішки для спілкування

Створення сайтів знайомств включає в себе також і забезпечення якісного функціоналу для комунікації між користувачами: обмін повідомленнями, оцінки фотографій, підморгування, відправку подарунків та інші «плюшки», на яких ви навіть зможете заробляти, надавши доступ до них тільки для платних анкет або ж стягувати гроші за конкретні «приємності» — повітряні поцілунки, наприклад.

‘05

Маркетингові активності

Важливо регулярно залучати нових користувачів на сайт, тому що чим більше на вашому сайті людей, тим більше вибір для знайомств. З метою підвищення трафіку рекомендуємо комплексне просування сайту.

Чому ми?
16
років досвіду
500
реалізованих проектів
90
фахівців
Історії успіху наших клієнтів

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна