У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

Верстка сайту з нуля

Щоб перенести політ фантазії дизайнера в веб, необхідно скористатися послугами верстальників і програмістів.
Ми в Artjoker знаємо, якою має бути верстка, щоб залучити покупців і підвищити прибуток компанії. Ви можете замовити послугу «верстка веб сайтів з нуля на замовлення» прямо зараз і отримати код, який відмінно працює в будь-яких браузерах і на будь-яких екранах.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Оформивши замовлення послуги верстки сайтів, ви отрімуєте:

Сайт, що адаптовано під мобільні пристрої
Впровадження передових технологій
Верстку будь-якої складності
Якісне відображення в будь-якому браузері

Приклади робіт

Етапи верстки сайту з нуля

Верстка сайту з нуля включає в себе роботу аналітиків, верстальників, програмістів і тестувальників. Злагоджені дії команди забезпечують нашим клієнтам якісний результат.
Планування‘01

Професійна верстка сайту з нуля на замовлення починається з аналітики та складання технічного завдання. Наші фахівці погоджують побажання клієнта і прописують вимоги, яким повинна відповідати верстка макета сайту. Окрему увагу ми приділяємо SEO-аспектам, щоб підготувати базу для подальшого просування.

На цьому етапі фахівці оцінюють час і ціни на послуги верстки.

Впровадження‘02

Верстка веб сторінок сайту повинна точно відповідати дизайну PSD-макетів. Для цього наші фахівці використовують технології: HTML5, CSS3 і JavaScript. Для того, щоб веб-ресурс правильно працював і приносив клієнту прибуток, ми враховуємо такі правила:

 • висока швидкість завантаження - коректний, чистий код забезпечить хороші показники і перевагу при просуванні;
 • блокова верстка веб-сторінок сайтів - більш ефективніша за табличну;
 • кросбраузерність - якісне відображення в будь-якому браузері будь-якої версії;
 • адаптивна верстка сайту дозволить відкривати його на гаджетах з будь-яким розміром екрану (монітори, смартфони, планшети).

Дизайн-макети, ТЗ і зверстані файли передаються тестувальникам для виявлення багів. Вони перевіряють код, відповідність дизайну, швидкість завантаження, кросбраузерність і адаптивність. Цей етап дозволяє проконтролювати якість, верстка багатосторінкового сайту доводиться до досконалості.

Програмування‘04

Розробники Artjoker допоможуть запрограмувати веб-ресурс і інтегрувати його з CMS, яку ви використовуєте. Таким чином, ви отримуєте не просто архів файлів, з якими потрібно ще щось зробити, а робоче рішення.

Наші послуги

  Landing page - це односторінковий сайт-візитка компанії. Робота над таким проектом займе до 24 годин.

  Корпоративного веб-ресурсу

   Цей вид передбачає наявність кількох веб-сторінок: головна, про нас, контакти, послуги. Кожна верстається окремо з певними особливостями, процес займає від 35 годин.

  Верстка інтернет магазину з нуля

   Тип інтернет-ресурсу передбачає прямий продаж товарів або послуг. Мінімальний набір сторінок для інтернет-магазину: головна, категорія, товар, корзина. Також можливі специфікації за бажанням клієнта: знижки, акції, вибір кольору, кількості, розміру. Процес займе від 52 годин.

  Ціна верстки сторінок сайту

  Пропонуємо замовити верстку сайту в Києві, процес складається з декількох етапів, над кожним з яких трудиться команда. Ми враховуємо вимоги до якості і побажання клієнта. Виходячи з цього формується індивідуальна ціна
  • Вид веб-ресурсу
  • Кількість унікальних шаблонів (важливо розуміти, що повторення коду в типових шаблонах може знижувати позиції в пошуковій видачі);
  • Впровадження адаптивності і кросбраузерності;
  • Функціональність.

  Зв'яжіться з нами і менеджер докладніше проконсультує вас про те, як формується вартість верстки сайту в вашому випадку.

  Переваги замовити верстку сайту від Artjoker

  • ‘01Досвід в сфері просування бізнесу в мережі понад 10 років
  • ‘02Виділена команда під проект
  • ‘03Професійна підтримка
  • ‘04Комплексний інтернет-маркетинг (SEO, SMM, SERM)
  • ‘05Юзабіліті аудит сайту і веб-аналітика
  Історії успіху наших клієнтів

  We've been working with Artjoker on a variety of projects, mostly focusing around SEO and paid campaigns. The level of granularity the team gave us regarding audit and action items to improve the website's performance was outstanding. 

  The team is highly responsive and professional. We were able to improve our organic traffic as well as run a few insightful online campaigns.

  Artjoker adapts to changes and knows how to navigate plan deviations effectively, as well as communicate the workflow process and deliver results. Looking forward to working with them further on our existing and new projects. 

  Highly recommend!

  Марина
  Марина Керівник, Каймера
  Дивитися відео-відгук

  Якщо хочете комплексно просувати ваш проект, то звертайтесь до ARTJOKER! Команда оперативно закриє багато питань щодо таргету, контексту та seo. 

  Спочатку обирали серед 5 агентств. На рішення працювати саме з Artjoker вплинув їхній підхід до пропозиції — не кидають шаблонну презентацію, а скрупульозно вивчають нішу та підключають до першої зустрічі фахівця, який одразу показує професіоналізм та надійність компанії.

  Особлива подяка Анастасії, яка веде всі наші проекти, вона напевно взагалі не спить

  Наталя
  Наталя Керівник, soskin.com.ua, hydropeptide.com.ua, comfortzoneskin.com.ua
  Дивитися відео-відгук

  Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

  Олександр Мурадов
  Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
  Дивитися відео-відгук
  Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
  Або просто завантажте файл з презентацією або описом
  Максим Садовський
  Менеджер по роботі з клієнтами
  Максим Садовський