У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

QA И QC тестування сайту

QA тестування сайту (Quality Assurance) - це перевірка роботи системних процесів на відповідність умов, які забезпечують якість роботи і програмного продукту. Найчастіше QA не вважають тестуванням, виділяючи для цього тільки складову частину - QC (Quality Control). QC тестування сайту спрямований на аналіз самої системи, виявленні її недоліків або потенційно уразливих місць згідно системним вимогам. Як показує практика, тільки регулярне QA тестування веб сайтів дозволить гарантувати безперебійну роботу вашого ресурсу і запобігати будь-яким поломки на початковій стадії.

Коли потрібно робити QA і QC тестування сайту?
 • — Сторінки довго вантажаться навіть при невеликій кількості відвідувачів
 • — Постійно виникає повідомлення про помилку
 • — Сайт відтворюється неправильно в різних браузерах
 • — Тривалий час немає конверсії
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Основні завдання тестування сайтів

Мета тестування - це всебічна перевірка між очікуваною роботою системи і відповідність реальної продуктивності пропонованим вимогам.

Для досягнення цієї мети тестувальники виконують такі завдання:

 • — створення штучних ситуацій, які потенційно можуть виникнути в процесі роботи;
 • — моніторинг процесів виконання цільових дій всередині системи під дією “стимулів”;
 • — аналіз “реакції” сайту на запропоновані умови і її відповідність встановленої моделі;

Види тестування сайтів

Існує безліч видів тестування, котрі відрізняються як за рівнем аналізу, так і за різними критеріями якості роботи. Зупинимося на основних аспектах, які дозволять покращити роботу вашого сайту і навіть дати йому нове життя та клієнтів.
Функціональне тестування сайту

Оскільки можливість користуватися сайтом – основна вимога, то перевірка функціональності виявляється першорядною у роботі тестувальника. Виконання цільових дій без порушень, з наперед визначеним результатом, інтеграція з іншими програмами та безпека - лише така робота сайту може вважатись еталонною.

Тестування сумісності

Незалежно від того, з якого ґаджета приходять на сайт, ресурс повинен адаптуватися. Для перевірки цієї умови існує безліч програм, а тому після закінчення тесту можна одержати вичерпний звіт і зробити сайт зручним для будь-якого пристрою.

Тестування супроводжуваності

Специфічний аналіз, який пов'язаний з моніторингом коду і виявленням помилок. Однак в центрі уваги виявляється також і здатність коду до прочитання, зміни і тестованості, що робить даний моніторинг необхідним для програмістів.

Тестування ефективності

В даному випадку тестувальники звертають увагу на продуктивність, тобто як швидко сайт виконує цільові дії в звичайному режимі з урахуванням різних умов. Для цього проводиться не тільки тестування швидкості сайту, але й враховується обсяг внутрішніх ресурсів, які витрачаються для виконання тих чи інших завдань. Іноді для цього проводять ще й навантажувальне тестування сайтів, тобто аналіз роботи при великій кількості відвідувачів з різними запитами.

Тестування безпеки сайту

Хакерські атаки і зломи – власникам власних ресурсів частенько доводиться з цим стикатись. Для того, щоб не стати жертвою і завжди бути підготовленим, проводьте регулярне тестування сайту на вразливість.

Тестування практичності

Специфічний аналіз, котрий можна розуміти і як тестування юзабіліті веб-сайту. На даному етапі тестувальник стає користувачем і резюмує, наскільки зрозуміло і зручно йому взаємодіяти з ресурсом, що потрібно додати, і яким чином це повинно бути представлено.

Ручне тестування сайту

Вже з самої назви стає зрозуміло, що в даному випадку тестувальник не використовує програми, а керується в пошуку помилок поведінкою звичайного відвідувача ресурсу. Воно підходить для великих проектів та вже для реалізованих сайтів, і якщо автоматичне тестування сайту на помилки завжди здійснюється фахівцем, то ручне може зробити будь-який користувач.

Автоматичне тестування сайту

Автоматичне тестування web сайтів проводять тестувальники на етапі QC, використовуючи для цього програми, або власноручне написання скрипти. Відмінне рішення для перевірки впроваджуваних невеликих розширень сайту і оцінка його продуктивності навіть без доступу до вихідного коду..

Чому варто замовити тестування сайту від Artjoker

Якщо вам потрібно провести комплексне тестування сайту, то скористайтеся послугами команди Artjoker. Після проведення тесту, ви отримуєте звіт зі списком пропозицій і рекомендацій щодо поліпшення, які ми можемо впровадити за вашим бажанням.

Історії успіху наших клієнтів

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна