У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Інтернет-магазин одягу

Одяг — одна з категорій інтернету, що найбільше продається.

Випереджає його лише техніка. Тому, якщо ваш бізнес пов'язаний з реалізацією одягу, то вам потрібен не просто сайт з каталогом. Вам потрібен повноцінний інтернет-магазин, щоб кожен відвідувач зміг замовити потрібний товар у режимі онлайн.

Нижче представлені створені нами інтернет магазини одягу:

Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Звернувшись до нас, ви отримуєте:

Виділену під ваш проект команду з п'яти осіб
Індивідуальний підхід до розробки вашого інтернет-магазину
Комплексне вирішення поставлених бізнес-завдань
Інтернет-магазин одягу, який приносить вам прибуток

Приклади інтернет-магазинів одягу

Розробка інтернет-магазину складається з наступних етапів:

Планування‘01

Починаючи роботу над проектом, ми ретельно вивчаємо специфіку бізнесу. Адже при розробці інтернет-магазину одягу важливо врахувати товарний асортимент, особливості цільової аудиторії, цінову політику, конкурентний стан ринку та багато інших деталей. З метою надання максимально якісного рішення для бізнесу клієнта, наші бізнес-аналітики проводять ряд зустрічей, на яких виявляють всі подробиці для вирішення бізнес-завдань, покладених на інтернет-магазин.

Рішення‘02

На цьому етапі ми розробляємо технічне завдання майбутнього інтернет-магазину, а також проектуємо структуру веб-сторінок (головну, каталог, сторінку товару, інформаційні сторінки). Так як розробка інтернет магазину — процес, що вимагає впровадження специфічних технологій для кращого функціонування і задоволення потреб цільової аудиторії. Тому ми продумуємо список необхідних впроваджень вже на етапі технічного завдання, щоб заздалегідь розуміти як бюджет проекту, так і терміни його реалізації.

Впровадження‘03

Після узгодження з клієнтом технічного завдання й архітектур сторінок інтернет-магазину, ми приступаємо до впровадження рішень: від промальовування дизайн-макетів, до технічної реалізації: верстки і програмування. Варто відзначити, що на функціонал інтернет-магазину одягу покладена серйозна ноша: від того, наскільки стабільною буде робота ресурсу, залежить кількість продажів. Крім того, дизайн теж відіграє вагому роль — візуальне рішення повинно стимулювати відвідувача до здійснення покупки. Команда Artjoker реалізувала за 7 років ряд інтернет-магазинів одягу, які сьогодні приносять своїм власникам стабільний прибуток.

Розвиток‘04

Як створити інтернет магазин-одягу, який дійсно продає? Для цього важливо не просто зробити міцний кістяк у вигляді функціональної частини, а й наповнити його якісними фотографіями і текстами, прочитавши які відвідувачам захочеться зробити покупку. На цьому етапі потрібна активна участь клієнта, щоб спільно з розробниками була здійснена робота щодо забезпечення максимально ефективного веб-проекту. Після того, як сайт розміщений в інтернеті, потрібно продовжувати працювати над його розвитком.

Успіх інтернет-магазину одягу залежить від ряду факторів, а саме:

‘01

Зрозуміла навігація

Принципово важливо, щоб кожен відвідувач вашого інтернет-магазину зміг з легкістю знайти потрібний йому товар. У тому випадку, якщо ваш асортимент налічує сотні, а то й тисячі позицій, важливо забезпечити максимальну залученість користувача в процес вивчення товарного асортименту. Розбийте каталог на фільтри за кольорами, розмірами, категоріям одягу, а також ціновими характеристиками. Буде корисна опція фільтрації за брендами, якщо у вашому магазині їх кілька. Також користувачам може бути цікава певна країна-виробник, для цього також потрібно створити окрему категорію в інтернет-магазині. Резюмуючи, відзначимо, що навігація для користувача інтернет-магазину — це все. Не будуйте лабіринти, забезпечте максимальну простоту в пересуванні.

‘02

Контент, що дійсно продає

Одяг — це те, що ми звикли приміряти, крутити-вертіти, пробувати на дотик ... Інтернет-магазин всього цього нам дати не може. Але можна компенсувати відсутність цього іншими можливостями — наочною демонстрацією товару за допомогою великих детальних фотографій, а краще — відео-оглядів. Принципово важливо давати такі текстові описи, щоб прочитавши їх, відвідувач захотів купити те, про що написано.

‘03

Стабільність функціонування

Дуже важливо, щоб інтернет-магазин працював стабільно, без перебоїв. Для цього потрібен надійний хостинг та команда технічної підтримки, яка буде забезпечувати вашому бізнесу стабільність присутності в інтернеті.

‘04

Висока якість сервісу

Швидкість відповідей на актуальні заявки, регулярний телефонний зв'язок з клієнтами, швидка доставка — все це те, що визначає якість вашого сервісу. Враховуючи те, що користувачам дуже важливо, щоб їх обслуговували по вищому розряду, успішному інтернет-магазину варто приділити особливу увагу організації сервісної діяльності свого бізнесу.

‘05

Маркетингові активності

Створення інтернет магазину одягу передбачає подальше його просування з метою залучення клієнтів та регулярного зростання продаж. Щоб забезпечити своєму бізнесу в мережі стабільний потік потенційних клієнтів, потрібно продумати маркетинговий план, включивши в нього такі канали, як просування в пошукових системахконтекстну рекламуe-mail маркетинг. Все це сприятиме зростанню продажів інтернет-магазину.

Чому обирають нас?


5 причин замовити розробку інтернет-магазину в Artjoker:
  • ‘01Понад 500 проектів за 16 років в Україні та за кордоном
  • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
  • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
  • ‘04Надаємо регулярні звіти
  • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти
Історії успіху наших клієнтів

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський