У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

Інтернет-магазин одягу

Одяг — одна з категорій інтернету, що найбільше продається.

Випереджає його лише техніка. Тому, якщо ваш бізнес пов'язаний з реалізацією одягу, то вам потрібен не просто сайт з каталогом. Вам потрібен повноцінний інтернет-магазин, щоб кожен відвідувач зміг замовити потрібний товар у режимі онлайн.

Нижче представлені створені нами інтернет магазини одягу:

Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Звернувшись до нас, ви отримуєте:

Виділену під ваш проект команду з п'яти осіб
Індивідуальний підхід до розробки вашого інтернет-магазину
Комплексне вирішення поставлених бізнес-завдань
Інтернет-магазин одягу, який приносить вам прибуток

Приклади інтернет-магазинів одягу

Розробка інтернет-магазину складається з наступних етапів:

Планування‘01

Починаючи роботу над проектом, ми ретельно вивчаємо специфіку бізнесу. Адже при розробці інтернет-магазину одягу важливо врахувати товарний асортимент, особливості цільової аудиторії, цінову політику, конкурентний стан ринку та багато інших деталей. З метою надання максимально якісного рішення для бізнесу клієнта, наші бізнес-аналітики проводять ряд зустрічей, на яких виявляють всі подробиці для вирішення бізнес-завдань, покладених на інтернет-магазин.

Рішення‘02

На цьому етапі ми розробляємо технічне завдання майбутнього інтернет-магазину, а також проектуємо структуру веб-сторінок (головну, каталог, сторінку товару, інформаційні сторінки). Так як розробка інтернет магазину — процес, що вимагає впровадження специфічних технологій для кращого функціонування і задоволення потреб цільової аудиторії. Тому ми продумуємо список необхідних впроваджень вже на етапі технічного завдання, щоб заздалегідь розуміти як бюджет проекту, так і терміни його реалізації.

Впровадження‘03

Після узгодження з клієнтом технічного завдання й архітектур сторінок інтернет-магазину, ми приступаємо до впровадження рішень: від промальовування дизайн-макетів, до технічної реалізації: верстки і програмування. Варто відзначити, що на функціонал інтернет-магазину одягу покладена серйозна ноша: від того, наскільки стабільною буде робота ресурсу, залежить кількість продажів. Крім того, дизайн теж відіграє вагому роль — візуальне рішення повинно стимулювати відвідувача до здійснення покупки. Команда Artjoker реалізувала за 7 років ряд інтернет-магазинів одягу, які сьогодні приносять своїм власникам стабільний прибуток.

Розвиток‘04

Як створити інтернет магазин-одягу, який дійсно продає? Для цього важливо не просто зробити міцний кістяк у вигляді функціональної частини, а й наповнити його якісними фотографіями і текстами, прочитавши які відвідувачам захочеться зробити покупку. На цьому етапі потрібна активна участь клієнта, щоб спільно з розробниками була здійснена робота щодо забезпечення максимально ефективного веб-проекту. Після того, як сайт розміщений в інтернеті, потрібно продовжувати працювати над його розвитком.

Успіх інтернет-магазину одягу залежить від ряду факторів, а саме:

‘01

Зрозуміла навігація

Принципово важливо, щоб кожен відвідувач вашого інтернет-магазину зміг з легкістю знайти потрібний йому товар. У тому випадку, якщо ваш асортимент налічує сотні, а то й тисячі позицій, важливо забезпечити максимальну залученість користувача в процес вивчення товарного асортименту. Розбийте каталог на фільтри за кольорами, розмірами, категоріям одягу, а також ціновими характеристиками. Буде корисна опція фільтрації за брендами, якщо у вашому магазині їх кілька. Також користувачам може бути цікава певна країна-виробник, для цього також потрібно створити окрему категорію в інтернет-магазині. Резюмуючи, відзначимо, що навігація для користувача інтернет-магазину — це все. Не будуйте лабіринти, забезпечте максимальну простоту в пересуванні.

‘02

Контент, що дійсно продає

Одяг — це те, що ми звикли приміряти, крутити-вертіти, пробувати на дотик ... Інтернет-магазин всього цього нам дати не може. Але можна компенсувати відсутність цього іншими можливостями — наочною демонстрацією товару за допомогою великих детальних фотографій, а краще — відео-оглядів. Принципово важливо давати такі текстові описи, щоб прочитавши їх, відвідувач захотів купити те, про що написано.

‘03

Стабільність функціонування

Дуже важливо, щоб інтернет-магазин працював стабільно, без перебоїв. Для цього потрібен надійний хостинг та команда технічної підтримки, яка буде забезпечувати вашому бізнесу стабільність присутності в інтернеті.

‘04

Висока якість сервісу

Швидкість відповідей на актуальні заявки, регулярний телефонний зв'язок з клієнтами, швидка доставка — все це те, що визначає якість вашого сервісу. Враховуючи те, що користувачам дуже важливо, щоб їх обслуговували по вищому розряду, успішному інтернет-магазину варто приділити особливу увагу організації сервісної діяльності свого бізнесу.

‘05

Маркетингові активності

Створення інтернет магазину одягу передбачає подальше його просування з метою залучення клієнтів та регулярного зростання продаж. Щоб забезпечити своєму бізнесу в мережі стабільний потік потенційних клієнтів, потрібно продумати маркетинговий план, включивши в нього такі канали, як просування в пошукових системахконтекстну рекламуe-mail маркетинг. Все це сприятиме зростанню продажів інтернет-магазину.

Чому обирають нас?


5 причин замовити розробку інтернет-магазину в Artjoker:
  • ‘01Понад 500 проектів за 16 років в Україні та за кордоном
  • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
  • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
  • ‘04Надаємо регулярні звіти
  • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти
Історії успіху наших клієнтів

Відгук про ділову репутацію вебстудії «Artjoker». 

Інтернет-магазин «Britishbook.ua» здійснює реалізацію понад 30 000+ товарів та 200+ торгових марок літератури іноземними мовами в Україні. Починаючи з 2017 року з перших хвилин свого народження інтернет-магазин опинився в руках команди професіоналів.

У ході проекту менеджери та спеціалісти виявили високий рівень компетентності в галузі інтернет-маркетингу та зацікавленості у реалізації ідей замовника. Було вирішено багато завдань, пов'язаних з покращенням усіх необхідних інструментів в галузі інтернет-просування проекту.

На протязі всього періоду спільної роботи над проектом, команда вебстудії «Artjoker» і особисто Фадєєва О., Міщенко Є., Ковальова М. та інші, ставилися до проекту відповідально та професійно.

На цей час проект відповідає багатьом сучасним стандартам та технікам просування, що призводить до щорічних позитивних результатів.

Інтернет-магазин «Britishbook.ua» і далі продовжити співпрацювати з компанією «Artjoker» для досягнення нових висот завдяки високому клієнтоорієнтованому підходу і доведеним високим показникам.

Артур Булгаков
Артур Булгаков Керівник проекту, britishbook.ua
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна