У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Реклама кредитів МФО

Ефективна інтернет реклама МФО дозволяє залучити нових клієнтів і знизити вартість за клік/перехід/оформлення кредиту. PPC-фахівці Artjoker за останній рік допомогли збільшити конверсію понад 10 фінансовим компаніям.
Замовити оцінку
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Замовити оцінку
Катерина Сіпкіна

Приклади результатів реклами фінансових послуг

Види інтернет реклами кредитів

Реклама мікрофінансових організацій в пошуковій видачі привертає потенційно теплу аудиторію. Якщо людина пише в Google «оформити кредит онлайн», значить він вже готовий це зробити. Реклама фінансових послуг таким чином принципово відрізняється від звичайної, яку бачать абсолютно не зацікавлені в позику люди. Коли люди пишуть подібні запити, в першому ж рядку видачі вони бачать оголошення про ваші послуги.

Ремаркетінг‘02

Іноді люди заходять на сайт, читають інформацію і йдуть, не оформляючи кредит. Можливо, потрібен час для прийняття рішення. Ремаркетінг - реклама кредиту допоможе не втратити відвідувачів, які вже ознайомилися з вашими послугами і повернути їх. Рекламні банери будуть «ходити» за користувачами по всьому інтернету.

Ремаркетінг буває двох видів:

 • звичайний
  Реклама МКК показує стандартні банери незалежно від поведінкових факторів.
 • динамічний
  Система підбирає рекламу окремо для кожного користувача в залежності від того, чим він цікавився. Наприклад, потенційний клієнт переглядав сторінку про кредити на електроніку. Таргетована реклама вибере банер цієї тематики і буде показувати її користувачеві.

Медійна мережа (КМС)‘03

Щоб залучити додатковий цільовий трафік, PPC-фахівці використовують контекстно-медійні мережі. Фінансова реклама мікропозик таким чином розміщується на околотематіческіх майданчиках, наприклад, новинних сайтах, форумах.

Відеоконтекстная реклама‘04

Реклама фінансової компанії на Youtube і інших відеоплощадках дозволить проявити більше креативності в подачі інформації та охопити більшу кількість людей. Якщо ви зацікавлені в такому просуванні, необхідно також враховувати витрати на відео виробництво.

Етапи налаштування реклами для фінансових організацій

Аналіз‘01

Фахівці аналізують ваші бізнес-процеси. З огляду на специфіку, ми створюємо портрет аудиторії створюємо механіку впливу. Завдяки аналізу ми виділяємо унікальна торгова пропозиція і переваги, які використовуємо в рекламних оголошеннях.

Також необхідно перевірити ваш сайт на технічні відповідності вимогам пошукових систем і виправити помилки.

PPC-маркетологи збирають семантику в ніші і формують список комерційних запитів. Ці ключові слова увійдуть в тексти рекламних оголошень і дозволять залучити клієнтів. Крім цього, ми складаємо список мінус-слів, щоб бюджет не йшов на нецільові запити. Фінансові організації завдяки цьому отримують більш ефективне просування.

Виходячи з цілей просування і специфіки бізнесу, фахівці підбирають кілька видів реклами і налаштовують кампанії. Особливу увагу ми приділяємо детальному таргетингу: географія, вік, інтереси аудиторії, яка потребує послуг клієнта. Реклама кредитів таким чином зможе потрапити точно в ціль.

Оптимізація і аудит‘04

PPC-фахівці регулярно аналізують ефективність реклами, щоб оптимізувати оголошення. Завдяки цьому можна знижувати вартість показу / кліка і перенаправляти бюджет на більш ефективні кампанії.

Чому варто замовити послугу в Artjoker?

 • ‘01Досвід у фінансовій сфері 14 років
 • ‘02Наші фахівці розробили понад 10 кейсів з просування МФО
 • ‘03Контекстна реклама налаштовується під ваші бізнес-процеси
 • ‘04Знижуємо ціну кліка і збільшуємо конверсію
 • ‘05Надаємо регулярні звіти і проводимо оптимізацію
Історії успіху наших клієнтів

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна