У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Аутстаффінг персоналу в Україні

Аутстаффінг в Україні набирає популярність. Це і не дивно, адже для створення якісного продукту потрібна все глибша технічна експертиза в різних напрямках. А у бізнесу не завжди є можливість навчати людину кілька місяців до старту проекту, Особливо, якщо виконувати завдання потрібно «вже зараз».
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Що таке аутстаффінг персоналу?

По суті, оренда персоналу — це коли замовник набирає команду під свій проект. Він чітко знає склад необхідного стека технологій і на який термін йому потрібні певні фахівці. Виходячи з цього, він шукає компанії з відповідною експертизою. Після йде обговорення по рейту, досвіду роботи з певним інструментом і так далі.


Аутстаф персоналу — це альтернатива формуванню інхаус-команди. Бонус в тому, що з клієнта знімається величезний пул відповідальності. Аутстаффінгова компанія закриває всі ризики, а клієнт використовує людей, які готові займатися проектом не через півроку, а вже завтра.

Замовник не несе ризики, пов'язані з:
пошуком співробітника
забезпеченням робочого місця
адаптацією, навчанням, мотивацією і розвитком
відставкою або хворобою розробника

Коли компанії потрібен аутстаффінг?

Як правило, аутстаффінг найбільш затребуваний у зарубіжних замовників, особливо з США та Європи.

Вони вибирають подібну співпрацю з-за того, що вартість послуг аутстаффінгу в Україні менше, а якість на такому ж високому рівні.

 

Якщо говорити про внутрішній ринок, аутстаффінг персоналу в Україні (Київ, Харків) актуальний, в першу чергу, коли потрібно закрити термінові завдання і немає часу на адаптацію і/або навчання персоналу.

Аутстаффінг співробітників ІТ актуальний для компанії, в якій:
Якщо говорити про останній пункт — часто буває, що у стартапа закінчуються гроші, інвестиції не надходять і проект закривається. Аутстаффінгове агентство відчуває при цьому великий стрес, так як для всіх розробників терміново потрібно шукати роботу.

знають, який саме стек технологій необхідний для певних проектів;

можуть виділити відповідальну людину зі штату;

є внутрішня технічна експертиза — сильні програмісти, здатні перевіряти виконану роботу і підтверджувати, що все правильно;

є розуміння загальних термінів і бюджету проекту — це необхідно для того, щоб не витрачати зайві ресурси, адже за зайнятість фахівців відповідає не аутстаффінг компанія, а замовник.

виділяти достатньо часу на документацію, щоб була можливість у будь-який момент підключити до проекту нового фахівця;

розуміти, як повернути інвестиції.

Послуги аутстаффінгу ІТ персоналу від компанії Artjoker

Artjoker, здебільшого, надає послуги програмістів, які працюють на PHP-фреймворку Laravel або на різних JS-фреймворках — React, React Native, Node.js. Крім цього, ми пропонуємо час дизайнерів — склад, як і вартість аутстаффінгу послуг в Україні, сильно залежать від запиту замовника.

Вартість аутстаффінгу

Те, скільки коштує аутстаффінг персоналу компанії сильно відрізняється від вступних данних, які надає клієнт. Ціна аутстаффінгу змінюється в залежності від технології — від 3000 до 6000 USD на місяць за розробника. Більш детальну інформацію можна запросити у наших сейлз-менеджерів. Ми індивідуально розраховуємо ціни для кожного клієнта.

Переваги аутстаффінгу співробітників IT компанії Artjoker

Основною перевагою будь-якої компанії, що надає послуги аутстаффінгу ІТ персоналу, є набір технологій, якими впевнено володіють її співробітники.

Розробники з Artjoker впевнено працюють з такими інструментами, як: React, PostgreSQL, Redux, AWS, Heroku, React Native, Google Maps Services, jQuery, NodeJS, ESLint, CircleCI, GraphQL, Moment js, Less, Heroku, Docker, TypeScript, Bootstrap, Postman, jQuery, Docker, GraphQL, npm, Vue JS, Zend Framework, Redis, 1C, Elasticsearch. А також, API: RESTful, Telegram Bot, ePochta, Mailgun, Twilio, Google Maps, Privat24 currency, Amocrm, FB, Stripe, Telegram, Instagram, Twitter, WayForPay, LiqPay, Platon, PayPal, Apple subscriptions.


Також у нас є хороша експертиза в фінтех-темі, з е-коммерс, та з різними інтеграціями.

Крім цього, згадаємо загальні плюси аутстафа:
аутстаффінг IT фахівців передбачає більш низький рейт, ніж на аутсорс
тривалі відносини, що виключають необхідність щоразу шукати підрядника
зручність роботи, що формується за рахунок тривалості співпраці — з'являється можливість все розпланувати і рухатися за раніше наміченим планом, розставляти пріоритети
Історії успіху наших клієнтів

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський