У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Розробка сайту та додатки на Node JS

Node.js - Виконавча JavaScript, тобто програмна платформа, завдяки якій JS перетворюється в мову загального призначення. Створюючи сайт на NodeJS, фронтенд-розробник може взаємодіяти як з видимою частиною, так і з серверною - бекендом. З його допомогою можна писати повноцінні програми, а не тільки веб-сайти.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Особливості розробки додатків на Node JS

Кожна технологія має ряд переваг і недоліків, які проявляються в певних ситуаціях, будь то створення динамічного сайту на Node JS або будь-яка інша задача. Якщо програміст вміє співвідносити інструмент з проектом і вибирати кращий варіант, можна повністю обійти недоліки і максимально задіяти переваги. Наші фахівці не покладаються на один інструмент, вважаючи його придатним для будь-яких випадків - Artjoker гарантує індивідуальний підхід до завдань кожного клієнта.
‘01

Якщо порівнювати NodeJS з PHP, перший не має величезних фреймворків, які акумулюють в собі абсолютно все, що потрібно в додатку. Замість цього розробник сам вибирає, які модулі йому потрібні, а які ні. Нерідко велика частина логіки пишеться з нуля. Ситуацію часто рятує велика кількість модулів, тому прописувати логіку потрібно не завжди.

Чим приваблюють веб додатки на Node JS?

‘02

NodeJS - досить популярний інструмент, який вже встигли вибрати великі компанії / сайти, такі як: Microsoft, LinkedIn, Yahoo, Google, Yammer (now part of Microsoft), Netflix, Uber, IBM, E-bay / PayPal, Yahoo, Groupon, Wall Street Journal, Klout, Secret, BandPage, Geeklist, Opencare, Shutterstock, Walmart. Безліч розробників вивчають його і хочуть додати в своє портфоліо хоч один односторінкове веб додаток на Node JS і працювати з цією технологією в подальшому. У такої популярності є ряд причин.

‘01
Переваги для розробника

 1. Спільнота - молоде, але впевнене. Є безліч прикладів, готових реалізацій окремих модулів, що прискорює створення веб додатків;
 2. Практично 100% підтримка з боку нових технологій, сервісів і т.д;
 3. Модульна структура проекту;
 4. Готові модулі, що закривають більшу частину завдань;
 5. Висока швидкість розробки;
 6. Простота інфраструктури;
 7. Низький поріг входження;
 8. Покриття великого спектра завдань;
 9. Щільна підтримка з боку web-гігантів (Amazon, Google, Apple, Microsoft).

‘02
Переваги для бізнесу

 1. Стабільна робота з високими навантаженнями і частими зверненнями до сервера, при споживанні меншої кількості ресурсів (створення чату на Node JS - цілком хороша ідея).
 2. Висока продуктивність, при роботі з нереляціоннимі БД (NoSQL), такими як MongoDB. Остання, в свою чергу, відмінно підходить для даних з малою кількістю зв'язків.
 3. Можливість написання serverless-додатків, які стягують плату тільки за час звернення до функції. Можна сказати, що методика дуже добре підходить, коли створюються мобільні додатки на Node JS з різкими стрибками навантажень або довгими простоями, при цьому допомагає уникнути витрат на підтримку складної інфраструктури пов'язаної з масштабуванням серверів.
 4. Кастомність продукту. Повна свобода в реалізації бізнес-логіки.
 5. Одна з найбільш популярних платформ на ринку, яка підтримується величезним співтовариством (це і готові рішення, і безліч навчальних матеріалів).
 6. Безперервний і стрімкий розвиток платформи з безболісними переходами на нові версії.
 7. Інтеграція з іншими системами і хороша підтримка з боку нових технологій і сервісів.

Етапи створення сайту на Node JS

Сайти на Node JS, без використання додаткових технологій - не найактуальніша історія. Подібне вже давно не практикують - зараз прийнято розділяти server-side - NodeJS і front-side - React/Angular або будь-який інший фреймворк. Нода в чистому вигляді бере участь тільки в server side (розробка backend для додатків і сайтів) для формування API - прошарку, яка виступає сполучною ланкою між фронтом, БД і, наприклад, іншими сторонніми API.

Проте, front-side використовує ноду в процесі розробки, для гарячої пересборки проектів. Тобто, він піднімає у себе сервер, який стежить за проектом, і збирати заново результуючі файли, кожен раз, коли бачить зміни в коді, але не більше. У продакшені, зазвичай, фронтенд не використовує NodeJS.

Створення сайту на Node JS може бути також актуально при опрацюванні адмін-панелі, яка не буде перевантажена складними дизайнерськими рішеннями. У такого конструкту, звичайно, теж є свій front. Саме цю фронтендову частину часто пишуть на ноді, задіюючи існуючі темплейти адмінок (наприклад, AdminLTE) і просто збираючи компоненти і підключаючи адмін-панель до АПІ.

Етапи створення веб-сайту:
 • вивчення бізнес-логіки веб-платформи;
 • вибір оптимальних технологій - як мінімум, бази даних;
 • розробка бази даних, опис моделей і зв'язків;
 • поетапна реалізація (розбита по сутностях - наприклад, спочатку користувачі, потім продукти і так далі) API і адмін-панелі (якщо потрібно) для моделей і бізнес логіки додатків.

Замовити сайт і мобільний додаток на Node JS від Artjoker

Замовляючи додаток або сайт на Node JS у професіоналів, ви робите гарну інвестицію, так як такі продукти будуть вимагати мінімум підтримки і уваги в подальшому.

Також, при роботі з Artjoker, ви отримуєте такі переваги, як:

 1. якісний результат, який було надано в строк;
 2. підтримуваність, розширюваність і читабельність коду;
 3. пошук досвідченим програмістом найбільш підходящого рішення;
 4. відповіді на будь-які тематичні питання, допомога у формуванні розуміння процесів і їх важливості.

Якщо у вас залишилися питання або не зовсім зрозуміло наскільки для вашого проекту підійде розробка на Node JS, а не за допомогою іншого інструменту, можете проконсультуватися з фахівцями з Artjoker. Вони з радістю роз'яснять всі необхідні моменти і нададуть вичерпну інформацію.

Історії успіху наших клієнтів

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

Ми співпрацюємо понад три роки. Хочу подякувати як керівників, так і команду, яка нас супроводжує, за дуже ефективну і дуже якісну роботу. Дякуємо!

Артур Булгаков
Артур Булгаков Керівник проекту, Britishbook
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський