У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

Розробка сайту та додатки на Node JS

Node.js - Виконавча JavaScript, тобто програмна платформа, завдяки якій JS перетворюється в мову загального призначення. Створюючи сайт на NodeJS, фронтенд-розробник може взаємодіяти як з видимою частиною, так і з серверною - бекендом. З його допомогою можна писати повноцінні програми, а не тільки веб-сайти.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Особливості розробки додатків на Node JS

Кожна технологія має ряд переваг і недоліків, які проявляються в певних ситуаціях, будь то створення динамічного сайту на Node JS або будь-яка інша задача. Якщо програміст вміє співвідносити інструмент з проектом і вибирати кращий варіант, можна повністю обійти недоліки і максимально задіяти переваги. Наші фахівці не покладаються на один інструмент, вважаючи його придатним для будь-яких випадків - Artjoker гарантує індивідуальний підхід до завдань кожного клієнта.
‘01

Якщо порівнювати NodeJS з PHP, перший не має величезних фреймворків, які акумулюють в собі абсолютно все, що потрібно в додатку. Замість цього розробник сам вибирає, які модулі йому потрібні, а які ні. Нерідко велика частина логіки пишеться з нуля. Ситуацію часто рятує велика кількість модулів, тому прописувати логіку потрібно не завжди.

Чим приваблюють веб додатки на Node JS?

‘02

NodeJS - досить популярний інструмент, який вже встигли вибрати великі компанії / сайти, такі як: Microsoft, LinkedIn, Yahoo, Google, Yammer (now part of Microsoft), Netflix, Uber, IBM, E-bay / PayPal, Yahoo, Groupon, Wall Street Journal, Klout, Secret, BandPage, Geeklist, Opencare, Shutterstock, Walmart. Безліч розробників вивчають його і хочуть додати в своє портфоліо хоч один односторінкове веб додаток на Node JS і працювати з цією технологією в подальшому. У такої популярності є ряд причин.

‘01
Переваги для розробника

 1. Спільнота - молоде, але впевнене. Є безліч прикладів, готових реалізацій окремих модулів, що прискорює створення веб додатків;
 2. Практично 100% підтримка з боку нових технологій, сервісів і т.д;
 3. Модульна структура проекту;
 4. Готові модулі, що закривають більшу частину завдань;
 5. Висока швидкість розробки;
 6. Простота інфраструктури;
 7. Низький поріг входження;
 8. Покриття великого спектра завдань;
 9. Щільна підтримка з боку web-гігантів (Amazon, Google, Apple, Microsoft).

‘02
Переваги для бізнесу

 1. Стабільна робота з високими навантаженнями і частими зверненнями до сервера, при споживанні меншої кількості ресурсів (створення чату на Node JS - цілком хороша ідея).
 2. Висока продуктивність, при роботі з нереляціоннимі БД (NoSQL), такими як MongoDB. Остання, в свою чергу, відмінно підходить для даних з малою кількістю зв'язків.
 3. Можливість написання serverless-додатків, які стягують плату тільки за час звернення до функції. Можна сказати, що методика дуже добре підходить, коли створюються мобільні додатки на Node JS з різкими стрибками навантажень або довгими простоями, при цьому допомагає уникнути витрат на підтримку складної інфраструктури пов'язаної з масштабуванням серверів.
 4. Кастомність продукту. Повна свобода в реалізації бізнес-логіки.
 5. Одна з найбільш популярних платформ на ринку, яка підтримується величезним співтовариством (це і готові рішення, і безліч навчальних матеріалів).
 6. Безперервний і стрімкий розвиток платформи з безболісними переходами на нові версії.
 7. Інтеграція з іншими системами і хороша підтримка з боку нових технологій і сервісів.

Етапи створення сайту на Node JS

Сайти на Node JS, без використання додаткових технологій - не найактуальніша історія. Подібне вже давно не практикують - зараз прийнято розділяти server-side - NodeJS і front-side - React/Angular або будь-який інший фреймворк. Нода в чистому вигляді бере участь тільки в server side (розробка backend для додатків і сайтів) для формування API - прошарку, яка виступає сполучною ланкою між фронтом, БД і, наприклад, іншими сторонніми API.

Проте, front-side використовує ноду в процесі розробки, для гарячої пересборки проектів. Тобто, він піднімає у себе сервер, який стежить за проектом, і збирати заново результуючі файли, кожен раз, коли бачить зміни в коді, але не більше. У продакшені, зазвичай, фронтенд не використовує NodeJS.

Створення сайту на Node JS може бути також актуально при опрацюванні адмін-панелі, яка не буде перевантажена складними дизайнерськими рішеннями. У такого конструкту, звичайно, теж є свій front. Саме цю фронтендову частину часто пишуть на ноді, задіюючи існуючі темплейти адмінок (наприклад, AdminLTE) і просто збираючи компоненти і підключаючи адмін-панель до АПІ.

Етапи створення веб-сайту:
 • вивчення бізнес-логіки веб-платформи;
 • вибір оптимальних технологій - як мінімум, бази даних;
 • розробка бази даних, опис моделей і зв'язків;
 • поетапна реалізація (розбита по сутностях - наприклад, спочатку користувачі, потім продукти і так далі) API і адмін-панелі (якщо потрібно) для моделей і бізнес логіки додатків.

Замовити сайт і мобільний додаток на Node JS від Artjoker

Замовляючи додаток або сайт на Node JS у професіоналів, ви робите гарну інвестицію, так як такі продукти будуть вимагати мінімум підтримки і уваги в подальшому.

Також, при роботі з Artjoker, ви отримуєте такі переваги, як:

 1. якісний результат, який було надано в строк;
 2. підтримуваність, розширюваність і читабельність коду;
 3. пошук досвідченим програмістом найбільш підходящого рішення;
 4. відповіді на будь-які тематичні питання, допомога у формуванні розуміння процесів і їх важливості.

Якщо у вас залишилися питання або не зовсім зрозуміло наскільки для вашого проекту підійде розробка на Node JS, а не за допомогою іншого інструменту, можете проконсультуватися з фахівцями з Artjoker. Вони з радістю роз'яснять всі необхідні моменти і нададуть вичерпну інформацію.

Історії успіху наших клієнтів

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

We've been working with Artjoker on a variety of projects, mostly focusing around SEO and paid campaigns. The level of granularity the team gave us regarding audit and action items to improve the website's performance was outstanding. 

The team is highly responsive and professional. We were able to improve our organic traffic as well as run a few insightful online campaigns.

Artjoker adapts to changes and knows how to navigate plan deviations effectively, as well as communicate the workflow process and deliver results. Looking forward to working with them further on our existing and new projects. 

Highly recommend!

Марина
Марина Керівник, Каймера
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна