У вас є бізнес-завдання?
У нас є рішення.
Отримайте консультацію вже зараз!
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

Послуги Instagram

Instagram буквально в один момент підкорив мільярди користувачів по всьому світу за велику кількість візуального контенту і фанових фішок (хештеги, лайки, коментарі). З недавніх пір додаток став доступним для рекламного використання, і для деяких видів бізнесу — перспективним каналом продажів. Якщо ви хочете отримати нові замовлення і ліди, популяризувати свій бренд і обзавестися лояльною аудиторією, то ведення аккаунту в Instagram — рецепт вашого успіху.
Запросити розрахунок
Мы с радостью сделаем бесплатную оценку вашего проекта
Оценить проект
За данним напрямком наша компанія пропонує 2 види послуг:
Розробка контент-стратегії в Instagram
Для проведення ефективної рекламної кампанії необхідно скласти чіткий і детальний план з локацією і графіком розміщення підготовленого контенту, грамотним розподілом бюджетних коштів та командою (SMM-менеджер, копірайтер, дизайнер, фахівець з таргетированной рекламі), яка знає коли і що робити.
Консалтингові послуги (навчання)
Для вже існуючої рекламної кампанії ми готові навчити і проконсультувати вашого інтернет-маркетолога з усіх питань, які зачіпає ведення аккаунта в Інстраграм: складання семантики, написання текстів оголошень і їх оформлення та, звичайно ж, розрахунок грошових вкладень.

Що вам дасть маркетингова стратегія в Instagram?

 • ‘01Грамотне ведення групи в Інстаграм
 • ‘02Збільшення лояльних підписчиків
 • ‘03Стабільне зростання продаж
 • ‘04Контроль над рекламним бюджетом

Ведення аккаунта в Інстаграм передбачає:

Оптимізація аккаунта

  Ваш профиль — це ваше “обличчя бренду”, яке потребує регулярної роботи команди фахівців. Для цього ми робимо комплексний моніторинг вашої представленості в Instagram, пропонуємо рекомендації щодо поліпшення (оформлення, впровадження рубрик та створення календарного плану публікацій) або створюємо аккаунт з нуля з урахуванням ваших побажань.

  Просування в Інстаграм

   Процес просування аккаунта починається з роботи щодо аналізу аудиторії та її переваг/поведінки, потім впровадження найкращого комьюніті-менеджменту (опитування, конкурси, в які втягуються підписчики) та налаштування таргетированной реклами.

  Реклама в Інстаграм

   Рекламні можливості дозволяють швидко привернути увагу і популяризувати бренд, сайт або мобільний додаток. Правильно налаштовані параметри орієнтування вплинуть на вартість ведення інстаграм, адже в залежності від його популярності (CTR) буде знижуватися вартість кліка.

  Вартість ведення аккаунта в Інстаграм

   Для послуги ведення інстаграма ціни можуть різнитися в залежності від наступних умов: специфіка бізнесу і характеристика цільового аудиторія (загальні параметри або детальні аж до геотаргетинга), спосіб демонстрації рекламних оголошень (показ/кліки) і цілей (зростання продажів, збільшення підписчиків або популяризація бренду). Повністю з огляду на специфіку вашого бізнесу, ми підбираємо оптимальний варіант для просування і починаємо роботу відразу ж після поповнення рахунку.

  Чому Artjoker?

   • Персональний менеджер на всі рекламні послуги instagram
   • Команда з копірайтера, дизайнера і фахівця з реклами
   • Звіти в кінці місяця з усіма ключовими показниками
   • Рекомендації щодо поліпшення поточної кампанії і навчання клієнта на вимогу
  Чому ми?
  12
  років досвіду
  500
  Реалізованих проектів
  90
  фахівців
  Історії успіху наших клієнтів

  Хлопці попрацювали дуже якісно, оперативно. Ми отримали адаптивний, з сучасним дизайном сайт. Сайт став головним інструментом в роботі нашої компанії. Всім тим, хто хоче мати просунутий і якісний сайт, який буде приносити дохід, звертайтеся в компанію Artjoker!

  Анна Нестеренко
  Анна Нестеренко менеджер, G'Line
  Дивитися відео-відгук

  Ми хотіли нестандартний сайт з безліччю інтерактивних речей. У підсумку нам створили класний сайт, класний дизайн. Я всім рекомендую компанію Artjoker як помічника в реалізації ваших ідей в бізнесі.

  Сергій Сурганов
  Сергій Сурганов Керівник, RECRU.IT
  Дивитися відео-відгук

  З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже кілька років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

  Роман Кирилович
  Роман Кирилович CEO, Franch.biz
  Дивитися відео-відгук
  Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
  Або просто завантажте файл з презентацією або описом
  Павло Рутковський
  Менеджер по роботі з клієнтами
  Павло Рутковський