У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Створення інтернет магазину

Український ринок інтернет-торгівлі за останній рік виріс на 65%. Наступний крок за вами!

Покупки в інтернеті вже давно перестали бути чимось з розряду футуризму. За найсвіжішими даними, український ринок інтернет-торгівлі за останній рік виріс на 65%, що свідчить про перспективність цього напрямку бізнесу. Якщо ви хочете почати продавати онлайн-користувачам, ми допоможемо вам з самого старту зробити все правильно, забезпечивши не тільки створення інтернет-магазину, а й консалтинг на кожному з етапів виведення бізнесу в мережу.

foto
Розробка інтернет магазину від компанії Artjoker це:
Окрема команда з 5 осіб для проекту
Повнофункціональний і зручний інтернет-магазин
Системний підхід до розробки
Підготовку проекта до просування
внутрішню оптимізацію

Приклади інтернет магазинів, створених Artjoker:

Переваги розробки інтернет-магазину від Artjoker foto
foto
Надаємо гарантії і документи
 • Працюємо під ключ
 • Укладаємо договір на надання послуг і підписуємо ТЗ
 • Фіксуємо оцінки і бюджет, гарантуємо результат
 • Нічого не приховуємо від замовника
foto
Робимо ставку на сервіс і технології
 • Розбираємося в розробці
 • Малюємо якісний дизайн, що продає
 • Ви можете провести співбесіду з нашими фахівцями
 • Навчаємо персонал замовника працювати з проектом
 • Завжди є вибір між готової ЦМС і повністю кастомними рішенням
 • Проекти легко масштабуються від молодого стартапу до 50000 відвідувачів на добу
foto
Забезпечуємо безпеку і конфіденційність
 • Всі учасники проекту підписали угоду про нерозголошення
 • Над проектами працюють досвідчені розробники
 • На всіх етапах проект супроводжує менеджер, готовий відзвітувати за кожен витрачений час
 • Ви можете зв'язатися з нашими замовниками і отримати відгук
foto
Що ми НЕ робимо
 • Не змушуємо втрачати час і гроші
 • Немає прихованих платежів
 • Не залишаємо без підтримки
 • Не роздмухуємо оцінки та бюджет
Створення інтернет магазинів: основні етапи
На перший погляд, створення інтернет-магазину не вимагає від свого власника будь-яких надважких зусиль.

Не потрібно щомісяця сплачувати орендну плату, витрати на персонал також значно нижче, ніж в офлайні. Здавалося б - заплатив вартість створення інтернет магазину, і чекай, поки все запрацює, і почнуть капати гроші на рахунок. Але, насправді, інтернет-магазин - це продукт спільної праці розробника і замовника.

Планування‘01

Створення інтернет магазину починається зі знайомства з клієнтом і його бізнесом, а також виявленням справжніх бізнес-цілей, що стоять перед проектом. Для цього менеджер проводить ряд зустрічей з замовником, на яких з'ясовуються деталі і найдрібніші подробиці, що дозволяють створити ефективний інтернет-магазин. Після брифування клієнта можна відповідати на таке питання, як

Рішення‘02

Після підписання договору на розробку технічного завдання, менеджер спільно з технічним директором складають документ, яким керуватиметься команда, яка реалізує створення інтернет магазинів (дизайнер, верстальник, програміст, тестувальник і менеджер проекту). На цьому ж етапі визначається движок (CMS), на якому буде працювати сайт. CMS, з якими ми працюємо: Magento, MODX, Wordpress, Opencart, Shop Script, Prestashop, ATG Oracle, Битрикс, Drupal, IBM Websphere, Hybris, Shopify.

Коли технічне завдання затверджене клієнтом, складається і підписується обома сторонами договір на розробку сайту, і ми приступаємо до подальшої роботи.

Впровадження‘03

Створення інтернет-магазину складається з декількох етапів, і в цілому займає від 45 днів. Все починається з розробки архітектури сторінок майбутнього сайту, у відповідності з усіма канонами юзабіліті. Потім починається розробка дизайну інтернет магазину, найтворчий етап процесу. Дизайнер продумує креативну ідею, експериментує з формами подачі інформації, а клієнт вибирає те, що підходить саме йому. Після затвердження дизайн-макетів починається верстка, потім програмування.

А вже коли інтернет-магазин наповнений і пройшов перевірку на якість, ми розміщуємо його на домені клієнта, налаштовуємо хостинг і навчаємо вас працювати з сайтом.

Здавалося б, це заключний етап, і розробка інтернет магазину закінчена. Але насправді, тут все тільки починається, адже тепер потрібно привести до вас клієнтів.

Розвиток‘04

Створення інтернет магазинів, на які потім не приходять клієнти, безглуздо. Кожен веб-проект апріорі повинен продавати. Іншого не дано. Немає продажів - немає прибутку, а отже, ефективність дорівнює нулю. Тому, після запуску інтернет-магазину в мережу, потрібно почати роботу з його просування і подальшого розвитку. Так само як і пошукова оптимізація, і Контекстна реклама, email-маркетинг, і просування в соціальних мережах - для кожного бізнесу своє індивідуальне рішення.

Коли ви замовляєте у нас створення інтернет-магазину під ключ, ми надаємо консультації щодо подальшого просування проекту, а також можливість звернутися до штатних інтернет-маркетологів, з метою максимізації вашого прибутку і досягнення того, щоб сайт виконував бізнес-цілі, покладені на нього.

Як це робиться?
Ваш інтернет-магазин від Artjoker

Ми розробляємо інтернет-магазини з 2006 року, і за цей час сформулювали чітку систему того, як зробити ваш бізнес в мережі успішним за допомогою якісного веб-ресурсу, і подальшого просування інтернет-магазину

Переваги розробки інтернет магазину від Artjoker

‘01
ЗнайомствоЗнайомство з вашим бізнесом
‘02
Формування завданняТехнічне завдання + прототипи
‘03
ВізуалізаціяСтворення дизайну інтернет-магазину
‘04
Верстка сайтуБраузерна і мобільна версія
‘05
Розробка функціоналуПрограмування та налаштування
‘06
Контроль якостіТестування
‘07
Розміщення на хостингуІ поява

Технології, з якими працюємо

Виступаємо на міжнародних і локальних конференціях, ділимося досвідом з молодим поколінням.

Складові успішного інтернет-магазину

foto
Дизайн, що продає

Важливо не просто намалювати красивий сайт, потрібно ще забезпечити зручність в його використанні.

Створення інтернет магазинів, які продають, передбачає гармонію дизайну і юзабіліті, тут необхідне глибоке розуміння психології покупця, його очікувань і варіантів поведінки на сайті.

Також знання сучасних вимог веб-дизайну і вміння використовувати їх на благо майбутнього інтернет-магазину.

Ось чому, перш ніж замовити розробку інтернет магазину, важливо детально вивчити портфоліо підрядників, оцінивши ті результати, які вони дають своїм клієнтам.

foto
Безперебійність роботи

Збої в роботі інтернет-магазину - неприпустимі, бо кожен раз, коли замість потрібної сторінки, користувач бачить повідомлення про помилку - це ще один привід піти до конкурентів.

Щоб ваша онлайн-майданчик працювала стабільно, необхідно вибрати якісного хостера, надійну систему управління сайтом (CMS), а також компанію, яка буде забезпечувати технічну підтримку вашого сайту.

Ми в Artjoker можемо надати вашому інтернет-магазину повний комплекс послуг, які забезпечать йому безперебійну роботу, а вашому бізнесу - регулярну прибуток.

Вибираючи, у кого ж замовити інтернет магазин Україна, приділяйте належну увагу і вибору хостингу, на якому планується розміщення вашого веб-ресурсу.

foto
Можливість знайти будь-який товар

Всякий раз, коли товар, що цікавить не був знайдений потенційним клієнтом, він залишає сторінки вашого інтернет-магазину.

І як прикро, якщо товар насправді був, просто навігація була настільки заплутана, а система пошуку недостатньо продумана, що користувач не зміг відшукати потрібне.

Ось чому так важливо ще на етапі прототипирования архітектури інтернет-магазина, продумати всі категорії сортування товарів, фільтри і все елементи, адже вони підвищують обсяги продажів в кілька разів.

Приклади інтернет магазинів, які приносять прибуток, яскраво це демонструють.

foto
Детальна інформація про товари

Щоб викликати у відвідувача інтернет-магазину бажання придбати товар і переконати його в тому, що вам можна довіряти, в першу чергу необхідно надати на сайті якісну і детальну інформацію про товар.

Сюди відносяться фотографії, вартість товарів / послуг, опису характеристик продукту, відгуки клієнтів, інформація про способи оплати та доставки.

Ось чому розробка інтернет-магазинів зобов'язана включати опрацювання контенту від клієнта, з метою забезпечення максимально ефективної комунікації.

Створення інтернет магазину, який буде давати результат, неможливо без цього.

foto
Інтернет магазин під ключ, з підтримкою і маркетинговими рекомендаціями

Заклик до дії - це елемент сайту, найчастіше кнопка, яка підштовхує відвідувача на вчинення певної дії.

Наприклад, «Купити», «Додати в корзину», «Дізнатися подробиці», «Замовити», «Оформити заявку» - загалом все те, чого так хоче власник інтернет-магазину від своїх потенційних клієнтів.Маркетинговые активности

foto
Маркетингові активності

Розробка інтернет-магазину - тільки перший крок на шляху до успіху.

Для того, щоб залучати нових клієнтів і стимулювати на повторні покупки вже існуючих, необхідно регулярно розвивати свій веб-ресурс. А саме, продумати маркетингової план з докладною стратегією, і поетапно впроваджувати її в життя.

Сюди відноситься не тільки просування в пошукових системах (SEO), а й контекстна реклама, e-mail-розсилка, маркетинг в соціальних мережах, оновлення контенту на сайті, проведення акцій і сезонних розпродажів.

foto
Якісний сервіс

Коли ви займаєтеся таким бізнесом як торгівля, важливо розуміти, що поряд з якістю товару виступає ще і рівень сервісу.

Завжди пам'ятайте про те, що клієнт не повинен залишатися незадоволеним, тому дуже важливо організувати якісну систему роботи зі зворотним зв'язком.

Реагуйте не тільки на позитивні відгуки, але і на негативні, адже вони дозволяють вам розвиватися і ставати краще для своїх клієнтів!

І пам'ятайте, що створення інтернет-магазину - тільки початок на шляху до успіху і зростання прибутку.

Чому обирають нас?

5 причин замовити контекстну рекламу в Artjoker

 • ‘01Плюс три крутих кейса в нашому портфоліо
 • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
 • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
 • ‘04Надаємо регулярні звіти
 • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти
Як почати розробку інтернет-магазину
 • Визначити цілі і завдання проекту
 • Зрозуміти, хто стане вашими клієнтами
 • Виділити ключові особливості свого товару або послуги
 • Вибрати розробника і затвердити вартість розробки інтернет-магазину
foto

‘01
‘02
‘03
‘04
Історії успіху наших клієнтів

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна