Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів

Створення інтернет магазину

Приклади ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІВ, СТВОРЕНИХ ARTJOKER

РОЗРОБКА ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ ВІД КОМПАНІЇ ARTJOKER - це

 • iconОкрема команда з 5 осіб для проекту
 • iconСистемний підхід до розробки
 • iconПовнофункціональний і зручний
  інтернет-магазин
 • iconПідготовку проекта до просування
  внутрішню оптимізацію

Переваги розробки інтернет магазину від Artjoker

Ви хочете, щоб вкладені в розробку кошти окупилися якомога швидше? Ми не змусимо вас чекати.

Системний підхід, Культ дедлайна і чіткий розподіл завдань по командах дозволили нам налагодити виробничий цикл інтернет-магазину, в результаті ви отримуєте готовий до продажу ресурс через 45 днів після старту робіт.

 • iconВиокремлений менеджер
  проекта,
  який курирує весь цикл розробки
 • iconОпроцьовані прототипи
  з фішками і пастками для високої конверсії
 • iconАналіз ринку, конкурентів,
  і потреб цільової аудиторії
 • iconСупровід на старті:
  команда маркетологів з рішеннями по залученню перших клієнтів

СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІВ: Основні етапи

На перший погляд, створення інтернет-магазину не вимагає від свого власника будь-яких надважких зусиль. Не потрібно щомісяця сплачувати орендну плату, витрати на персонал також значно нижче, ніж в офлайні. Здавалося б - заплатив вартість створення інтернет магазину, і чекай, поки все запрацює, і почнуть капати гроші на рахунок. Але, насправді, інтернет-магазин - це продукт спільної праці розробника і замовника.

Планування

Створення інтернет магазину починається зі знайомства з клієнтом і його бізнесом, а також виявленням справжніх бізнес-цілей, що стоять перед проектом. Для цього менеджер проводить ряд зустрічей з замовником, на яких з'ясовуються деталі і найдрібніші подробиці, що дозволяють створити ефективний інтернет-магазин. Після брифування клієнта можна відповідати на таке питання, як

foto
Рішення

Після підписання договору на розробку технічного завдання, менеджер спільно з технічним директором складають документ, яким керуватиметься команда, яка реалізує створення інтернет магазинів (дизайнер, верстальник, програміст, тестувальник і менеджер проекту). На цьому ж етапі визначається движок (CMS), на якому буде працювати сайт. CMS, з якими ми працюємо: Magento, MODX, Wordpress, Opencart, Shop Script, Prestashop, ATG Oracle, Битрикс, Drupal, IBM Websphere, Hybris, Shopify.

Коли технічне завдання затверджене клієнтом, складається і підписується обома сторонами договір на розробку сайту, і ми приступаємо до подальшої роботи.

foto
Впровадження

Створення інтернет-магазину складається з декількох етапів, і в цілому займає від 45 днів. Все починається з розробки архітектури сторінок майбутнього сайту, у відповідності з усіма канонами юзабіліті. Потім починається розробка дизайну інтернет магазину, найтворчий етап процесу. Дизайнер продумує креативну ідею, експериментує з формами подачі інформації, а клієнт вибирає те, що підходить саме йому. Після затвердження дизайн-макетів починається верстка, потім програмування.

А вже коли інтернет-магазин наповнений і пройшов перевірку на якість, ми розміщуємо його на домені клієнта, налаштовуємо хостинг і навчаємо вас працювати з сайтом.

Здавалося б, це заключний етап, і розробка інтернет магазину закінчена. Але насправді, тут все тільки починається, адже тепер потрібно привести до вас клієнтів.

foto
Розвиток

Створення інтернет магазинів, на які потім не приходять клієнти, безглуздо. Кожен веб-проект апріорі повинен продавати. Іншого не дано. Немає продажів - немає прибутку, а отже, ефективність дорівнює нулю. Тому, після запуску інтернет-магазину в мережу, потрібно почати роботу з його просування і подальшого розвитку. Так само як і пошукова оптимізація, і Контекстна реклама, email-маркетинг, і просування в соціальних мережах - для кожного бізнесу своє індивідуальне рішення.

Коли ви замовляєте у нас створення інтернет-магазину під ключ, ми надаємо консультації щодо подальшого просування проекту, а також можливість звернутися до штатних інтернет-маркетологів, з метою максимізації вашого прибутку і досягнення того, щоб сайт виконував бізнес-цілі, покладені на нього.

foto
Ви готові замовити інтернет-магазин?
Напишіть нам про свій бізнес і ми оперативно зв'яжемося з вами.

Як ми це робимо?
Ваш інтернет-магазин від ARTJOKER

Ми розробляємо інтернет-магазини з 2006 року, і за цей час сформулювали чітку систему того, як зробити ваш бізнес в мережі успішним за допомогою якісного веб-ресурсу, і подальшого  просування інтернет магазина

Детальніше про підхід Artjoker дивіться в 3-х хвилинному ролику, де ми наочно пояснюємо, як допоможемо вам завоювати ринок інтернету.

poster

Основні етапи розробки

 • iconЗнайомство з вашим бізнесом
 • iconФормування завдання:технічне завдання+
  прототипи
 • iconВізуалізація:створення дизайну
  інтернет-магазину
 • iconВерстка сайту:браузерна і мобільна
  версія
 • iconРозробка функціоналу:програмування і налаштування
 • iconКонтроль якості:Тестування
 • iconРозміщення на хостингу:і вихід у світ

ІСТОРІЇ УСПІХУ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Олександр Акуатоснователь «Nobius»

Ми просканували близько 30 агентств, не тільки в Україні, але і в Європі.

Зупинилися на Artjoker, тому що нам імпонує комплексний підхід до виробництва будь-якого сервісу, позитивна команда і значне портфоліо.

Також завжди є зворотний зв'язок завдяки чітким дедлайнам і постійній комунікації з командою.

вадим бортниктворець і керівник мережі сендвіч-барів «Freshline»

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн.

Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади.

Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Ви готові замовити інтернет-магазин?
Напишіть нам про свій бізнес і ми оперативно зв'яжемося з вами.

технології, з якими працюємо

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo

СКЛАДОВІ УСПІШНОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ:

Дизайн, який продає

Важливо не просто намалювати красивий сайт, потрібно ще забезпечити зручність в його використанні.

Створення інтернет магазинів, які продають, передбачає гармонію дизайну і юзабіліті, тут необхідне глибоке розуміння психології покупця, його очікувань і варіантів поведінки на сайті.

Також знання сучасних вимог веб-дизайну і вміння використовувати їх на благо майбутнього інтернет-магазину.

Ось чому, перш ніж замовити розробку інтернет магазину, важливо детально вивчити портфоліо підрядників, оцінивши ті результати, які вони дають своїм клієнтам.

foto
безперебійність роботи

Збої в роботі інтернет-магазину - неприпустимі, бо кожен раз, коли замість потрібної сторінки, користувач бачить повідомлення про помилку - це ще один привід піти до конкурентів.

Щоб ваш онлайн-майданчик працював стабільно, необхідно вибрати якісного хостера, надійну систему управління сайтом (CMS), а також компанію, яка буде забезпечувати технічну підтримку вашого сайту.

Ми в Artjoker можемо надати вашому інтернет-магазину повний комплекс послуг, які забезпечать йому безперебійну роботу, а вашому бізнесу - регулярний прибуток.

Вибираючи, у кого ж замовити інтернет магазин Україна, приділяйте належну увагу і вибору хостингу, на якому планується розміщення вашого веб-ресурсу.

foto
Можливість знайти будь-який товар

Кожного разу, коли товар, що цікавить не був знайдений потенційним клієнтом, він залишає сторінки вашого інтернет-магазину.

І як прикро, якщо товар насправді був, просто навігація була настільки заплутана, а система пошуку недостатньо продумана, що користувач не зміг відшукати потрібне.

Ось чому так важливо ще на етапі прототипування архітектури інтернет-магазина, продумати всі категорії сортування товарів, фільтри і все елементи, адже вони підвищують обсяги продажів в кілька разів.

Приклади інтернет магазинів, які приносять прибуток, яскраво це демонструють.

foto
Детальна інформація про товари

Щоб викликати у відвідувача інтернет-магазину бажання придбати товар і переконати його в тому, що вам можна довіряти, в першу чергу необхідно надати на сайті якісну і детальну інформацію про товар.

Сюди відносяться фотографії, вартість товарів / послуг, описи характеристик продукту, відгуки клієнтів, інформація про способи оплати та доставки.

Ось чому розробка інтернет-магазинів зобов'язана включати опрацювання контенту від клієнта, з метою забезпечення максимально ефективної комунікації.

Створення інтернет магазину, який буде давати результат, неможливе без цього.

foto
Ви готові замовити інтернет-магазин?
Напишіть нам про свій бізнес і ми оперативно зв'яжемося з вами.
Правильні заклики до дії

Заклик до дії - це елемент сайту, найчастіше кнопка, яка підштовхує відвідувача на вчинення певної дії.

Наприклад, «Купити», «Додати в корзину», «Дізнатися подробиці», «Замовити», «Оформити заявку» - загалом все те, чого так хоче власник інтернет-магазину від своїх потенційних клієнтів.

foto
Маркетингові активності

Розробка інтернет-магазину - тільки перший крок на шляху до успіху.

Для того, щоб залучати нових клієнтів і стимулювати на повторні покупки вже існуючих, необхідно регулярно розвивати свій веб-ресурс. А саме, продумати маркетинговий план з докладною стратегією, і поетапно впроваджувати її в життя.

Сюди відноситься не тільки просування в пошукових системах (SEO), а і контекстна реклама, e-mail-розсилка, маркетинг в соціальних мережах, оновлення контенту на сайті, проведення акцій і сезонних розпродажів.

foto
якісний сервіс

Коли ви займаєтеся таким бізнесом як торгівля, важливо розуміти, що поряд з якістю товару виступає ще і рівень сервісу.

Завжди пам'ятайте про те, що клієнт не повинен залишатися незадоволеним, тому дуже важливо організувати якісну систему роботи зі зворотним зв'язком.

Реагуйте не тільки на позитивні відгуки, але і на негативні, адже вони дозволяють вам розвиватися і ставати кращими для своїх клієнтів!

І пам'ятайте, що створення інтернет-магазину - тільки початок на шляху до успіху і зростання прибутку.

foto

ЗАМОВТЕ РОЗРОБКУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ
ВЖЕ ЗАРАЗ!

 • Виділена команда з 5 чоловік під проект
 • Системний підхід до розробки
 • Повнофункціональний і зручний інтернет-магазин
 • Підготовка проекту до просування: внутрішня оптимізація
Поле не заполнено
Поле не заполнено
Поле не заполнено

Чому обирають нас?5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ В ARTJOKER:

 • +500більше 500 проектів за 11 років в Україні та за кордоном.
 • 9090 фахівців - експертів у своїй справі
 • fotoми дотримуємося комплексного підходу до
  бізнесу
 • fotoнадаємо регулярні звіти
 • fotoнас рекомендують минулі і поточні клієнти
Наша експертиза підтверджується провідними компаніями і партнерами
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo

Як почати розробку інтернет-магазину, який буде продавати?:

arrowзавантажити книгу
 • Визначити цілі і завдання проекту
 • Зрозуміти, хто стане вашими клієнтами
 • Виділити ключові особливості свого товару / послуги
 • Вибрати розробника і затвердити вартість розробки інтернет магазину
foto

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!