Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
до всіх послуг

Створення інтернет магазину

Покупки в інтернеті вже давно перестали бути чимось з розряду футуризму. За найсвіжішими даними, український ринок інтернет-торгівлі протягом останнього року виріс на 65%, що свідчить про перспективність цього напрямку бізнесу. Якщо ви хочете почати продавати онлайн-користувачам, ми допоможемо вам зі старту зробити все правильно, забезпечивши не тільки створення інтернет-магазину, а й консалтинг на кожному з етапів виведення бізнесу в мережу.

Розробка інтернет-магазину від компанії Artjoker передбачає:

 • Виділену команду з 5 осіб під проект

 • Системний підхід до розробки

 • Повнофункціональний і зручний
  інтернет-магазин

 • Підготовку проекту до просування:
  внутрішню оптимізацію

заповнити бриф

Приклади інтернет-магазинів, створених Artjoker:

Почніть продавати в мережі через 45 днів!

Ви хочете, щоб вкладені в розробку кошти окупилися якомога швидше? Ми не змусимо вас чекати. Системний підхід, Культ Дедлайну і чіткий розподіл завдань між командами дозволили нам налагодити виробничий цикл інтернет-магазину, в результаті ви отримуєте готовий до продажу ресурс протягом 45 днів після старту робіт.


Виділений менеджер проекту,

який курирує весь цикл розробки


Аналіз ринку, конкурентів

і потреб цільової аудиторії


Оброблені прототипи,

з фішками і пастками для високої конверсії


Супровід на старті:

команда маркетологів з рішеннями щодо залучення перших клієнтів

Створення інтернет-магазинів: основні етапи

На перший погляд, створення інтернет-магазину не вимагає від свого власника будь-яких надважких зусиль. Не потрібно щомісяця сплачувати орендну плату, витрати на персонал також значно нижчі, ніж в офлайні. Здавалося б — сплатив вартість створення інтернет-магазину, і чекай, поки все запрацює, і почнуть капати гроші на рахунок. Але, насправді, інтернет-магазин — це продукт спільної праці розробника і замовника.

Створення інтернет-магазину починається зі знайомства з клієнтом і його бізнесом, а також визначенням справжніх бізнес-цілей, що стоять перед проектом. Для цього менеджер проводить ряд зустрічей із замовником, на яких з'ясовуються деталі і найдрібніші подробиці, що дозволяють створити ефективний інтернет-магазин. Після брифування клієнта можна відповідати на таке питання, як "інтернет-магазин - ціна розробки?". Адже остаточна вартість може бути точно визначена лише після розуміння обсягу робіт, а також того функціоналу, який потрібен клієнту.
Після підписання договору на розробку технічного завдання, менеджер спільно з технічним директором складають документ, яким керуватиметься команда, що реалізує створення інтернет-магазинів (дизайнер, верстальник, програміст, тестувальник і менеджер проекту). Коли технічне завдання затверджене клієнтом, складається і підписується обома сторонами договір на розробку сайту, і ми приступаємо до подальшої роботи.
Створення інтернет-магазину складається з декількох етапів, і в цілому займає від 45 днів. Все починається з розробки архітектури сторінок майбутнього сайту, у відповідності до усіх канонів юзабіліті. Потім починається розробка дизайну інтернет-магазину, найбільш творчий етап процесу. Дизайнер продумує креативну ідею, експериментує з формами подачі інформації, а клієнт вибирає те, що підходить саме йому. Після затвердження дизайн-макетів починається верстка, потім програмування. А вже коли інтернет-магазин наповнений і пройшов перевірку на якість, ми розміщуємо його на домені клієнта, налаштовуємо хостинг і навчаємо вас працювати з сайтом. Здавалося б, це заключний етап, і розробка інтернет-магазину закінчена. Але насправді, тут все тільки починається, адже тепер потрібно привести до вас клієнтів.
Створення інтернет-магазинів, на які потім не приходять клієнти, безглузде. Кожен веб-проект апріорі повинен продавати. Іншого не має бути. Нема продажу — немає прибутку, а отже, ефективність дорівнює нулю. Тому, після запуску інтернет-магазину в мережу, потрібно почати роботу щодо його просування і подальшого розвитку. Так само як і пошукова оптимізація, так і контекстна реклама, і email-маркетинг, і просування в соціальних мережах — для кожного бізнесу своє індивідуальне рішення. Коли ви замовляєте в нас створення інтернет-магазину під ключ, ми надаємо консультації щодо подальшого просування проекту, а також можливість звернутися до штатних інтернет-маркетологів, з метою максимізації вашого прибутку і досягнення того, щоб сайт виконував бізнес-цілі, покладені на нього.

Як це робиться?

Ваш інтернет-магазин від Artjoker

Ми розробляємо інтернет-магазини з 2006 року і за цей час сформулювали чітку систему того, як зробити ваш бізнес у мережі успішним за допомогою якісного веб-ресурсу, і подальше його просування. Детальніше про підхід Artjoker дивіться в 3-х хвилинному ролику, де ми наочно пояснюємо, як допоможемо вам завоювати ринок інтернету.

Основні етапи розробки
Етап
1
Знайомство з вашим бізнесом
 
Етап
2
Формування рішення: технічне завдання + прототипи
 
Етап
3
Візуалізація: створення дизайну інтернет-магазину
 
Етап
4
Верстка сайту + мобільне відображення
Етап
5
Розробка функціоналу: програмування
 
Етап
6
Контроль якості: тестування
 
Етап
7
Розміщення на хостингу та вихід у світ
Переваги розробки інтернет-магазину в Artjoker
Експертиза 9 років у вирішенні ваших
бізнес-задач
Готовий до продажів
інтернет-магазин за 45 днів
Адаптований для
мобільних пристроїв ресурс
30-денна гарантія:
хостинг та технічна підтримка
Складові успішного інтернет-магазину:
 • 1 Дизайн, що дійсно продає

  Важливо не просто намалювати красивий сайт, потрібно ще забезпечити зручність у його використанні. Створення інтернет магазинів, які продають, передбачає гармонію дизайну й юзабіліті, тут необхідне глибоке розуміння психології покупця, його очікувань і варіантів поведінки на сайті, а також знання сучасних вимог веб-дизайну та вміння використовувати їх на благо майбутнього інтернет-магазину. Ось чому, перш ніж замовити розробку інтернет-магазину, важливо детально вивчити портфоліо підрядників, оцінивши ті результати, які вони дають своїм клієнтам.

 • 2 Безперебійність роботи

  Збої в роботі інтернет-магазину — неприпустимі, бо кожен раз, коли замість потрібної сторінки, користувач бачить повідомлення про помилку — це ще один привід піти до конкурентів. Щоб ваш онлайн-майданчик працював стабільно, необхідно вибрати якісного хостера, надійну систему управління сайтом (CMS), а також компанію, яка буде забезпечувати технічну підтримку вашого сайту. Ми в Artjoker можемо надати вашому інтернет-магазину повний комплекс послуг, які забезпечать йому безперебійну роботу, а вашому бізнесу — регулярну прибуток. Вибираючи, в кого ж замовити інтернет-магазин Україна, приділяйте належну увагу також і вибору хостингу, на якому планується розміщення вашого веб-ресурсу.

 • 3 Можливість знайти будь-який товар

  Кожний раз, коли товар, що цікавить не був знайдений потенційним клієнтом, він залишає сторінки вашого інтернет-магазину. І як прикро, якщо товар насправді був, просто навігація була настільки заплутана, а система пошуку недостатньо продумана, що користувач не зміг відшукати потрібне. Ось чому так важливо ще на етапі прототипування архітектури інтернет-магазину продумати всі категорії сортування товарів, фільтри і всі елементи, адже вони підвищують обсяги продаж в кілька разів. Приклади інтернет-магазинів, які приносять прибуток, яскраво це демонструють.

 • 4 Детальна інформація про товари

  Щоб викликати у відвідувача інтернет-магазину бажання придбати товар і переконати його в тому, що вам можна довіряти, в першу чергу, необхідно надати на сайті якісну та детальну інформацію про товар. Сюди відносяться фотографії, вартість товарів/послуг, опис характеристик продукту, відгуки клієнтів, інформація про способи оплати та доставки. Ось чому розробка інтернет-магазинів повинна включати опрацювання контенту від клієнта, з метою забезпечення максимально ефективної комунікації. Створення інтернет-магазину, який буде давати результат, неможливе без цього.

 • 5 Правильні заклики до дії

  Заклик до дії — це елемент сайту, найчастіше кнопка, яка підштовхує відвідувача на здійснення певної дії. Наприклад, «Купити», «Додати в корзину», «Дізнатися подробиці», «Замовити», «Оформити заявку» — загалом все те, чого так хоче власник інтернет-магазину від своїх потенційних клієнтів.

 • 6 Маркетингові активності

  Розробка інтернет-магазину — тільки перший крок на шляху до успіху. Для того, щоб залучати нових клієнтів і стимулювати на повторні покупки вже існуючих, необхідно регулярно розвивати свій веб-ресурс. А саме, продумати маркетинговий план з докладною стратегією і поетапно впроваджувати її в життя. Сюди відноситься не тільки просування в пошукових системах (SEO), але і контекстна реклама, e-mail розсилка, маркетинг у соціальних мережах, оновлення контенту на сайті, проведення акцій і сезонних розпродажів.

 • 7 Якісний сервіс

  Коли ви займаєтеся таким бізнесом, як торгівля, важливо розуміти, що поряд з якістю товару виступає ще і рівень сервісу. Завжди пам'ятайте про те, що клієнт не повинен залишатися незадоволеним, тому дуже важливо організувати якісну систему роботи зі зворотним зв'язком. Реагуйте не тільки на позитивні відгуки, але і на негативні, адже вони дозволяють вам розвиватися і ставати краще для своїх клієнтів! І пам'ятайте, що створення інтернет-магазину — тільки початок на шляху до успіху і зростання прибутку.

Замовте розробку інтернет-магазину вже зараз!

Наталія Бринза

Менеджер проектів

Чому обирають нас?

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ В ARTJOKER:

+400

понад 400 проектів за 10 років в Україні та за кордоном

70

70 фахівців - експертів у своїй справі

ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

надаємо регулярні звіти

нас рекомендуютьминулі і поточні клієнти

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!