Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
ко всем услугам

Комплексне просування сайту

Ефективним можна вважати тільки той сайт, який задовольняє бізнес-цілі свого власника. І в цьому питанні без SEO не обійтися. Адже щодня в мережі з'являються сотні сайтів єдиної тематики, і щоб залишити далеко позаду конкурентів і підкорити серця клієнтів, потрібно докласти максимальних зусиль для того, щоб зробити ваш сайт відвідуваним та успішним. Але чи завжди для успіху досить лише одних позицій? Чи гарантують вони трафік і прибуток? І чи варто платити за місце в ТОПі, не отримуючи при цьому цільових відвідувачів, заявок із сайту та дзвінків? Замовивши комплексне SEO-просування ви платите тільки за результат.

Переваги комплексного просування сайту від Artjoker:

 • Надійний і зацікавлений партнер

 • Підвищення продажів інтернет-магазину

 • Детальну звітність
  про витрачений бюджет

 • Регулярний розвиток вашого бізнесу в мережі

заполнить бриф

Кейси з комплексного просування

  Почніть продавати в мережі через 45 днів!

  Ви хочете, щоб вкладені в розробку кошти окупилися якомога швидше? Ми не змусимо вас чекати. Системний підхід, Культ Дедлайну і чіткий розподіл завдань по командам, дозволили нам налагодити виробничий цикл інтернет-магазину, в результаті ви отримуєте готовий до продажу ресурс через 45 днів після старту робіт.


  Виділений менеджер проекту,

  який курирує весь цикл розробки


  Аналіз ринку, конкурентів,

  і потреб цільової аудиторії


  Опрацьовані прототипи,

  з фішками і пастками для високої конверсії


  Супровід на старті:

  команда маркетологів з рішеннями щодо залучення перших клієнтів

  Якому бізнесу підійде комплексна пошукова розкрутка сайту?

  Комплексне просування сайту підійде тим видам бізнесу, які орієнтовані на продаж і високу відвідуваність, а саме:

  інтернет-магазини
  контентні проекти (інтернет-портали)
  туристичні послуги
  банківська і фінансова сфера
  Переваги розробки сайту в Artjoker
  Експертиза 9 років
  у вирішенні ваших бізнес-завдань
  Готовий сайт
  протягом 45 днів
  Ваш сайт адаптований
  для мобільних гаджетів
  30-денна гарантія
  : хостинг та технічна підтримка

  Комплексний процес просування сайту:

  На перший погляд, створення інтернет-магазину не вимагає від свого власника будь-яких надважких зусиль. Не потрібно щомісяця сплачувати орендну плату, витрати на персонал також значно нижче, ніж в офлайні. Здавалося б — замовив розробку і чекай, поки все запрацює і почнуть капати гроші на рахунок. Але, насправді, інтернет-магазин — це продукт спільної праці розробника і замовника.

  Приступаючи до комплексної пошукового розкручування сайту, наші фахівці, в першу чергу, вивчають наявну ситуацію: аналізують вміст сайту і його позиції у видачі пошукових систем, проводять пошуковий аудит, з метою подальшої роботи щодо підвищення ефективності ресурсу.
  Коли план просування сайту затверджений клієнтом, наші фахівці приступають до подальшої роботи.
  Коли сайт вивчений вздовж і поперек, а всі його слабкості виявлені, ми приступаємо до дій, спрямованих на підвищення його ефективності. Сюди входить як внутрішня і зовнішня SEO-оптимізація, так і впровадження рекомендацій юзабіліті-фахівців, а також налаштування систем веб-аналітики та цілей на сайті.
  З самого старту робіт над просуванням сайту ми проводимо регулярний аналіз позицій в Google і Яндекс, складаючи щотижневі звіти про відвідуваність і кількість скоєних на сайті цільових дій.
  Складові ефективного просування сайту:
  • 1 Зручність і зрозумілість

   На результати комплексного просування значно впливає юзабіліті сайту. По-перше, у випадку, коли сайт заплутаний, непривабливий і інтуїтивно незрозумілий - продажі та інші цільові показники будуть на мінімальному рівні. По-друге, алгоритми пошукових систем враховують поведінку користувачів на сайті при ранжируванні. Коли ми розробляємо інтернет-магазин або сайт, наші фахівці ще на етапі проектування продумують в дрібницях то, як зробити проект максимально зручним чекаючи користувача. У тих же випадках, коли до нас на просування заходить сторонній проект, то ми проводимо аналіз юзабіліті сайту з метою виявлення «вузбких місць» і подальшого впровадження необхідних змін.

  • 2 Унікальний контент

   Одним із ключових, є золоте правило, яким повинен керуватися той, хто задумав провести SEO-оптимізацію сайту «Не вкради!». Адже пошукові системи не щадять тих, хто був помічений у наявності дубльованого контенту на сайті.

  • 3 Продаючі тексти

   SEO-оптимізація сайту неможлива без наявності на ньому людських статей. Дуже важливо написати не просто тексти-пустушки, нехай і з входженням ключових слів, а зробити так, щоб прочитавши їх, людям захотілося зробити покупку саме у вас. На перший погляд може здатися, що написання текстів — робота легка, але тільки професійний копірайтер здатний врахувати всі потреби і очікування клієнтів і правильно зіграти на їх емоціях, спонукавши людину до дії одними тільки словами

  • 4 Комплексная работа

   Оптимізація сайту включає в себе довгий перелік робіт, нюанси кожної з яких, навряд чи варто пояснювати. Зараз ми не будемо вдаватися в подробиці внутрішньої і зовнішньої оптимізації. Вам потрібні клієнти і продажі, а як це зробити за допомогою просування сайту — вже наше завдання, яке ми виконаємо на «відмінно».

  • 5 Правильні заклики до дії

   Заклик до дії — це елемент сайту, найчастіше кнопка, яка підштовхує відвідувача на вчинення певної дії. Наприклад, «Купити», «Додати в корзину», «Дізнатися подробиці», «Замовити», «Оформити заявку» — загалом все те, чого так хоче власник інтернет-магазину від своїх потенційних клієнтів.

  • 6 Маркетингові активності

   Розробка інтернет-магазину — тТільки перший крок на шляху до успіху. Для того, щоб залучати нових клієнтів і стимулювати на повторні покупки вже існуючих, необхідно регулярно розвивати свій веб-ресурс. А саме, продумати маркетингової план з докладною стратегією і поетапно впроваджувати її в життя. Сюди відноситься не тільки просування в пошукових системах (SEO), але і контекстна реклама, e-mail розсилка, маркетинг в соціальних мережах, оновлення контенту на сайті, проведення акцій і сезонних розпродажів.

  • 7 Якісний сервіс

   Коли ви займаєтесь таким бізнесом як торгівля, важливо розуміти, що поряд з якістю товару виступає до того ж і рівень сервісу. Завжди пам'ятайте про те, що клієнт не повинен залишатися незадоволеним, тому дуже важливо організувати якісну систему роботи зі зворотним зв'язком. Реагуйте не тільки на позитивні відгуки, але і на негативні, адже вони дозволяють вам розвиватися і ставати краще для своїх клієнтів! І пам'ятайте, що створення інтернет-магазину — тільки початок на шляху до успіху і зростання прибутку.

  Отримайте безкоштовну консультацію від менеджера вже зараз!

  Наталія Бринза

  Менеджер проектів

  Чому ми?
  • 11

   років досвіду

  • 400

   Реалізованих
   проектів

  • 50

   спеціалістів

  До того ж ми:

  Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

  У нас ви отримаєте всі відповіді!