У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

SMM просування турагентства в соціальних мережах

Туристична ніша є однією з найскладніших в розкручуванні через високу конкуренцію, залежно від економічних і загальносвітових подій.

Щоб в таких умовах успішно розвивати тревел-бізнес, важливо орієнтуватися на вашого клієнта, бути з ним у постійному контакті, вибудовуючи довгострокові довірчі відносини. З цим завданням найкраще справляється комплексне smm для турагентства. При коректному підході СММ-розкрутка дозволяє:

 • — розширити аудиторію, забезпечити стабільний трафік на сайт;
 • — підвищити впізнаваність бренду і лояльність користувачів до вашої компанії;
 • — збільшити кількість продажів, загальну прибутковість;
 • — швидко інформувати «теплу» ЦА про гарячих турах, вигідні пропозиції.

SMM просування турагентства в соціальних мережах від Артджокер - це ефективні рішення і швидкі результати.

Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Кейси з результатами від Artjoker

Особливості просування турагентств в соц мережах

Грамотне просування турфірми в соціальних мережах дає змогу зробити зі сторінок в Інстаграме, Фейсбуці інструменти для вирішення ваших бізнес-завдань і стабільного збільшення прибутковості вашого тревел-проекту. При СММ-розкрутці туристичних агентств ми застосовуємо комплексний підхід, що включає в себе кілька етапів.
Детальний аудит ніші, аналіз цільової аудиторії‘01

Попереднє дослідження дозволяє визначити плюси і мінуси стратегії конкурентів, визначити, в яких соцмережах частіше буває ваша ЦА, як себе веде і що її приваблює.

Складається за вашими цілями, включає в себе розробку візуальної складової і контент-плану, створення унікального позиціонування бренду.

Налагодження та оформлення сторінок‘03

Робота на даному етапі спрямована на те, щоб, перейшовши на вашу сторінку, користувач відразу розумів, які послуги і тури він може замовити (по країні, в Європу чи по всьому світу), в чому переваги вашої фірми.

Створення якісного контенту‘04

Включає в себе написання продають, тематичних інформаційних і розважальних текстів, створення фото і відео в єдиному стилі.

Запуск рекламної кампанії‘05

Таргетована реклама на даний момент є найбільш швидким способом охопити максимально широку аудиторію.

Робота з передплатниками‘06

Незалежно від того, проводиться просування в Інстаграм, Фейсбуці або на інших майданчиках, важливим фактором, що сприяє підвищення впізнаваності бренду, є постійна робота з передплатниками, лояльними користувачами, які відзначають вас в своїх постах і сторіс, розповідають про поїздки, рекомендують друзям.

Які соцмережі працюють для турбізнесу?

‘01
Instagram
‘02
Facebook
‘03
YouTube
‘04
TikToK

Методи просування турфірми в соцмережах

 • ‘01Контент-маркетинг
 • ‘02Ком'юніті-менеджмент
 • ‘03Акційні пропозиції
 • ‘04Таргетовану рекламу
 • ‘05Залучення блогерів

Скільки коштує послуга SMM для турагентства?

Просування турпродукту в соціальних мережах завжди вимагає індивідуального підходу, тому вартість послуги також розраховується для кожного проекту окремо.

На підсумкову ціну можуть впливати особливості ЦА, популярність вашої фірми, кількість каналів-соцмереж під розкрутку, загальні витрати на рекламу.

Коли буде результат?

Терміни розкрутки визначаються на етапі складання смм-стратегії відповідно до поставлених цілей, заданими KPI і іншими нюансами, які можуть вплинути на просування туристичної компанії в соціальних мережах. Однак перші результати ви зможете побачити вже через місяць після старту.

Чому варто замовити просування турагентства в соціальних мережах від Artjoker?

 • ‘01Професійний підхід - виділяємо окрему команду під проект.
 • ‘02Глибоко занурюємося в ваш бізнес, підбираємо найбільш ефективні рішення і інструменти СММ-просування.
 • ‘03Надаємо регулярну звітність про виконану роботу.
 • ‘04Наводимо «теплих» зацікавлених передплатників - ваших потенційних клієнтів.
Історії успіху наших клієнтів

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

Відгук про ділову репутацію вебстудії «Artjoker». 

Інтернет-магазин «Britishbook.ua» здійснює реалізацію понад 30 000+ товарів та 200+ торгових марок літератури іноземними мовами в Україні. Починаючи з 2017 року з перших хвилин свого народження інтернет-магазин опинився в руках команди професіоналів.

У ході проекту менеджери та спеціалісти виявили високий рівень компетентності в галузі інтернет-маркетингу та зацікавленості у реалізації ідей замовника. Було вирішено багато завдань, пов'язаних з покращенням усіх необхідних інструментів в галузі інтернет-просування проекту.

На протязі всього періоду спільної роботи над проектом, команда вебстудії «Artjoker» і особисто Фадєєва О., Міщенко Є., Ковальова М. та інші, ставилися до проекту відповідально та професійно.

На цей час проект відповідає багатьом сучасним стандартам та технікам просування, що призводить до щорічних позитивних результатів.

Інтернет-магазин «Britishbook.ua» і далі продовжити співпрацювати з компанією «Artjoker» для досягнення нових висот завдяки високому клієнтоорієнтованому підходу і доведеним високим показникам.

Артур Булгаков
Артур Булгаков Керівник проекту, britishbook.ua
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський