У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Розробка додатків на Javascript

Хочете розробити новий сервіс, але не знаєте, яку мову програмування вибрати?
JS - одна з найпопулярніших в світі мов програмування, відмінно підійде під ряд різноманітних завдань. Розробка веб додатка за допомогою Javascript разом з Artjoker - це перетворення ідеї в реальність з чіткими термінами.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Переваги розробки додатків на Javascript

 • — JS — одна з найпоширеніших мов програмування. Сервіс на цій мові буде підтримуватися всіма операційними системами, браузерами, комп'ютерами і мобільними телефонами.
 • — Розробка мобільних додатків на JS дозволяє створити єдиний проект як для iOS, так і для Android, вам не потрібно витрачатися окремо на кожну OC.
 • — Створити додаток на Javascript можливо для будь-яких цілей: збільшити кількість продажів, налагодити внутрішні процеси компанії, розширити бізнес і так далі.
Які типи додатків можна створити на JS?
‘01
Веб

Створення web додатку на javascript - одна з базових можливостей цієї мови програмування. Веб-додаток працює за допомогою браузера, і фактично, це сайт з інтерактивними елементами, за допомогою яких взаємодіють користувачі. Наприклад, за допомогою такого сервісу ми можете продавати товари і послуги, бронювання, розраховувати кредити.

‘02
Серверні

Практично будь-який сервіс працює по моделі «клієнт-сервер», це означає, що в його архітектурі є частина, яка відповідає за прийом, обробку та видачу інформації.

Саме за це відповідає розробка серверних веб додатків на Javascript. Це не повноцінна програма, а її backend-частина, яка дозволяє виконувати необхідні функції.

‘03
Мобільні

Розробка мобільних додатків для android на Javascript має перевагу в тому, що ваш проект також підійде і на iOS. Не потрібно створювати дві окремі команди, можна просто скористатися кроссплатформенністю JS.

Етапи створення Javascript додатків

Бізнес-аналіз‘01

Для того, щоб сервіс приніс клієнту бажану користь, ми починаємо проект з детального аналізу. Ринкова ніша, конкуренти, цільова аудиторія, переваги, завдання - кожен пункт впливає на підсумковий результат.

Також на цьому етапі ми допомагаємо клієнту вибрати оптимальний framework. Наші розробники створюють додатки на React native, Vue.js і AngularJS.

Залежно від законів UX, цілей проекту, аудиторії і побажань клієнта, ми розробляємо прототипи майбутнього сервісу. Потім дизайнери створюють макети, опрацьовуючи кожну деталь. Підхід до дизайну буде різним у залежності від виду: створення андроїд додатків на javascript, відрізняється від iOS або веб-сервісу.

Програмування‘03

Цей етап складається з двох частин: frontend і backend. Frontend-фахівці працюють над видимою частиною сервісу, а backend-розробники над серверною.

Залежно від виду програми, над ним будуть працювати різні програмісти, наприклад, мобільна розробка додатків під android на JS - спеціалізація Android-розробників.

Тестування‘04

Ми проводимо автоматичне і ручне тестування, виявляємо і фіксимо всі баги, щоб до користувачів потрапив робочий сервіс.

Ціна і терміни розробки
Веб та мобільна розробка javascript додатків буде відрізнятися за вартістю виходячи з побажань і вимог клієнта. На формування ціни впливає:
 • функціональна навантаженість;
 • навантаження запитів на сервер;
 • інтеграція з зовнішніми сервісами;
 • кількість екранів;
 • складність елементів і анімацій;
 • вимоги щодо безпеки.
Замовити створення Javascript додатку в Artjoker
 • ‘0114 років досвіду
 • ‘02100+ фахівців
 • ‘03Комплексний маркетинг проекту
 • ‘04Технічна підтримка
 • ‘05Відгуки задоволених клієнтів
Історії успіху наших клієнтів

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський