У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Розробка Javascript додатків

Розробка Javascript додатків дає вашому бізнесу в мережі безліч переваг - від нових функцій до впровадження маркетингових прийомів, що втілилися в різні технічні рішення.

Переваги програми на Javascript для вас:
 • — Оновлення бізнесу
 • — Постійний доступ до цільової аудиторії
 • — Залучення нової клієнтури
 • — Стабільне зростання продажів
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Етапи створення додатків на Javascript:

Виявлення зон потреб і зростання‘01

Навіть розробка Javascript додатків починається з попереднього аналізу бізнесу. Навіть просте додаток може стати як якорем, який тягне вниз, так і вітрилом, який несе назустріч новим можливостям. Завдяки моніторингу конкурентів і виявлення шляхів розвитку вашого ринкового сегменту, ми зможемо правильно вибудувати положення нового технічного рішення і його роль у відносинах із клієнтурою.

Прототипування і дизайн‘02

Звичайно, Javascript розробка інтерфейсів - це етап, який з першого погляду далекий від аналітики. Однак всі технічні рішення, які ми реалізуємо, ретельно продумуються і тестуються, перш ніж побачать світло. Для створення зручного і привабливого додатки ми залучаємо до роботи маркетологів і юзабіліті-фахівців, щоб ваше додаток стало однаково цінним для вас і ваших клієнтів. Вибудовуючи необхідні сценарії і опрацьовуючи кожен крок між заходом і конверсій, ви отримаєте платформу, яка буде приносити гроші відразу ж після запуску. Вся механіка ретельно відточується і отримує краще оформлення.

Оформлення та заповнення контентом‘03

На наступному етапі до роботи залучаються контент-менеджери, копірайтери і дизайнери, щоб ваше додаток могло бути цікавим, розважальним і корисним. Наша команда ретельно пропрацює вашу тему і з'ясувати всі "болю", які зможе вирішити вашу програму. Оригінальний і унікальний контент, отриманий на виході, стане додатковою мотивацією для здійснення цільових дій.

Комплексне тестування і запуск‘04

Javascript розробка додатків неможлива без комплексного тестування - обов'язкову умову останнього етапу перед безпосереднім запуском. Щоб наш клієнт не сумнівався у власному проекті, ми робимо як автоматичний, так і ручний тест - кожна кнопка буде випробувана татуювальників для вашої впевненості.

Які види додатків ми розробляємо:

Ми готові запропонувати кращу реалізацію для ваших ідей - залишається тільки заповніть бриф і проконсультуватися з нашим менеджером. Робота починається в наступну секунду після укладення договору. Ми працюємо з наступними видами додатків:

Розважальні
(Javascript розробка ігор, додатки знайомств, новинних порталів, лічильників калорій і т.д.)
Ділові
(онлайн-банкінг, довідкові, ділові календарі і т.д.)

Замовити розробку додатків на JS від програми на Javascript

Якщо ви хочете отримати якісне готове технічне рішення, то додатки на Javascript від Artjoker - буде правильним кроком. Ми готові не тільки зробити для вас бездоганну роботу в термін, але і за бажанням навчимо і проконсультуємо з усіх питань. Новий сайт або додатки на Javascript - це нові можливості для бізнесу, які повинні бути реалізовані на високому рівні. працюючи з нами, ви можете розраховувати на наступні переваги:

— проектна команда з менеджером

— бізнес-аналіз вас і ваших конкурентів

— використання дев'ятирічної експертизи

— просування програми у мережі

— роботу відповідно до встановлених термінів

Чому ми?
16
років досвіду
500
реалізованих проектів
90
фахівців
Як почати розробку веб-додатку:
 • ‘01Определить цели и задачи проекта
 • ‘02Зрозуміти, хто стане вашими клієнтами
 • ‘03Виявити своїх конкурентів
 • ‘04Виділити ключові особливості свого товару/послуги
 • ‘05Вибрати розробника та затвердити вартість розробки
Історії успіху наших клієнтів

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна