У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

Розробка Javascript додатків

Розробка Javascript додатків дає вашому бізнесу в мережі безліч переваг - від нових функцій до впровадження маркетингових прийомів, що втілилися в різні технічні рішення.

Переваги програми на Javascript для вас:
 • — Оновлення бізнесу
 • — Постійний доступ до цільової аудиторії
 • — Залучення нової клієнтури
 • — Стабільне зростання продажів
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Етапи створення додатків на Javascript:

Виявлення зон потреб і зростання‘01

Навіть розробка Javascript додатків починається з попереднього аналізу бізнесу. Навіть просте додаток може стати як якорем, який тягне вниз, так і вітрилом, який несе назустріч новим можливостям. Завдяки моніторингу конкурентів і виявлення шляхів розвитку вашого ринкового сегменту, ми зможемо правильно вибудувати положення нового технічного рішення і його роль у відносинах із клієнтурою.

Прототипування і дизайн‘02

Звичайно, Javascript розробка інтерфейсів - це етап, який з першого погляду далекий від аналітики. Однак всі технічні рішення, які ми реалізуємо, ретельно продумуються і тестуються, перш ніж побачать світло. Для створення зручного і привабливого додатки ми залучаємо до роботи маркетологів і юзабіліті-фахівців, щоб ваше додаток стало однаково цінним для вас і ваших клієнтів. Вибудовуючи необхідні сценарії і опрацьовуючи кожен крок між заходом і конверсій, ви отримаєте платформу, яка буде приносити гроші відразу ж після запуску. Вся механіка ретельно відточується і отримує краще оформлення.

Оформлення та заповнення контентом‘03

На наступному етапі до роботи залучаються контент-менеджери, копірайтери і дизайнери, щоб ваше додаток могло бути цікавим, розважальним і корисним. Наша команда ретельно пропрацює вашу тему і з'ясувати всі "болю", які зможе вирішити вашу програму. Оригінальний і унікальний контент, отриманий на виході, стане додатковою мотивацією для здійснення цільових дій.

Комплексне тестування і запуск‘04

Javascript розробка додатків неможлива без комплексного тестування - обов'язкову умову останнього етапу перед безпосереднім запуском. Щоб наш клієнт не сумнівався у власному проекті, ми робимо як автоматичний, так і ручний тест - кожна кнопка буде випробувана татуювальників для вашої впевненості.

Які види додатків ми розробляємо:

Ми готові запропонувати кращу реалізацію для ваших ідей - залишається тільки заповніть бриф і проконсультуватися з нашим менеджером. Робота починається в наступну секунду після укладення договору. Ми працюємо з наступними видами додатків:

Розважальні
(Javascript розробка ігор, додатки знайомств, новинних порталів, лічильників калорій і т.д.)
Ділові
(онлайн-банкінг, довідкові, ділові календарі і т.д.)

Замовити розробку додатків на JS від програми на Javascript

Якщо ви хочете отримати якісне готове технічне рішення, то додатки на Javascript від Artjoker - буде правильним кроком. Ми готові не тільки зробити для вас бездоганну роботу в термін, але і за бажанням навчимо і проконсультуємо з усіх питань. Новий сайт або додатки на Javascript - це нові можливості для бізнесу, які повинні бути реалізовані на високому рівні. працюючи з нами, ви можете розраховувати на наступні переваги:

— проектна команда з менеджером

— бізнес-аналіз вас і ваших конкурентів

— використання дев'ятирічної експертизи

— просування програми у мережі

— роботу відповідно до встановлених термінів

Чому ми?
16
років досвіду
500
реалізованих проектів
90
фахівців
Як почати розробку веб-додатку:
 • ‘01Определить цели и задачи проекта
 • ‘02Зрозуміти, хто стане вашими клієнтами
 • ‘03Виявити своїх конкурентів
 • ‘04Виділити ключові особливості свого товару/послуги
 • ‘05Вибрати розробника та затвердити вартість розробки
Історії успіху наших клієнтів

We've been working with Artjoker on a variety of projects, mostly focusing around SEO and paid campaigns. The level of granularity the team gave us regarding audit and action items to improve the website's performance was outstanding. 

The team is highly responsive and professional. We were able to improve our organic traffic as well as run a few insightful online campaigns.

Artjoker adapts to changes and knows how to navigate plan deviations effectively, as well as communicate the workflow process and deliver results. Looking forward to working with them further on our existing and new projects. 

Highly recommend!

Марина
Марина Керівник, Каймера
Дивитися відео-відгук

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

Цього року виповнюється 10 років, як НВП «Люкс-Х» співпрацює з компанією «Артджокер». 

За час спільної роботи ми зробили 3 редизайни корпоративного сайту lux-x.com і постійно проводили його ефективне SEO-просування, а також впровадили кілька інтернет-проектів.

«Артджокер» зарекомендував себе як надійний партнер та результативний виконавець. Наш менеджер Анастасія Русецька завжди відкрита до комунікацій, на пропозиції та зауваження реагує швидко та відповідально підходить до виконання поставлених завдань. 

Очікуємо від вас надалі такої ж плідної роботи та високих результатів. Дякую вам за наш успіх!

Олена
Олена Керівник, lux-x.com
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна