У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Full Featured Product – послідовний розвиток та підтримка стартапів в інтернеті на стадії FFP

Ваш MVP запущений — розвиток стартапа йде своєю чергою; функціонал, що розробляється один за одним, сприяє успішному релізу оновлених версій сервісу, проект набирає обертів популярності серед цільових користувачів, і інвестори самі їм цікавляться. Що ж, саме час зробити наступний крок і взятися за FFP – Full Featured Product.

Відмінність FFP від MVP є очевидною. У той час, як другий тип товару нагадує швидше експериментальну розробку функціоналу, ніж готовий сервіс, перший дозволяє користувачам повноцінно використовувати товар відповідно до його пред'явленого призначення. Взявши за приклад той самий сервіс голосової пошти, пригадаємо, що він був продуктом з мінімальним функціоналом, коли опції збереження та відправки голосових повідомлень імейлом і SMS тільки впроваджувалися. Стадії розвитку стартапу виключають різку зміну стратегії. Переходом на стадію FFP-проекту можна вважати обґрунтовану відмову від реалізації MMS-відправки та налагоджену роботу решти функціоналу, що користується попитом у аудиторії, що росте. Надалі ведуться роботи над вже повноцінним багатофункціональним продуктом, опції якого вимагають розширення та розвитку залежно від переваги цільових користувачів і, звичайно ж, трендів діджитал сфери.

Artjoker Method – гнучке управління процесами розробки стартапу на стадії FFP

Ми працюємо над вашим FFP-проектом, використовуючи TQM-систему. Загальний менеджмент якості передбачає безперервне поліпшення кожного оргпроцесу, що входить до проекту. Ми включаємо в нього якість продукції, спосіб управління робочим процесом та регулярне навчання персоналу застосовується – для чого й застосовуємо метод Agile з його гнучким інструментом Scrum. У разі розробки повноцінного продукту в Artjoker, Скрам використовується для розширення функціоналу та розвитку проекту.

Ми пропонуємо наступні етапи розвитку стартапів. FFP-проект приходить до нас вже у статусі реального продукту зі своїм набором унікального функціоналу та постійними користувачами. Ми думаємо як і чим покращити його на стартових нарадах, а потім формуємо список завдань, які ітераційно (тобто циклічно) будуть вести нас до кінцевої мети. Цикли розробки являють собою 1-4-тижневі спринти (Sprints), наприкінці виконання яких ми маємо результат — готова частина проекту, яка вже працює. Така система ведення проекту впорядковує роботу над ним шляхом перенесення фокусу із загальних, але далеких цілей на проміжні, короткі і швидко досягаються.

Вивели формулу Artjoker Method

Опираючись на 16-літній досвід успішно реалізованих 500 проектів, ми розробили власний унікальний підхід до розробки та розвитку програмного забезпечення — Artjoker Method. Artjoker Method об'єднує чотири ключові зони: методологію розробки, стек технологій, інструментарій і сервіс.

Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Результати нашої роботи:

SCRUM-метод роботи над FFP зручний, тому що:

Гнучкий до змін цілей розробки
Прозорий і зрозумілий людям, які не знайомі з IT
Ефективний шляхом системного управління витратами та обсягами роботи, а також пріоритетністю її виконання

Інструментарій, використання якого входить у план розвитку стартапу на стадії FFP:

Atlassian JIRA‘01
GIT‘02
Atlassian Confluence, Worksection‘03
TeamCity, Travis CI‘04
phpStorm, WebStorm‘05
Selenium IDE, jMetr‘06

Критерії успішного сайту

Варіанти розвитку стартапів:

‘01
Розширення функціоналу
Розширення функціоналу - розробка додаткових базових можливостей опцій, які розширять аудиторію користувачів, тим самим збільшивши попит на проект.
‘02
Розвиток стартап проекту
Поліпшення базового функціоналу продукту шляхом ітераційної постановки цілей, а також впровадження та підтримка останніх технологій, які відповідають сучасним діджитал трендам.
‘03
DevOps Support
DevOps Support – підтримка роботи продукту та допомога в його експлуатації.
‘04
Стартап маркетинг
Стартап маркетинг - запуск кампанії просування FFP-проекту в мережі

Заради чого все це?

Команда Artjoker з вами з першого консультаційного дзвінка до кінцевого запуску проекту. Також, після його завершення, ми залишаємося з вами як технічна підтримка, включаючи і маркетингове просування стартапу. Все, що було невідомо чи не зовсім зрозуміло — від структури сайту/додатку до механіки управління ним — ми не лише розповімо, а й запропонуємо індивідуальні рішення з урахуванням специфіки FFP-продукту.

Також, сервіс Artjoker — підтримка стартапів в Україні — уможливлює підвищення ефективності роботи з продуктом для вас та ваших колег. Протягом роботи над проектом наші менеджери готові поділитися з вами знаннями з методології, технології, а також керування життєвим циклом веб-сайту або програми. Будьте впевнені, після завершення всіх робіт над проектом (впевнені, що не співпраці) ви отримаєте нашу підтримку щодо запуску проекту в мережу та консультацію провідних фахівців щодо його подальшого просування.

Чому вибирають нас?

5 причин замовити стартап від Artjoker:
  • ‘01Понад 500 проектів за 16 років в Україні та за кордоном
  • ‘0290 фахівців – експертів у своїй справі
  • ‘03Ми дотримуємось комплексного підходу до бізнесу
  • ‘04Надаємо регулярні звіти
  • ‘05Нас рекомендують минулі та поточні клієнти

@text('заголовок')
Історії успіху наших клієнтів

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна