У вас є бізнес-завдання?
У нас є рішення.
Отримайте консультацію вже зараз!
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

UX дизайн

Візуально привабливий і зручний призначений для користувача інтерфейс - ключовий показник якості сайту. У поєднанні з грамотною структурою і логічною навігацією по розділах ресурсу, він приваблює відвідувачів і покращує функціональність сайту. Головне завдання в такій роботі як проектування web інтерфейсів - максимально спростити життя користувачеві, зробити так, щоб він досягав бажаного результату, витрачаючи мінімум зусиль. Якраз для цього служать кнопки, вкладки та елементи оформлення. Проектування користувальницького інтерфейсу, крім поліпшення загального вигляду ресурсу, включає в себе настройку сервісів та інструментів, які сайт надає користувачеві. Зручна форма для реєстрація, пошук по товарах або статтями, загальноприйняті значки, наприклад, схематичне зображення дискети в якості кнопки "зберегти". Це зрозуміло для кожного і не потребує пояснення.
Заповнити бриф
Мы с радостью сделаем бесплатную оценку вашего проекта
Оценить проект

Приклади UX дизайну сайтів від Артджокер

Особливості UX дизайну інтерфейсів

На початку розвитку UX дизайну, користувався популярністю термін "UX архітектура", оскільки ux проектування зачіпає не тільки візуальну складову інтерфейсу, але і структуру, організацію даних і рішення для оптимізації процесів на сайті.

Основне завдання UXD (User Experience Design) - допомогти користувачеві отримати бажане швидко і зручно. Особливості та переваги, які надає ux дизайн інтерфейсів, полягають в наступному:

 • — При вході на сайт з хорошим інтерфейсом, відвідувач відразу розуміє тему ресурсу і дії, які він може на ньому виконати
 • — Завдання вирішується користувачем в мінімальне число очевидних кроків
 • — Інформація на сайті організована максимально логічно, до будь-якого розділу можна дістатися не більше ніж в три переходи
 • — Дизайн пропонує оптимальне рішення в контексті ситуації (тематики сайту, цільової аудиторії, бізнес-цілей), а не пропонує шаблонні рішення

UX дизайнер від Artjoker - це фахівець в 4 сферах

Наші фахівці з UX дизайну підходять до створення інтерфейсу та інформаційно-технічної структурі сайту комплексно, тому, постійно шліфують свої навички в чотирьох основних областях спеціальності. Сфера компетенції UX дизайнера складається з таких розділів:
Інформаційна архітектура‘01

Дизайнер UX інтерфейсів повинен розуміти, як організувати дані максимально логічно з точки зору користувача, наскільки структурована і впорядкована буде інформація, які технічні рішення будуть оптимальними для даної ситуації. Сюди відносять створення меню, навігації та розділів сайту.

Проектування взаємодії‘02

Сюди відносять сервіси управління сайтом, функціональність, що включає в себе механізми і процеси, які допомагають користувачеві досягати мети (купівля, пошук інформації, реєстрація) з мінімальними зусиллями.

Візуальний дизайн‘03

Крім того, що ux дизайн сайтів повинен бути естетично привабливим, його завдання - не відволікати користувача від функціоналу і не заважати йому орієнтуватися на сайті, використовувати однаковий стиль і загальноприйняті позначення.

Аудит поточної "доброзичливості" до користувача, оптимізація та автоматизація процесів, впровадження інструментів автомаркетингу, виявлення проблем та пошук їх рішень.

Чому обирають нас?

5 причин замовити розробку сайту в Artjoker:
 • ‘01Более 500 проектів за 12 років в Україні та за кордоном
 • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
 • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
 • ‘04Надаємо регулярні звіти
 • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти
Завантажте безкоштовну книгу
завантажити
Як почати розробку корпоративного сайту?
 • ‘01Визначити цілі і задачі проекту
 • ‘02Скласти точний портрет свого потенціального клієнту
 • ‘03Виявити своїх конкурентів
 • ‘04Виділити ключові особливості своєї компанії
 • ‘05Обрати розробника корпоративного сайту
Історії успіху наших клієнтів

Ми хотіли нестандартний сайт з безліччю інтерактивних речей. У підсумку нам створили класний сайт, класний дизайн. Я всім рекомендую компанію Artjoker як помічника в реалізації ваших ідей в бізнесі.

Сергій Сурганов
Сергій Сурганов Керівник, RECRU.IT
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже кілька років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch.biz
Дивитися відео-відгук

З Artjoker спрацювалися швидко, так як з обох сторін було чітке розуміння плану дій. Хлопці показали високий рівень професіоналізму і глибоке розуміння наших бажань. Зараз ми продовжуємо працювати над розвитком проекту в мережі.

Павло Левітін
Павло Левітін Комерційний директор, Спортклуб Tetra
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Олександр Сварич
Менеджер по роботі з клієнтами
Олександр Сварич