Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
до всіх послуг

UX дизайн

Візуально привабливий і зручний призначений для користувача інтерфейс - ключовий показник якості сайту. У поєднанні з грамотною структурою і логічною навігацією по розділах ресурсу, він приваблює відвідувачів і покращує функціональність сайту.

Головне завдання в такій роботі як проектування web інтерфейсів - максимально спростити життя користувачеві, зробити так, щоб він досягав бажаного результату, витрачаючи мінімум зусиль. Якраз для цього служать кнопки, вкладки та елементи оформлення.

Проектування користувальницького інтерфейсу, крім поліпшення загального вигляду ресурсу, включає в себе настройку сервісів та інструментів, які сайт надає користувачеві. Зручна форма для реєстрація, пошук по товарах або статтях, загальноприйняті значки, наприклад, схематичне зображення дискети в якості кнопки “ зберегти ”. Це зрозуміло для кожного і не потребує пояснення.

заповнити бриф

Особливості UX дизайну інтерфейсів

На початку розвитку UX дизайну, користувався популярністю термін "UX архітектура", оскільки ux проектування зачіпає не тільки візуальну складову інтерфейсу, але і структуру, організацію даних і рішення для оптимізації процесів на сайті. Основне завдання UXD (User Experience Design) - допомогти користувачеві отримати бажане швидко і зручно.


Особливості та переваги, які надає ux дизайн інтерфейсів, полягають в наступному:

 • 1 При вході на сайт з хорошим інтерфейсом, відвідувач відразу розуміє тему ресурсу і дії, які він може на ньому виконати
 • 2 Завдання вирішується користувачем в мінімальне число очевидних кроків
 • 3 Інформація на сайті організована максимально логічно, до будь-якого розділу можна дістатися не більше ніж в три переходи
 • 4 Дизайн пропонує оптимальне рішення в контексті ситуації (тематики сайту, цільової аудиторії, бізнес-цілей), а не пропонує шаблонні рішення

UX дизайнер від Artjoker - це фахівець в 4 сферах

Наші фахівці з UX дизайну підходять до створення інтерфейсу та інформаційно-технічної структурі сайту комплексно, тому, постійно шліфують свої навички в чотирьох основних областях спеціальності. Сфера компетенції UX дизайнера складається з таких розділів:

 • 1 Інформаційна архитектура

  Дизайнер UX інтерфейсів повинен розуміти, як організувати дані максимально логічно з точки зору користувача, наскільки структурована і впорядкована буде інформація, які технічні рішення будуть оптимальними для даної ситуації. Сюди відносять створення меню, навігації та розділів сайту.

 • 2 Проектування взаємодії

  Сюди відносять сервіси управління сайтом, функціональність, що включає в себе механізми і процеси, які допомагають користувачеві досягати мети (купівля, пошук інформації, реєстрація) з мінімальними зусиллями.

 • 3 Візуальний дизайн

  Крім того, що ux дизайн сайтів повинен бути естетично привабливим, його завдання - не відволікати користувача від функціоналу і не заважати йому орієнтуватися на сайті, використовувати однаковий стиль і загальноприйняті позначення.

 • Аудит поточної "доброзичливості" до користувача, оптимізація та автоматизація процесів, впровадження інструментів автомаркетингу, виявлення проблем та пошук їх рішень.

Приклади UX дизайну сайтів від Артджокер

Для наших проектів ми створюємо UX дизайн, який допомагає клієнтам у досягненні їх бізнес-цілей і адаптований індивідуально під специфіку кожного проекту.

Замовте розробку свого сайту вже зараз!

Наталія Бринза

Менеджер проектів

Чому обирають нас?

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ САЙТУ В ARTJOKER:

+500

более 500 проектів за 11 років в Україні та за кордоном

90

90 фахівців - експертів у своїй справі

ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

надаємо регулярні звіти

нас рекомендують минулі і поточні клієнти

Як почати розробку корпоративного сайту?

 • 1 Визначити цілі і задачі проекту
 • 2 Скласти точний портрет свого потенціального клієнту
 • 3 Виявити своїх конкурентів
 • 4 Виділити ключові особливості своєї компанії
 • 5 Обрати розробника корпоративного сайту

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!