У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

UX дизайн сайту

UX також можна назвати досвідом взаємодії. Це загальне враження відвідувача від взаємодії з сайтом, яке не закінчується на виборі товару - в UX входить весь шлях, який здійснює покупець.
Даний показник найпростіше оцінити по тому, наскільки відвідувачам інтернет-магазину комфортно і легко проходити всі кроки до здійснення замовлення. Розробка UX дизайну включає все те, що не входить в графічний дизайн і UI, опрацювання логіки взаємодії, структури сайту і так далі. UX існує для того, щоб допомагати користувачам виконати свої завдання. Мета інших напрямків - створювати красиві продукти, які підходять для ЦА.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Приклади UX дизайну сайтів від Artjoker

Особливості UX дизайну інтерфейсів

UX-дизайн - це про досвід користувача. Основне завдання User Experience Design - допомогти людині отримати бажане швидко і зручно.

Наскільки б гарними не були кнопочки, банери і випадаюче меню, відвідувач може просто не впоратися з керуванням і піти на інший сайт, де про нього подбають.


Турбота, в цьому випадку, виражається в тому, щоб відвідувач:

 • використовував структуроване, продумане меню;
  міг перейти з головної сторінки на будь-яку іншу за три і менше кліків;
  завжди розумів що відбувається на сайті в даний момент;
  йшов до мети (покупки, консультації і так далі) без перешкод, за допомогою очевидних кроків;
  отримував реакцію на свої дії - особливо, якщо мова йде про роботу з банківською картою;
  відразу розумів тему ресурсу і дії, які він може на ньому виконати.


Якісний UX дизайн додатків або сайтів допомагає користувачеві з найменшими витратами часу і сил дістатися до мети, заради якої він перейшов по посиланню.


Продуманий функціональний інтерфейс без зайвих кнопок, зрозумілі сценарії взаємодії, інтерактивність - це лише мала частина деталей, які необхідно врахувати дизайнеру, щоб отримати зручний для користувачів продукт, який буде отримувати мінімум відмов.


Створення прототипу передбачає опрацювання гіпотез і Flow користувачів. При цьому фахівці максимально занурюються в тематику проекту і бізнес-модель клієнта. Такий підхід дає можливість протестувати гіпотези і знизити ризики (за допомогою аналізу конкурентів, роботи з даними Google Analytics, тестування c ЦА) на ранніх стадіях запуску проекту.


Якісне проектування інтерфейсів дозволяє:

 • забезпечити гнучкість структури веб-сайту;
  збільшити показник продажів;
  контролювати рівень відмов;
  підвищити відсоток конверсій;
  передбачити масштабування проекту (розширення категорій, впровадження нових блоків і функціоналу).

Етапи розробки UX дизайну сайту:

Опрацювання завдань клієнта
Проводиться детальний розбір брифа, технічні фахівці додатково спілкуються з клієнтом. У процесі відбувається фіксація побажань і фіналізація вимог.
Проектування
Створення інтерактивного прототипу відповідно до структури сайту, яку дизайнери отримують від відділу маркетингу.
Презентація
І аргументація рішень, гіпотез.

Вартість і терміни розробки UX

Завжди є типові проекти, в яких структура меню, кількість унікальних розділів і функціонал може бути майже ідентичний.

Ми їх називаємо «коробки» - збірка проекту, яка не має складної або унікальної логіки, структури. У разі роботи з такими завданнями, ми, звичайно, можемо відразу назвати фіксовані терміни і вартість.


У нас є «коробки» для корпоративних і е-commerce проектів. У першому випадку, на UX у нас піде два робочих дня, а на UI - трохи більше одного робочого тижня. Важливо відзначити, що розробка дизайну передбачає створення макетів під різні дозволи - 360рх, 1280 рх, 1920рх.

Замовити UX дизайн додатку від Artjoker

Ми розуміємо, що професіоналізм дизайнера можна оцінити тільки подивившись його портфоліо.

У розділі «Кейси» будь-який бажаючий може переглянути не один приклад UX дизайну, почитати про процес роботи і результати.


Відзначимо, що ми користуємося методами ітераційної розробки - презентуємо роботу не тільки в кінці, але і етапами. Це допомагає клієнту відслідковувати прогрес і вносити правки на початкових етапах створення веб дизайну UX, коли можна максимально швидко виправити що-небудь, не переробляючи логіку і структуру.


Крім використання даної методики, ми регулярно надаємо звіти і даємо доступ до завжди актуального календарного плану, що забезпечує повну прозорість процесів. Клієнти в будь-яку хвилину можуть оцінити те, на якому етапі перебуває проект як скоро буде готовий їх UX дизайн інтерфейсів.


Якщо ж ваш сайт не на стадії розробки, буде актуальний юзабітілі аудит. Ця послуга дозволяє оцінити поточні показники і зрозуміти що необхідно поліпшити, щоб користувачам було максимально зручно взаємодіяти з веб-сайтом або додатком.

Історії успіху наших клієнтів

Ми просканували близько 30 агентств, не тільки в Україні, але і в Європі. Зупинилися на Artjoker, тому що нам імпонує комплексний підхід до виробництва будь-якого сервісу, позитивна команда і значне портфоліо. Також завжди є зворотний зв'язок завдяки чітким дедлайнів і постійної комунікації з командою.

Олександр Акуат
Олександр Акуат CEO, Nobius
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук

Ми хотіли нестандартний сайт з безліччю інтерактивних речей. У підсумку нам створили класний сайт, класний дизайн. Я всім рекомендую компанію Artjoker як помічника в реалізації ваших ідей в бізнесі.

Сергій Сурганов
Сергій Сурганов Керівник, RECRU.IT
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський