Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринза менеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринза менеджер проектів
наші роботи Ми перетворюємо ідеї у відмінні результати
  • Для візуалізації правильної і "зеленої" ініціативи ми розробили строкатий промо-сайт в сучасному стилі. Яскрава інфографіка на світлому фоні доступно пояснює умови акції, а віджети соціальних мереж справа сприяють швидкому поширенню інформації. Мета - привести на сайт 10000 користувачів - еко-героїв, які піклуються про навколишнє середовище.

  • Головне завдання полягало в візуальному оновленні сайту з урахуванням збереженням всіх функціональних можливостей і дотриманні єдиного фірмового стилю. Щоб перехід на новий сайт не був болючим для аудиторії, ми розробили оптимальне дизайнерське рішення, зробили версію англійською мовою і впровадили нову можливість - збір грошей для корисних справ.

  • Проведено редизайн корпоративного сайту-каталогу, причому не тільки візуальний. Розширено функціонал, який перетворив онлайн-вітрину в повноцінний інтернет-магазин. Крім того, ми розробили новий логотип, який підкреслює специфіку компанії і відображає те, що «Сван» - сучасна компанія, яка дбає про клієнтів.

  • Оновлений інтернет-магазин став ще зручніше для придбань. Завдяки тому, що сам дизайн став більш свіжим, шопінг теж став комфортнішим. У планах - запуск мобільної версії, а також переробка оформлення замовлення, з метою збільшення показників конверсії інтернет-магазина.

  • Завдяки технічній базі вийшло реалізувати ефективне і ергономічне рішення, яке регулярно повідомляє про новини банку, показує актуальний курс валют в порівнянні з вчорашнім днем і даними НБУ і надає інформацію про найближчі термінали, банкомати і офіси.

  • В результаті розробки ми представили яскраву і оригінальну посадкову сторінку, яка повністю відповідає вимогам замовника: лаконічність, інформативність і креатив. Більшість контенту подано у візуальній формі (географія робіт, звіт по виконаній роботі за останній рік), що полегшує сприйняття інформації. Анімовані іконки привертають увагу, що підкреслює головні кольори Лендінгу.

  • VPN TRUE розроблявся спеціально під клієнтську базу серверів по всьому світу, використання яких дозволяло захиститися від хакерських атак, DPI і корпоративних систем контролю даних. Використовуючи це мобільний додаток, ваші особисті дані не просто в безпеці - ви також можете користуватися численними перевагами. Стабільна і швидка робота серверів без обмежень по трафіку, можливість вибрати сервер по інтересам і ніякої реєстрації - і все це безкоштовно!

  • Для бренду компанії-виробника пластикових вікон ми розробили неймінг, що запам'ятовується «Windows + OK» = WinOK. Його самобутність була доповнена барвистим дизайном сайту в актуальному патріотичному стилі, який підкреслив український орнамент.

  • На розробку інтернет-магазину до нас прийшов бренд Ganor Dominic (взуттєвої бренд, орієнтований на англійський ринок) з уже існуючою Landing Page. Щоб не робити роботу з нуля ми інтегрували на ресурс розділ «Shop», який включає в себе вибір розміру і кольору взуття, а також має складський облік і дозволяє аналізувати статистику бажаних розмірів і кольорів конкретних моделей.

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!