Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
наші роботиМи перетворюємо ідеї у відмінні результати
 • Onmap - ізраїльський стартап нерухомості

  Onmap - ізраїльський стартап, за допомогою якої користувачі можуть купити/продати, орендувати, рекламувати нерухомість.

 • Mycredit - система онлайн-кредитування

  Розробили Фінтех-стартап - систему онлайн-кредитування для максимального комфорту отримання позик поза банком.

 • Створили корпоративний сайт для бренду Prostor.

 • Для візуалізації правильної і "зеленої" ініціативи ми розробили строкатий промо-сайт в сучасному стилі. Яскрава інфографіка на світлому фоні доступно пояснює умови акції, а віджети соціальних мереж справа сприяють швидкому поширенню інформації. Мета - привести на сайт 10000 користувачів - еко-героїв, які піклуються про навколишнє середовище.

 • Завдяки технічній базі вийшло реалізувати ефективне і ергономічне рішення, яке регулярно повідомляє про новини банку, показує актуальний курс валют в порівнянні з вчорашнім днем і даними НБУ і надає інформацію про найближчі термінали, банкомати і офіси.

 • Головне завдання полягало в візуальному оновленні сайту з урахуванням збереженням всіх функціональних можливостей і дотриманні єдиного фірмового стилю. Щоб перехід на новий сайт не був болючим для аудиторії, ми розробили оптимальне дизайнерське рішення, зробили версію англійською мовою і впровадили нову можливість - збір грошей для корисних справ.

 • Новий сайт робить міську раду ще ближче до жителів Харкова. Він не тільки демонструє прогресивність міської адміністрації, але і дозволяє поліпшити комунікацію між ХМР і городянами. Сайт максимально інформативний, на ньому регулярно розміщуються актуальні новини та матеріали про Харків.

 • Сайт вийшов інформативним, легким і підкреслює імідж корпорації Кацуба Corporation. Ми впровадили на нього передові тренди веб-дизайну, які зміцнюють позиціонування клієнта на ринку. Веб-проект запущений і готовий виконувати покладені на нього функції.

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!