У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

Реклама інтернет магазина

Висока конкуренція, швидко мінливі тенденції і нестабільна ситуація на ринку - в таких умовах вже не стоїть питання, навіщо онлайн-магазину потрібно рекламне просування.

Ключевой задачей для предпринимателей становится поиск наиболее эффективных методов, которые позволят привлечь покупателей и повысить продажи. Одним из них является контекстная реклама для интернет магазинов. Однако и она при непродуманном подходе может стать очередным источником убытков.

Как не слить бюджет на маркетинг и получить реальные результаты? Заказать рекламу для магазина у профессионалов. Специалисты «Артджокер» разработают индивидуальную маркетинговую стратегию для вашего ресурса, помогут увеличить прибыльность вашего онлайн-бизнеса.

Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Кейси з реклами магазинів

Ефективні види реклами для інтернет магазину

Реклама в Яндекс‘01
Реклама instagram‘03
Реклама фейсбук‘04
Медіареклама‘05
Тізерна реклама‘06
Банерна реклама‘07

Який вид реклами підійде вашому інтернет магазину?

Вибір методів безпосередньо залежить від ваших бізнес-цілей, особливостей продукту і ніші. Ми працюємо з онлайн-магазинами будь-якої спеціалізації, враховуємо специфіку кожного проекту.
 1. Швидко залучити споживачів при найменших вкладеннях допоможе контекстна реклама для інтернет магазину в Гуглі, Yandex. Це відмінний варіант веб-розкрутки відомих людям товарів і марок.
 2. Збільшити впізнаваність бренду і лояльність потенційних покупців дозволять відео і банери.
 3. Якщо ви хочете розширити аудиторію, вийти на якісних цільових лідів, рекомендуємо замовити рекламу інтернет магазину в соцмережах. Зокрема, вона підійде для розкрутки нових і вузькоспеціалізованих продуктів, про які ще не знають.

Етапи налаштування реклами для інтернет магазину

Аудит ніші, конкурентів, поточного стану бізнесу замовника;‘01
Аналіз ЦА, створення «аватара» споживача.‘02
Формулювання чітких цілей, стратегічне планування.‘03
Налаштування контексту (збір семантики, вибір каналів, складання привабливих оголошень, що продають, визначення критеріїв оцінки результативності).‘04
Ведення рекламних кабінетів в соціальних мережах, розробка офферов і банерів.‘05
Моніторинг ефективності інтернет-кампаній та оптимізація.‘06
Пошук потенціалу, впровадження нових інструментів.‘07

Вартість і терміни запуску реклами

  Реклама інтернет магазина в Україні - це комплексна послуга, яка вимагає застосування різних підходів. Наші фахівці підбирають оптимальні методики для вирішення конкретних бізнес-завдань клієнта, тому вартість web-розкрутки не може бути фіксованою. Підсумкова ціна формується на основі ряду приватних показників: ніші, регіону, вашої ЦА, обсягів ключових запитів в інтернет-рекламі і їх конкуренції, тривалості розміщення оголошень, а також кількості та типу каналів просування.

Чому варто замовити рекламу для інтернет магазину в Artjoker?

Ми орієнтовані на досягнення ваших цілей, тому реклама інтернет магазину в інтернеті починає приносити відчутні результати вже через кілька тижнів після старту.
  • – Під проект виділяємо окрему команду професіоналів.
  • – Виявляємо ваші сильні сторони і зони росту.
  • – Застосовуємо сучасні перевірені на практиці інструменти, власні напрацювання.
  • – Надаємо регулярну детальну звітність.
  • – Ми працюємо – ваші доходи ростуть.

Щоб дізнатися деталі співпраці, заповніть форму зворотного зв'язку на нашому сайті.

Історії успіху наших клієнтів

Якщо хочете комплексно просувати ваш проект, то звертайтесь до ARTJOKER! Команда оперативно закриє багато питань щодо таргету, контексту та seo. 

Спочатку обирали серед 5 агентств. На рішення працювати саме з Artjoker вплинув їхній підхід до пропозиції — не кидають шаблонну презентацію, а скрупульозно вивчають нішу та підключають до першої зустрічі фахівця, який одразу показує професіоналізм та надійність компанії.

Особлива подяка Анастасії, яка веде всі наші проекти, вона напевно взагалі не спить

Наталя
Наталя Керівник, soskin.com.ua, hydropeptide.com.ua, comfortzoneskin.com.ua
Дивитися відео-відгук

Більше десяти років маю честь бути у партнерстві з компанією Artjoker. За цей період ми створили два сайти для салону краси та інтернет-магазину професійної косметики. 

Особливо хочу відзначити незамінного для мене співробітника компанії — Head of Project Manager's Department Ганну Авдєєву. Крім того, що Ганна дуже грамотний фахівець, вона ще й дуже чуйна людина. Ніколи не зважає на особисту годину, завжди готова прийти на допомогу, коли наш сайт баняти конкуренти, або коли ми у повному блекауті та не можемо догідно провести чорну п'ятницю. Ганна, як завжди, впоралася із цим завданням, і ми не втратили наших клієнтів.

З компанією Artjoker плідно працюємо з відділом маркетингу. Щомісяця аналізуємо по кожному з брендів ефективність контекстної реклами, запускаємо ремаркетинг та націлення для соціальних мереж, просуваємо нові бренди, налаштовуємо акційні пропозиції.

Компанія Artjoker завжди була надійною опорою для мого бізнесу!

Тереза
Тереза Керівник, tereza-shop.com.ua
Дивитися відео-відгук

Відгук про ділову репутацію вебстудії «Artjoker». 

Інтернет-магазин «Britishbook.ua» здійснює реалізацію понад 30 000+ товарів та 200+ торгових марок літератури іноземними мовами в Україні. Починаючи з 2017 року з перших хвилин свого народження інтернет-магазин опинився в руках команди професіоналів.

У ході проекту менеджери та спеціалісти виявили високий рівень компетентності в галузі інтернет-маркетингу та зацікавленості у реалізації ідей замовника. Було вирішено багато завдань, пов'язаних з покращенням усіх необхідних інструментів в галузі інтернет-просування проекту.

На протязі всього періоду спільної роботи над проектом, команда вебстудії «Artjoker» і особисто Фадєєва О., Міщенко Є., Ковальова М. та інші, ставилися до проекту відповідально та професійно.

На цей час проект відповідає багатьом сучасним стандартам та технікам просування, що призводить до щорічних позитивних результатів.

Інтернет-магазин «Britishbook.ua» і далі продовжити співпрацювати з компанією «Artjoker» для досягнення нових висот завдяки високому клієнтоорієнтованому підходу і доведеним високим показникам.

Артур Булгаков
Артур Булгаков Керівник проекту, britishbook.ua
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський