У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Просування інформаційного сайту

Інформаційний портал може приносити хороший прибуток, тільки за умови високої відвідуваності. А з огляду на часту оновлюваність контенту і широку цільову аудиторію, основними джерелами трафіку для такого веб-сайту є директ і органіка, тобто, прямі користувачі ресурсу і прийшли через пошукові системи.

Забезпечити стабільне зростання відвідуваності і залучити нових відвідувачів дозволяє комплексне просування інформаційного порталу, особливостями якого є:

 • – Формування великих семантичних ядер, в яких будуть переважати середньо- і низькочастотні запити.
 • – Коректна настройка індексації, усунення помилок при індексуванні.
 • – Нарощування природної посилальної маси.
 • – Розкрутка інформаційного порталу в соціальних мережах, щоб відвідувачі могли робити репости, тим самим залучаючи на web-сайт нових читачів.

Грамотно проведена розкрутка інформаційного сайту дозволить, з одного боку, вивести ресурс в топи видачі, збільшити відвідуваність, а з іншого, зробить його більш цікавим для рекламодавців і тим самим підвищить загальну прибутковість.

Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Приклади робіт

Етапи просування інформаційного порталу

Просування і розкрутка інформаційних сайтів припускають розробку під кожен веб-ресурс індивідуальної стратегії, яка буде максимально точно і швидко вирішувати поставлені завдання. Для її реалізації поетапно проводиться:
 1. Пошуковий, технічний аналіз;
 2. UX-аудит;
 3. Аналіз ніші, веб-порталів конкурентів;
 4. Підбір ключових слів;
 5. Аудит структури інтернет-ресурсу;
 6. Внутрішня сео-оптимізація (настройка перелінковки, оптимізація мета-тегів, створення контенту);
 7. Зовнішня оптимізація (нарощування природної посилальної маси).

Крім того, сео просування інформаційного сайту включає в себе настройку аналітики для постійного пошуку точок зростання і контролю ефективності розкрутки.

 

Замовити розкрутку інформаційного сайту в Artjoker

Специфіка інфо-порталів така, що проводити їх ефективне сео-просування можуть тільки професіонали. В умовах серйозної конкуренції навіть незначна помилка може виявитися фатальною в боротьбі за зростання трафіку і топ-позиції в Google і Яндексі. Замовляючи seo інформаційних сайтів в Артджокер, ви отримуєте реальні результати:
 • Наша команда - це професіонали, які знають, як вивести ваш інтернет-портал в верхні рядки видачі, зробити його цікавим для пошукових систем і користувачів.

 • При аудиті ресурсу ми аналізуємо більш ніж 50 параметрів, що дозволяє виявити і вирішити всі проблеми, які заважають web-сайту стати прибутковим.

 • Розкрутка порталу проводиться із застосуванням прогресивних методик SEO-оптимізації, а також наших власних унікальних напрацювань високої ефективності.

 • На кожному етапі просування надаємо докладні звіти, щоб ви могли контролювати окупність ваших вкладень.

 • Забезпечуємо індивідуальний підхід. Комплексна seo оптимізація сайту, потребує врахування багатьох нюансів, тому під кожен проект ми розробляємо стратегію, яка дозволить максимально ефективно досягати ваших цілей.

Щоб замовити сео-розкрутку, дізнатися більше про нюанси співпраці з Artjoker, заповніть форму зворотного зв'язку на сайті або зателефонуйте нам за контактним номером телефону.

Історії успіху наших клієнтів

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський