У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Просування ювелірного магазину

Найголовніше в ювелірному бізнесі – просування сайту ювелірного магазину.
Це трудомісткий процес і дуже конкурентний. Великі гравці даного ринку вкладають мільйони, щоб потрапити в ТОП позиції в інтернеті. Сюди входить сайт-магазин компанії, Фейсбук, Інстаграм та інші соціальні мережі, реклама. Але навіть такий високобюджетний підхід не гарантує успіху. Саме вірний підхід до питання просування є запорукою успіху. Наші спеціалісти підбирають правильну стратегію для виведення сайту на топові позиції.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Наші кейси

Специфіка просування ювелірного салону в інтернеті

Просування будь-якого бренду чи магазину не надто відрізняються один від одного. Але кожен із них має свої нюанси, які слід враховувати, інакше не буде належного результату. Просування ювелірного магазину не є винятком і має свою специфіку. В основному, звичайно, особливість цієї ніші полягає у відносній дорожнечі товару. І варто враховувати, що покупці не набувають ювелірних прикрас спонтанно. Це обдумане рішення. Робота над розкруткою ювелірного бренду має такі нюанси:

 • – Юзабіліті сайту стоїть у перших завданнях. Клієнт з будь-якої сторінки повинен легко потрапити до каталогу, контактів та інших розділів.
 • – Якасна картинка, дуже важливо зайти та побачити будь-яку прикрасу в натуральну величину, у наближеному вигляді, у різних ракурсах. Щоб візуально приміряти на себе.
 • – Точна інформація про кожен товар. Якщо є сертифікати, гарантійні талони – вони мають бути показані.
 • – Структура каталогу правильна та легка.
 • – Завжди доступні контакти, онлайн менеджери

Етапи робіт від фахівців Artjoker

Вам як власнику бізнесу важливо знати, чим ми займатимемося, і як рухатимемося за проектом. Пропонуємо коротку схему, яка в процесі роботи з вами детально обговорюватиметься. Ми знаємо, що просування ювелірного салону – делікатна та багатогранна робота.
‘01
Проводиться аналіз ситуації над ринком ювелірного бізнесу.
‘02
Створення плану робіт із просування магазину.
‘03
Проводяться всі роботи з оптимізації ресурсу.
‘04
Вносимо коригування за структурою сайту та каталогу
Переглядаємо внутрішній контент та виправляємо перелінкування. Це важливо задля хорошого просування.
‘05
Збільшуємо кількість зовнішніх посилань.
‘06
Робимо коригування за повним юзабіліті аудиту

Терміни, вартість та гарантії

  Через два-чотири тижні з'являються результати нашої праці з вами. Якщо розкручування стосується нового бренду, це забере більше часу. Швидкість появи результатів залежить від регіону просування і конкуренції. За дотримання всіх технічних моментів оптимізації інтернет ресурсу вже через 6-7 місяців трафік зросте в 2 рази.

  Ми надаємо повну гарантію досягнення цілей. Бюджет на просування інтернет магазину ми неодмінно обговорюємо з вами та підлаштовуємось під ваші потреби та можливості.

  Ми також пропонуємо розкручування магазину чи бренду ювелірного бізнесу з нуля. Наші досвідчені фахівці забезпечать зростання впізнаваності бренду в інтернеті, стабільне зростання трафіку та стійкі позиції у видачі у пошукових системах. Ми точно знаємо, що таке результативне просування сайту.

Історії успіху наших клієнтів

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна