У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Додатки для вивчення англійської мови

Люди, які вільно володіють англійською, вважають, що практика і комунікація, занурення в середу працюють куди краще товстих словників і списаних конспектів.
Ми ні в якому разі не применшує цінність академічної освіти, але сучасні педагоги щосили відмовляються від застарілих методів викладання, орієнтуючись на західних колег, щосили використовують технологізації навчання. Логіка таких змін очевидна: нинішнє покоління має свої методи мотивації, краще сприймає візуальний контент і відрізняється більш практичним типом мислення. Тому логічно використовувати інші методи навчання. Саме через ідеальну відповідність своїй аудиторії мобільні додатки для вивчення англійської мови стали популярними і затребуваними.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Приклади мобільних додатків

Додаток для вивчення англійської мови – новий напрямок для вашого бізнесу!

Українські підприємці украй сприйнятливі до нових тенденцій, тому всі сфери бізнесу поступово звільнюються від зайвого консерватизму і використовують нові сервіси, методи і прийоми.
Те ж стосується і сфери освіти, спільноти педагогів і мовних шкіл, курсів по достоїнству оцінять спеціальний освітній додаток, що робить процес навчання максимально комфортним як для студентів, так і для педагогів. Розробка програми для вивчення англійської мови від компанії Artjoker має на увазі наступні переваги:
Можливість повноцінного заробітку в інтернеті за допомогою відео-уроків.
Зручна комунікація між студентами і викладачем.
Можливість складати готові уроки за темами персонально для кожного учня, адаптуючи навчальну програму під його здібності.
Можливість індивідуально підходити до складання навчального плану, відповідно до рівня підготовки, цілями навчання (для роботи, для навчання, для себе, для подорожей).
Ви зможете моніторити виконання завдань в онлайн режимі, вказувати виправлення і виставляти оцінки.
Можливість фіксувати прогрес і проходити тестування, завантажувати матеріали.

Таку систему навчання високо оцінять і студенти: для отримання доступу до знань їм буде досить облікового запису в додатку. Особливо актуально це буде для дорослих людей, які зайнялися англійським для роботи або подорожей, адже для занять не доведеться носити з собою підручники та зошити.

UX інтерфейс, швидка обробка даних і приємний дизайн зроблять додаток для вивчення англійських слів максимально комфортним для користувача.

Замовити додаток для вивчення англійської від Artjoker

У розробників Artjoker є досвід успішної реалізації навчальних мовних додатків, тому ми точно знаємо, що змусить бізнес клієнта працювати ефективніше і зробити освіту доступнішою і комфортним.

У нас ви можете замовити додаток для вивчення англійської мови для android та ios, в якому буде забезпечено просту взаємодію з такими розділами як Grammar, Writing, Audition, Vocabulary, Reading і Test. За вашим побажанням, в додатку будуть передбачені всі необхідні функції для педагога і для учня.

Чому обирають нас?

5 причин замовити розробку мобільного додатка в Artjoker:
  • ‘01Более 500 проектів за 15 років в Україні та за кордоном
  • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
  • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
  • ‘04Надаємо регулярні звіти
  • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти
Як почати розробку мобільного додатка?
‘01
Визначити цілі і задачі проекту
‘02
Скласти точний портрет свого потенціального клієнту
‘03
Виявити своїх конкурентів
‘04
Виділити ключові особливості своєї компанії
‘05
Обрати розробника мобільного додатка
Історії успіху наших клієнтів

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна