У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

Створення сайтів Дніпро

Сьогодні веб-сайт є у кожної компанії. Але далеко не у всіх він якісний і зручний для користувачів. Веб-студія Артджокер пропонує створення сайтів в Дніпрі. А якщо вам потрібно ще і просування в інтернеті - наша команда готова надати цілий комплекс послуг.
‘01

Наша веб-студія Артджокер швидко розробить для вас веб-ресурс, який буде не тільки добре виглядати і бездоганно працювати, а й приносити прибуток. При створенні дизайну важливо враховувати специфіку цільової аудиторії ресурсу і безпосередньо ваші цілі. Якщо ваш ресурс повинен продавати квиток на курс, значить дизайн потрібно побудувати таким чином, щоб все підводило відвідувача до того, щоб в кінці кінців натиснути на кнопку "Купити". Ми завжди відзначаємо ці нюанси і розробляємо проекти так, щоб вони мали високу конверсію.

‘02

Ми пропонуємо розробку сайту в Дніпропетровську на базі:

  • – Бітрікс;
  • – Modx;
  • – Laravel;
  • – Wordpress;
  • – Magento;
  • – Opencart.

При необхідності ми розробимо унікальний движок під ваш проект. Але найчастіше популярні системи управління можна доопрацювати з урахуванням специфічних потреб. Вартість унікального движка досить висока, так як цей процес вимагає серйозних зусиль і досить великої кількості часу. Тому  розробка сайту  в Дніпропетровську на одній з існуючих систем управління обійдеться вам дешевше і завершиться набагато швидше.

‘03

Ціни на створення сайтів в Дніпропетровську

Те, скільки буде коштувати створення сайту в Дніпропетровську, залежить від його складності і деяких нюансів. Якщо доведеться створювати з нуля движок для веб-сайту, вартість неодмінно зростатиме. Також, ціни на одностраничник і великий інтернет магазин з широким асортиментом товарів, безсумнівно, будуть істотно відрізнятися. Крім цього має значення, чи потрібно розробляти сам дизайн, або досить підібрати готовий шаблон.

На вартість також впливає і контент - чи будете ви створювати його самостійно, або захочете, щоб ми доручили роботу над ним своїй команді. Якісне наповнення веб-сайту вкрай важливо. Хороший контент не тільки показує високий рівень вашої компанії, але і дозволяє набагато швидше розкрутити ресурс в пошукових системах.

‘04

Чому варто замовити створення сайту в Дніпропетровську в компанії Artjoker?

У веб-студії Артджокер вас чекає створення і розробка веб сайтів в Дніпропетровську недорого. Наша команда має величезний досвід у веб-дизайні - ми працювали над безліччю проектів для великих брендів з самих різних сфер діяльності. Ми враховуємо особливості кожного бізнесу та побажання наших замовників. Тому ви отримаєте саме те, чого очікували. Також ми надаємо послуги з просування ресурсів в пошукових системах та соціальних мережах. Тому з нами ваша компанія неодмінно прийде до успіху.

Історії успіху наших клієнтів

Якщо хочете комплексно просувати ваш проект, то звертайтесь до ARTJOKER! Команда оперативно закриє багато питань щодо таргету, контексту та seo. 

Спочатку обирали серед 5 агентств. На рішення працювати саме з Artjoker вплинув їхній підхід до пропозиції — не кидають шаблонну презентацію, а скрупульозно вивчають нішу та підключають до першої зустрічі фахівця, який одразу показує професіоналізм та надійність компанії.

Особлива подяка Анастасії, яка веде всі наші проекти, вона напевно взагалі не спить

Наталя
Наталя Керівник, soskin.com.ua, hydropeptide.com.ua, comfortzoneskin.com.ua
Дивитися відео-відгук

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна