У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Задати питання

Створення сайту візитки

Створення сайту візитки досить швидкий процес, він складається всього з декількох сторінок. Це проста однорівнева структура, що не припускає вкладених розділів. Оптимальний варіант для тих, кому потрібно розмістити основну інформацію про компанію, діяльність - традиційних, для сайту-візитки 5 сторінок для цього цілком достатньо. Перед розробкою сайту-візитки наші фахівці складають бриф, на питання якого замовник докладно відповідає, що допомагає зрозуміти специфіку його діяльності, а також з'ясувати питання, на які повинен відповідати даний сайт.

Нижче представлені приклади сайтів візиток, створених в Артджокер

Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Завдання сайту візитки

Персональне представництво в мережі
Розміщення інформації про компанію
Розміщення інформації про продукт, пропонованому компанією
Розміщення контактної інформації

Приклади сайтів візиток

Складові сайту-візитки

На створення сайту-візитки можна дивитися по-різному. Залежно від поставлених цілей, такий сайт може принести неоціненну користь, або ж навпаки бути безглуздим. Що потрібно знати перед тим, як замовити сайт візитку.
  • 2-5 сторінок основної інформації про компанію
  • Лаконічний ознайомлювальний контент
  • Унікальний дизайн сайту
  • Власне представництво в мережі
Процес створення сайту-візитки

Створення сайту візитки досить швидкий процес, він складається всього з декількох сторінок. Це проста однорівнева структура, що не припускає вкладених розділів. Оптимальний варіант для тих, кому потрібно розмістити основну інформацію про компанію та її діяльність - для сайту-візитки 5 сторінок цього цілком достатньо.

Перед розробкою сайту-візитки наші фахівці складають бриф, на питання якого замовник докладно відповідає, що допомагає зрозуміти специфіку його діяльності, а також з'ясувати питання, на які повинен відповідати даний сайт

Що потрібно знати при створенні сайту-візитки:

‘01

Особливості сайту візитки

Дуже важливо весь час пам'ятати про те, що сайт-візитка названий так неспроста. Ці віртуальні сторінки, по суті, нічим не відрізняються від своїх паперових і пластикових аналогів, а тому, якщо раптом вам раптово і несвідомо захочеться влаштувати на своєму симпатичному сайті інтерактивну галерею, подумайте, як би на вас подивилися в друкарні, попроси ви розмістити на візитці фото-презентацію вашої компанії. Невисока вартість накладає свої обмеження. Ми створюємо сайти візитки і до найбільш привабливим його сторонам відносимо: невисоку вартість розробки, оперативність виконання, мінімальні вимоги до хостингу, швидке завантаження сторінок, безмежні можливості в дизайні - про це докладніше далі.

‘02

Дизайн сайту візитки

Будь-які експерименти і вольності в плані дизайну можна дозволити собі, якщо знаєш як створити сайт візитку, чого не скажеш про більш складних проектах, оснащених складними системами управління, інтернет-магазинах, що мають строгі обмеження по архітектурі сайту.

‘03

Система управління сайту візитки

Раніше створення сайту-візитки було менш популярним, причина - відсутність можливості самостійно вносити зміни на сайт, не маючи спеціальних знань про сучасних інтернет-технологіях, стилях і розмітці, і мовами програмування, а тому, для внесення правок, власнику сайту-візитки доводилося звертатися до розробників, або ж іншим фахівцям цієї області, що, природно приносило додаткові витрати. Актуальним було твердження - сайт-візитка статичний проект, якщо вам потрібен динамічний, то це абсолютно точно не сайт-візитка. Тепер все змінилося. Ми створюємо сайти візитки на основі сучасних технологій, що дозволяють успішно впроваджувати систему управління на такі сайти, а це значить, що редагувати інформацію розміщену на такому сайті зможе кожна людина, що має хоча б невеликі навички в роботі з ПК.

‘04

Можливості сайту візитки

Отже, якщо ви прийшли до висновку, що на даний момент вам підійде невелике віртуальне представництво в інтернеті, звертайтеся, і протягом 14 днів ми створимо сайт-візитку для вас. Ми гарантуємо, що в підсумку ви отримаєте якісний продукт, який постійно можна буде доопрацьовувати і розвивати. Хочете, ми створимо сайт візитку таким цікавим, що він приверне більше уваги, ніж корпоративний сайт. Його основна зброя це мінімалізм - можливість потрапити в точку, сказати головне. Невелика кількість контенту дозволяє сайту моментально загружатся, що дозволяє розмістити на його сторінках щось по-справжньому захоплююче. Одним з останніх трендів в світі інтернету: створити сайт-візитку для проведення різноманітних промо-компаній і все завдяки своїм нескінченним можливостям в плані дизайну. Ми знаємо як створити сайт-візитку, розвиваючий потенціал вашого бізнесу і вашої особистості!

Історії успіху наших клієнтів

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

Працюю з компанією Artjoker не перший рік. 

Не скажу, що успішні показники з'явилися відразу, але професіоналізм Євгена дав результат, яким я задоволений. 

Можу рекомендувати цю компанію у роботі з контекстною рекламою.

Особливе спасибі нашому менеджеру Олені, яка завжди уважно ставиться до наших зауважень та побажань. 

Олександр & Олексій
Олександр & Олексій Керівники, panda-auto.com.ua
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна