У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Створення мобільних сайтів

Ми абсолютно точно знаємо, в чому полягає розробка і створення мобільних сайтів. Щоб всі відвідувачі вашого мобільного сайту конвертувалися в покупців, необхідно, щоб ваше представництво в мобільному інтернеті було на вищому рівні. Навіть найкрасивіший сайт, прекрасно що виглядає на робочому столі, що не адаптований під сучасні гаджети, зможе служити причиною зниження прибутковості вашої компанії. Ми пропонуємо рішення, які відіграють вирішальну роль в розробці мобільного сайту.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Що ми пропонуємо:

Адаптація сайтів під мобільні пристрої
Розробка мобільних сайтів з нуля
Створення дизайнів сайту під IOS, Android
Програмування мобільної версії

Приклади робіт

Чому мобільний сайт - це важливо?

‘01
Доступ до платоспроможною аудиторією
‘02
Популярність мобільних пристроїв стрімко зростає
‘03
Все більше людей виходять в мережу через смартфон
‘04
Мобільність сайтів - тренд
Навіщо потрібна мобільна версія?
‘01
Збереження цілісності дизайну
‘02
Якісне відображення
‘03
Своєчасний розвиток ресурсу
‘04
Відповідність новим технологіям

Навіщо потрібні мобільні сайти?

Статистика показує, що на сьогоднішній день понад 30% користувачів виходять в інтернет за допомогою мобільного пристрою, будь-то планшет або смартфон.

При цьому, вони не просто проводять час в соціальних мережах, вони активно шукають потрібні їм товари, послуги, займаються онлайн-шопінгом - в загальному роблять все те ж, що і на стандартних персональних комп'ютерах. Головна проблема мобільних сайтів полягає в тому, що далеко не всі ресурси, на які відвідувач потрапляє зі свого смартфона, відображаються коректно і адекватно. Там верстка поповзла, там картинки з'їхали, там текст накладається на кнопки - навіть ідеальний сайт для робочого столу може "підкачати" на екрані мобільного пристрою! Ось чому для всіх власників веб-ресурсів вкрай важлива якісна версія сайту для мобільних пристроїв. Ідеальне юзабіліті, відмінний контент, кращі ціни і привабливий каталог - все це меркне в очах користувача, який бачить на екрані свого смартфона спотворений і неакуратний веб-ресурс. Природно, що ні про яку довіру і подальшої конверсії і мови бути не може - потенційний клієнт просто піде на інший сайт, власник якого усвідомив всю важливість створення сайтів для мобільних пристроїв.

Що дає створення мобільної версії сайту?

Зручність у використанні‘01

Серед незаперечних переваг оптимізації сайту під мобільні пристрої можна виділити цей ключовий момент. Зручна версія сайту для мобільних телефонів коректно відображає ваш веб-ресурс на будь-яких мобільних пристроях, не залежно від дозволу екрану і типу браузера.

Швидкість завантаження‘02

Веб-сторінка швидко прогружаются за рахунок ліквідації зайвих, утяжеляющих елементів: флеш-анімації, картинок з високим дозволом, і інших табу мобільного контенту.

Розширення цільової аудиторії‘03

Високий рівень залученості відвідувачів сайту, адже верстка під мобільні пристрої забезпечує якісне відображення всієї ключової інформації: каталогу продукції, опису товарів, кошики, поля оформлення замовлення.

Модернізація‘04

Відповідність сайту духу свого часу. Мобільність - тренд вже не перший рік, ось чому розробка мобільної версії сайту на сьогоднішній день є необхідним атрибутом для будь-якої поважаючої себе і своїх користувачів компанії.

Оптимізація конверсії‘05

Коли присутність на вашому сайті доставляє відвідувачам тільки позитивні емоції, то його ефективність багаторазово зростає. Шопінг на такому сайті хочеться продовжувати нескінченно, а корзина наповнюється безліччю замовлень.

Що ми пропонуємо:

Наша компанія займається веб-розробкою вже більше 16 років, ось чому ми можемо гарантувати ідеальну адаптацію вашого сайту під мобільні пристрої.
Ми пропонуємо кілька рішень для виходу бізнесу в mobile Інтернет:
Адаптація сайту під iPad або iPhone, а також Android

Адаптація сайту під Android значно підніме ваш ресурс в очах користувачів пристроїв, що працюють на цій платформі, а значить допоможе вам завоювати нових клієнтів.

Створення з нуля

Створення та розробка мобільного сайту підходить для тих компаній, яким апріорі цікаві тільки прогресивні користувачі, які використовують для виходу в Інтернет різноманітні ґаджети. Ми пропонуємо вам створити мобільний сайт з нуля.

Дизайн мобільного сайту

Наші дизайнери пропонують окремі послуги зі створення дизайн-макетів мобільного сайту. Вони вивчать концепцію вашого бренду, на підставі якої запропонують кілька графічних рішень щодо візуального оформлення мобільної версії веб-ресурсу.

Програмування мобільного сайту

Ви також можете надати нам готові дизайн-макети мобільної версії вашого сайту. У такому випадку наші розробники зверстають і запрограмують, забезпечивши вашому сайту якісне функціонування та безперебійну роботу в мережі.

Гарантія якості

Фахівці компанії Artjoker допоможуть вашому сайту стати більш затребуваним на ринку і одержати постійний приплив нових клієнтів з мобільного Інтернету. До того ж турбота про потенційних споживачів ваших товарів і послуг є зараз не розкішшю, а розумною необхідністю.

Бізнес-аналітика вашого проекту

Адаптація сайту під мобільні пристрої – процес, що вимагає глибокого розуміння психології поведінки споживачів в мобільному Інтернеті. Ми аналізуємо поведінку користувачів вашого сайту і здійснюємо роботи по його поліпшенню.

Основні етапи розробки

‘01
Аналіз відвідувань користувачів
‘02
Складання технічного завдання
‘03
Проектування архітектури
‘04
Розробка дизайну
‘05
Верстка та програмування
‘06
Наповнення сайту
‘07
Контроль запуск проекту

Чому вибирають нас?

5 причин замовити розробку мобільної версії сайту в Artjoker:
  • ‘01Понад 500 проектів за 16 років в Україні та за кордоном
  • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
  • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
  • ‘04Надаємо регулярні звіти
  • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти
Історії успіху наших клієнтів

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна