Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
до всіх послуг

Розробка туристичних сайтів

На сьогоднішній день інтернет є ключовим каналом пошуку інформації для всіх мандрівників. Саме тут вони шукають відомості про країну, в яку хочуть поїхати, про готелі, в яких хочуть зупинитися, і, звичайно ж, про ту туристичну фірму чи оператора, яким можна довірити свій майбутній відпочинок. Ось чому мати якісний сайт представникам туристичного бізнесу принципово важливо.

Звернувшись до нас, ви отримуєте:

 • Професійне створення сайту туроператора або турагентства

 • Комплексний підхід до вирішення бізнес-завдань

 • Проект, створений з урахуванням аспектів туристичного бізнесу

 • Надійного бізнес-партнера

заповнити бриф

Приклади туристичних сайтів, створених Artjoker:

Розробка сайтів для турфірм складається з наступних етапів:

Створення сайтів турфірм починається з вивчення особливостей бізнесу замовника: всіх аспектів його послуг, цільової аудиторії, вивчення конкурентів. На цьому етапі формулюються чіткі бізнес-завдання, які повинен вирішити майбутній веб-проект. Після того, як всі ключові питання узгоджені, підписується договір на розробку технічного завдання сайту.
Розробку туристичних сайтів не можна розпочати без попередньо складеного технічного завдання, в якому буде прописаний весь функціонал проекту, а також промальована архітектура сторінок сайту. Після того, як ці документи підписані і оплачені клієнтом, ми приступаємо до впровадження запланованих дій.
На цьому етапі починається все найцікавіше — дизайн, верстка та програмування сайту. Наші фахівці виробляють унікальну креативну концепцію туристичного сайту, яка буде вигідно відрізнятися на тлі ваших конкурентів і сподобається клієнтам. Створення сайту для турфірми займає від 30 календарних днів, і на виході ви отримуєте повноцінний продукт, готовий приносити вам гроші та клієнтів.
Після того, як сайт протестований на якість, ми запускаємо його в мережу. Також ми навчаємо вас взаємодії з вашим веб-проектом, щоб ви могли самостійно працювати зі своїм інтернет-майданчиком. Розробка сайтів для турфірм — це лише початок на шляху до успіху. Важливо надалі розвивати і просувати ваш сайт в мережі, щоб залучити якомога більше клієнтів.

Складові ефективного туристичного сайту:

 • 1

  Зручність

  Принципово важливо, щоб всі відвідувачі сайту з легкістю знаходили всю потрібну їм інформацію, а бронювання турів і відправка заявок здійснювалася максимально просто. Ось чому потрібно не просто продумати дизайн, але і шляхи користувачів до цільових дій.

 • 2

  Продаючий контент

  Мета фотографій і текстів на сайті — переконати потенційного клієнта зробити покупку. Тому, важливо розміщувати якісні фотографії, і писати не просто тексти для пошукових систем, а тексти, що дійсно продають. Наприклад, створення сайту туроператора не повинно обмежуватися шаблонними картинками і текстівками. Якісний туристичний сайт передбачає наявність докладних описів пропонованих турів, із зазначенням всіх переваг роботи з вами, а також розміщення на сторінках привабливих фотографій задоволених туристів і привабливих красот тих місць, які ви пропонуєте клієнтам.

 • 3

  Орієнтація на потреби туристів

  Розробка сайту турфірми — процес, що вимагає глибокого розуміння особливостей цільової аудиторії компанії. Тут важливу роль відіграє сезонність побажань клієнтів. Тому, створення сайту для турагентсва (як і туроператора), має включати в себе аналіз глибинних потреб ЦА, адже тільки так можна створити якісний веб-проект, який буде служити надійним джерелом залучення клієнтів.

 • 4

  Безперебійність роботи

  Щоб регулярно приносити вашому бізнесу плоди, сайт повинен працювати стабільно. Для цього потрібен надійний хостинг-провайдер, а також перевірена досвідом і часом система адміністрування сайту (CMS). Практика показує, що для туристичних сайтів однієї з найбільш підходящих CMS є MODX — це система повністю задовольняє всі потреби веб-проекту подібної тематики.

 • 5

  Регулярний розвиток і просування

  Розробка сайту турагентства і туроператора — це тільки перший крок до успіху в інтернеті. Після того, як сайт наповнений і готовий зустрічати клієнтів, все тільки починається. Проект потрібно регулярно розвивати, просувати в мережі та вдосконалювати.

Замовте розробку свого сайту вже зараз!

Наталія Бринза

Менеджер проектів

чому ми?
 • 9

  років досвіду

 • 400

  Реализованих
  проектів

 • 50

  спеціалістів

до того ж ми:

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!